mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Povodeň / Potopa / Záplavy / Tsunami (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Povodeň / Potopa / Záplavy / Tsunami. Vodný živel je vždy spojený s emóciami a citmi, pričom potopa predstavuje uvoľnenie týchto emócii z nevedomia. Vo snoch povodeň značí rozbúrenú citovú hladinu a to buď ako prejav emocionálneho napätia alebo ako očistný proces, ktorý má pretvoriť pudové a zmyslové zložky osobnosti. V astrologickej terminológii je najbližší tomuto symbolu vplyv planéty Marsa a Urána vo vodných znameniach (Rak, Ryby a najmä Škorpión). Vidieť povodeň znamená, že sa vyplavili z vás dlho zadržiavané emócie, ktoré môžu prečistiť mnohé odpadkové skládky vašej duše. Plávajúce predmety, usadeniny, špinavá voda sú symbolom nižšej hmotnej roviny, ktorá znečisťuje číre city. Byť zaplavený pri povodni je znakom toho, že momentálne zápasíte so silnými emóciami, ktoré vás môžu potopiť alebo aj citovo očistiť. Podobný význam majú aj záplavy v dome, ktoré hovoria o pretekajúcich emóciách. Utiecť pred následkami povodne je signálom toho, že sa bránite silným emóciám alebo nie ste ešte pripravený na citovú očistu. V lepšom prípade to znamená, že dokážete sa popasovať s emocionálnym chaosom bez väčších škôd na svojej osobe.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Schody / Schodisko Pomocou nich stúpame na vyššie stupienky alebo naopak zostupujeme do nižších úrovní. A ten dom alebo budova, v ktorej je schodisko, symbolizuje našu osobnosť a vrstvy... viac »

Cigáň / Cigánka / Cigáni / Róm / Rómovia Tento kočovný národ je synonymom pre živelnosť, nezávislosť, odlišnosť, iracionalitu, či pre premenlivú, nestálu energiu, ktorá sa len ťažko dá skrotiť. Vo snoch... viac »

Slon / Slony Je to najväčší suchozemský cicavec a preto predstavuje moc, odolnosť, nadhľad, neohrozenosť a v negatívnej forme aj nemotornosť, či nezastaviteľnú pudovú silu (hlavne... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...