mesiac
Štvrtok, 21.2.2019
Meniny má Eleonóra
SPLN
osvetlených 95% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Auto / Autá (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Auto / Autá. Auto vo sne predstavuje objekt, ktorého symbolika nám hovorí o tom ako si vedieme na životnej ceste. Auto tiež predstavuje Personu, teda masku, ktorú používame v styku s vonkajším svetom. Napríklad ak sedíme v luxusnom aute, ktoré nám nepatrí, hráme sa na niekoho, kým nie sme. V astrologickej terminológii sú tomuto symbolu najbližšie dva najdôležitejšie astrologické prvky a to Ascendent a Slnko. Variácií snov o autách je veľmi mnoho. Dôležité je si vo sne všímať, či sám auto ovládam alebo v ňom iba sedím, ďalej aké udalosti sa mi za jazdy dejú a tiež v akom type auta sedím a či ho vlastním alebo nie. Ak vedieme auto obratne, hoci v reálnom živote ani nemáme vodičský preukaz, v živote sa úspešne pohybujeme dopredu. Nie sú zriedkavé úzkostné sny, keď autu zlyhajú brzdy, alebo sme niekoho zrazili. Vždy ide o obraz našej životnej cesty, či sa nám darí, alebo nie. Ak len sedíme v aute, prípadne v ňom spíme a auto riadi niekto iný, tak to znamená, že život nám riadi niekto z okolia a my ho nemáme pod kontrolou. Ak sedíme na zadnom sedadle, tak to môže znamenať aj naše nízke sebavedomie a schopnosť viesť náš život. Posedávanie v zaparkovanom aute môže byť symbolom našej nerozhodnosti alebo pripomenutím toho, aby sme v živote nezabúdali oddychovať a nenáhliť sa.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

EKLIPTICKÁ ŠÍRKA - je jedna z ekliptických meraná v rovine kolmej na ekliptiku od 0° do ±90°; severná šírka je kladná, južná je záporná. viac »

DVOJIČKY - sú častým protiargumentom funkčnosti astrológie. Keď si však rozoberieme tento problém hlbšie, tak zistíme, že dvojičky sa narodili väčšinou pár minút po sebe, takže... viac »

MESIAC DRAKONICKÝ - je cyklus 27 dní 5 hodín 5 minút 35,8 sekundy, čo je vlastne 27,21222 stredného slnečného dňa, doba medzi dvomi po sebe nasledujúcimi priechodmi Luny niektorým z... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...