mesiac
Piatok, 14.12.2018
Meniny má Branislava
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 43% mesiaca
mesiac v znamení rýb
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Auto / Autá (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Auto / Autá. Auto vo sne predstavuje objekt, ktorého symbolika nám hovorí o tom ako si vedieme na životnej ceste. Auto tiež predstavuje Personu, teda masku, ktorú používame v styku s vonkajším svetom. Napríklad ak sedíme v luxusnom aute, ktoré nám nepatrí, hráme sa na niekoho, kým nie sme. V astrologickej terminológii sú tomuto symbolu najbližšie dva najdôležitejšie astrologické prvky a to Ascendent a Slnko. Variácií snov o autách je veľmi mnoho. Dôležité je si vo sne všímať, či sám auto ovládam alebo v ňom iba sedím, ďalej aké udalosti sa mi za jazdy dejú a tiež v akom type auta sedím a či ho vlastním alebo nie. Ak vedieme auto obratne, hoci v reálnom živote ani nemáme vodičský preukaz, v živote sa úspešne pohybujeme dopredu. Nie sú zriedkavé úzkostné sny, keď autu zlyhajú brzdy, alebo sme niekoho zrazili. Vždy ide o obraz našej životnej cesty, či sa nám darí, alebo nie. Ak len sedíme v aute, prípadne v ňom spíme a auto riadi niekto iný, tak to znamená, že život nám riadi niekto z okolia a my ho nemáme pod kontrolou. Ak sedíme na zadnom sedadle, tak to môže znamenať aj naše nízke sebavedomie a schopnosť viesť náš život. Posedávanie v zaparkovanom aute môže byť symbolom našej nerozhodnosti alebo pripomenutím toho, aby sme v živote nezabúdali oddychovať a nenáhliť sa.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Slabý zmysel pre realitu, čo sa môže odzrkadliť v nadmernej konzumácii alkoholu a drog, pričom nervová a tráviaca sústava je menej odolná. Radšej ako omamnými látkami sa opájajte umením, dobrou knihou, či návštevou inšpirujúceho miesta.

Mäso Z mnohých duchovných systémov je známe, že pojedanie mäsa otupuje jemné zmysly a rozdúchava pudovosť. Vo snoch táto potravina zastupuje animálnu zložku našej... viac »

Svadobné šaty Predstavujú určitú očistu vonkajšej (alebo ženskej) stránky osobnosti a proces prehodnocovania správania voči okoliu. Je to snaha vybudovať si sviatočnú, nepoškvrnenú... viac »

Havária / Nehoda / Autonehoda Už samotná obrazová symbolika tohto sna hovorí o určitom zlome, náraze, napätí, či náhlej kríze, ktorá sa dostaví buď z vlastnej nepozornosti a neopatrnosti alebo... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...