mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Ľudská duša - 

kontakt s "druhým břehem"....

suhail | 24.11.2018 12:58
zdravím všechny :-) máte někdo nějaké osobní zajímavé zkušenosti s oním kontaktem s dušemi na druhém břehu? ve snech? v bdělém stvu formou vizí vnuknutí? symboly indiciemi? padáním věcí blikáním žárovek apod...cokoliv osobně prožitého co se zásadně vymyká logickému vysvětlení? díky za zkušenosti
púpavka » suhail | 24.11.2018 15:35
áno a mnoho,no už je to konečne menej
vevuska » suhail | 24.11.2018 22:02
Ja občas šamansky sprevádzam mŕtvé duše na druhú stranu. Alebo máš nejakú skúsenosť, ktorú chceš prebrať?
jana799 » vevuska | 25.11.2018 12:34
To je velmi zajímavé s tím odváděním duší. Děláš to pouze osobně nebo i na dálku? A ty sama poznáš, že jsou někde duše, které je třeba odvést?
suhail » vevuska | 25.11.2018 12:48
ano mé otázky mají konkrétní důvody, před pěti měsíci naše rodina přišla tragicky o 15ti letou neteř - ale není to jediná věc se kterou má otázka souvisí .....a potřebovala bych probrat jednak mé "zážitky" dojmy vjemy vize vnuknutí drobnosti co se staly a stávají mému synovi a i mi samotné co kdo viděl ve snech a jiné "zkušenosti" a možná i poradit. ...
vevuska » jana799 | 26.11.2018 00:22
Ahoj, väčšinou to robím pre klienta a najlepšie osobne. Má to rýchlejší účinok a aj rýchlejšie sa to urobí -časovo. Niekedy to vidím aj na fotke a niekedy to len vycítim v danom priestore. No väčšinou klienta to "straší" , lebo tá mŕtva duša nevie čo ďalej. Nevyhľadávam to, ale keď o niekom blízkom viem, a mŕtva duša ma o to požiada, spravím to -prenesiem ho na druhú stranu. Väčšinou takéto duše už nemajú dostatok energie, aby to zvládli sami.
vevuska » suhail | 26.11.2018 00:27
Môžeš mi poslať správu. A bližšie mi to popísať.
Takéto duše sú zmätené, dezorientované a nevedia čo ďalej. Akákoľvek rýchla smrť, urobí paseku v duši. A nie každá duša je na takej úrovni, aby si vedela sama pomôcť. Iné je to u staršieho človeka 80 ročného, ktorý už čaká na smrť ako na spasenie.
vevuska » jana799 | 26.11.2018 00:35
A áno, viem to urobiť aj na diaľku cez fotku, alebo mi stačia údaje ako sú meno, dátum narodenia a bydlisko.
milan08 » vevuska | 26.11.2018 06:33
ano su zmetene,dezorientovane uz nevedia kam maju ist,musia ich rozvazat na prislusne miesta,podobne ako v tom filme obhaj svoj zivot.
Johanna » vevuska | 28.11.2018 08:15
Fúúú hááá , Videli ste duše od malička ?
vevuska » Johanna | 28.11.2018 17:21
Nie. Začalo to úmrtím môjho strýka, keď som mala 15 rokov. :)
Johanna » vevuska | 28.11.2018 20:06
S prepáčením, ja by som sa asi od strach pos...a :)
vevuska » Johanna | 28.11.2018 23:21
To väčšina ludí :D;):)
milan08 » Johanna | 29.11.2018 06:48
pristupovat bez strachu.
Johanna » vevuska | 29.11.2018 07:50
Veľmi zaujímavé. To ich vidíte aj počujete ? Vyzerajú ako za živa ?Kde sa duchovia najviac túlajú ? Och s vami by som rada išla na kávu :)
vevuska » Johanna | 29.11.2018 12:17
Záleží aj od nich, či chcú byť videní, alebo počutí alebo sú všeobecne potichu. A áno, vyzerajú ako za živa....resp.v čase keď umreli. Keď umreli ako 40 roční, vidím ich tak. Ak umreli v inom veku, tak v tom veku ich vidím.
Na otázku, kde sa túlajú.....je to individuálne. Veľa záleží od toho k čomu alebo ku komu sú pripútaní. Väčšinou je to najbližšia rodina, prípadne priatelia alebo majetky -dom, byt, pozemok.( pozemok s domom, hoci dom mohol byť časom zbúraný a postavený o kúsok ďalej, abo vôbec nemusel byť na novo postavený ).

Kludne môžeme dať kávu ak ste z Bratislavy :)
vevuska » Johanna | 29.11.2018 12:18
Záleží aj od nich, či chcú byť videní, alebo počutí alebo sú všeobecne potichu. A áno, vyzerajú ako za živa....resp.v čase keď umreli. Keď umreli ako 40 roční, vidím ich tak. Ak umreli v inom veku, tak v tom veku ich vidím.
Na otázku, kde sa túlajú.....je to individuálne. Veľa záleží od toho k čomu alebo ku komu sú pripútaní. Väčšinou je to najbližšia rodina, prípadne priatelia alebo majetky -dom, byt, pozemok.( pozemok s domom, hoci dom mohol byť časom zbúraný a postavený o kúsok ďalej, abo vôbec nemusel byť na novo postavený ).

Kludne môžeme dať kávu ak ste z Bratislavy :)
Johanna » vevuska | 29.11.2018 12:44
To je sila.Môže duch ublížiť ? Nebojíte sa? Tak keď niekto zomrie drasticky , že je znetvorený ,vidieť to na ňom ?
Je to veľký dar , aj keď ja by som ho nechcela, pokecať si s duchom , ako sa cíti ,jeho pohľad na život a na smrť ....
Bývam pri cintoríne , tak dúfam, že sa mi nepromenaduju po dome :)
Nie som z BA :(
vevuska » Johanna | 29.11.2018 17:16
Ak má duch silu, môže živému človeku ublížiť. A to hlavne tak, že mu bude brať energiu. Vycicia ho z energie. Živý človek môže mať zrazu nejaké bolesti. Väčšinou je to pomalý, ale istý proces. Človek behá po lekároch a nič mu nenájde.
Ja sa nebojím. Asi je to praxou. Ale také vyháňanie diabla by som nechcela robiť.
Keď bývaš pri cintoríne, väčšinou je tam kľud a pokoj. :)
Johanna » vevuska | 29.11.2018 20:16
A tie duše,keď im dohovorite,potom idú tam kam majú dobrovolne ? :)
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

APLIKÁCIA (divergentný aspekt) - je situácia, keď rýchlejšia planéta nastupuje do presného aspektu s planétou pomalšou. Takýto aspekt potom pôsobí viac na fyzickej, či... viac »

FAGAN CYRIL - bol írsky astrológ pôsobiaci v Dubline, neskôr v USA. Patril k zakladateľom siderickej astrológie, ktorá používa tak ako indická astrológia siderický (hviezdy)... viac »

AJANÁMŠA - je prvok z indickej astrológie, ktorý vyjadruje meniaci sa rozdiel (cca 1° za 72 rokov) medzi počiatkami tropického a siderického zverokruhu. Podľa autority... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...