mesiac
Štvrtok, 21.2.2019
Meniny má Eleonóra
SPLN
osvetlených 95% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Povodeň / Potopa / Záplavy / Tsunami (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Povodeň / Potopa / Záplavy / Tsunami. Vodný živel je vždy spojený s emóciami a citmi, pričom potopa predstavuje uvoľnenie týchto emócii z nevedomia. Vo snoch povodeň značí rozbúrenú citovú hladinu a to buď ako prejav emocionálneho napätia alebo ako očistný proces, ktorý má pretvoriť pudové a zmyslové zložky osobnosti. V astrologickej terminológii je najbližší tomuto symbolu vplyv planéty Marsa a Urána vo vodných znameniach (Rak, Ryby a najmä Škorpión). Vidieť povodeň znamená, že sa vyplavili z vás dlho zadržiavané emócie, ktoré môžu prečistiť mnohé odpadkové skládky vašej duše. Plávajúce predmety, usadeniny, špinavá voda sú symbolom nižšej hmotnej roviny, ktorá znečisťuje číre city. Byť zaplavený pri povodni je znakom toho, že momentálne zápasíte so silnými emóciami, ktoré vás môžu potopiť alebo aj citovo očistiť. Podobný význam majú aj záplavy v dome, ktoré hovoria o pretekajúcich emóciách. Utiecť pred následkami povodne je signálom toho, že sa bránite silným emóciám alebo nie ste ešte pripravený na citovú očistu. V lepšom prípade to znamená, že dokážete sa popasovať s emocionálnym chaosom bez väčších škôd na svojej osobe.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

Zajac / Zajace / Králik / Králici V prírode patrí tento živočích medzi veľmi zraniteľné, ale aj plodné jedince, pričom zajačí brloh alebo hniezdo je synonymum pre teplo aj hojnosť. Jeho dlhé uši... viac »

Posteľ/ Lôžko Miesto narodenia a smrti, oddychu, ale aj choroby a obmedzenia, či sexuálnych vzťahov a intímneho života. Je to aj konečný bod, kam počas celého cyklu smerujeme. A na... viac »

Papagáj Schopnosť učiť sa a komunikovať, či pestrosť a rozmanitosť sú hlavnými znakmi tohto vtáka. V sne teda môže symbolizovať naše schopnosti učiť sa niečo nové alebo... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...