mesiac
meno: heslo:

Povodeň / Potopa / Záplavy / Tsunami (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Povodeň / Potopa / Záplavy / Tsunami. Vodný živel je vždy spojený s emóciami a citmi, pričom potopa predstavuje uvoľnenie týchto emócii z nevedomia. Vo snoch povodeň značí rozbúrenú citovú hladinu a to buď ako prejav emocionálneho napätia alebo ako očistný proces, ktorý má pretvoriť pudové a zmyslové zložky osobnosti. V astrologickej terminológii je najbližší tomuto symbolu vplyv planéty Marsa a Urána vo vodných znameniach (Rak, Ryby a najmä Škorpión). Vidieť povodeň znamená, že sa vyplavili z vás dlho zadržiavané emócie, ktoré môžu prečistiť mnohé odpadkové skládky vašej duše. Plávajúce predmety, usadeniny, špinavá voda sú symbolom nižšej hmotnej roviny, ktorá znečisťuje číre city. Byť zaplavený pri povodni je znakom toho, že momentálne zápasíte so silnými emóciami, ktoré vás môžu potopiť alebo aj citovo očistiť. Podobný význam majú aj záplavy v dome, ktoré hovoria o pretekajúcich emóciách. Utiecť pred následkami povodne je signálom toho, že sa bránite silným emóciám alebo nie ste ešte pripravený na citovú očistu. V lepšom prípade to znamená, že dokážete sa popasovať s emocionálnym chaosom bez väčších škôd na svojej osobe.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

Topánky / Čižmy / Boty Doplnok k nášmu štýlu obliekania, pomocou ktorého kráčame životom. Existuje mnoho porekadiel, kde topánky sú spájané s výrazom našej osobnosti, či so životnou cestou.... viac »

Netopier / Netopiere Nočný tvor, ktorý prespáva v jaskyniach (osobné nevedomie) a živí sa rôznym hmyzom (doterné myšlienky) a väčšie druhy aj krvou zvierat. Vo snoch netopiere symbolizujú... viac »

Muž / Chlap Symbol mužskej, yangovej stránky našej osobnosti. Psychologicky predstavuje animusa. Podľa typu, veku a správania muža vo sne spoznáte, že aká rovina prežívania tohto... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...