mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Kostol / Chrám (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kostol / Chrám. V našom povedomí sa táto budova vzťahuje na niečo posvätné, vzácne, rešpektované, nadľudské. Je to akási brána medzi človekom a bohom. Duchovnosť tu dostáva väčší spoločenský rozmer. Vo snoch kostol značí naše ideály, morálne zásady, etické princípy, ktoré nás spájajú s ostatnými ľuďmi a všetko to, čo je v nás posvätné a nedotknuteľné. V astrologickej terminológii je blízko k tomuto symbolu vplyv planéty Jupitera. Vidieť kostol znamená nadviazanie nevedomého styku so svojou sviatočnou, či spirituálnejšou zložkou osobnosti. Je to vyjadrená potreba po harmónii, kľude a duchovnom povznesení. Vidieť horieť kostol je znakom morálneho úpadku, krehkých etických zásad a zrútenia ideálov. Kráčať ku kostolu je znamením aktívneho prístupu ku svojej viere, duchovnosti, či k svojim ušľachtilým vlastnostiam a naopak kráčať od kostola preč je vzďaľovanie sa od týchto princípov. Byť vo vnútri kostola je obrazom hľadania, či hodnotenia svojej životnej cesty alebo synonymom návratu zablúdenej ovečky. Je to fáza zvnútornenia a obrátenie pozornosti k vyššiemu zmyslu.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

Posteľ/ Lôžko Miesto narodenia a smrti, oddychu, ale aj choroby a obmedzenia, či sexuálnych vzťahov a intímneho života. Je to aj konečný bod, kam počas celého cyklu smerujeme. A na... viac »

Schody / Schodisko Pomocou nich stúpame na vyššie stupienky alebo naopak zostupujeme do nižších úrovní. A ten dom alebo budova, v ktorej je schodisko, symbolizuje našu osobnosť a vrstvy... viac »

Hádka / Hádať sa / Konflikt Jedným z prejavov nesúhlasu a rozdielnosti postojov je práve ostrá výmena názorov. Vo sne sa vám hádkou snaží nevedomie ukázať nejaký vnútorný konflikt, ktorý... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...