mesiac
Štvrtok, 21.2.2019
Meniny má Eleonóra
SPLN
osvetlených 95% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Kostol / Chrám (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kostol / Chrám. V našom povedomí sa táto budova vzťahuje na niečo posvätné, vzácne, rešpektované, nadľudské. Je to akási brána medzi človekom a bohom. Duchovnosť tu dostáva väčší spoločenský rozmer. Vo snoch kostol značí naše ideály, morálne zásady, etické princípy, ktoré nás spájajú s ostatnými ľuďmi a všetko to, čo je v nás posvätné a nedotknuteľné. V astrologickej terminológii je blízko k tomuto symbolu vplyv planéty Jupitera. Vidieť kostol znamená nadviazanie nevedomého styku so svojou sviatočnou, či spirituálnejšou zložkou osobnosti. Je to vyjadrená potreba po harmónii, kľude a duchovnom povznesení. Vidieť horieť kostol je znakom morálneho úpadku, krehkých etických zásad a zrútenia ideálov. Kráčať ku kostolu je znamením aktívneho prístupu ku svojej viere, duchovnosti, či k svojim ušľachtilým vlastnostiam a naopak kráčať od kostola preč je vzďaľovanie sa od týchto princípov. Byť vo vnútri kostola je obrazom hľadania, či hodnotenia svojej životnej cesty alebo synonymom návratu zablúdenej ovečky. Je to fáza zvnútornenia a obrátenie pozornosti k vyššiemu zmyslu.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

RECEPTOR - je pri metóde tranzitov označenie takej planéty (alebo hlavnej osi) v osobnom horoskope cez ktorú prechádza tranzitujúca planéta (t.j. tranzitor). Najdôležitejšie... viac »

DIREKCIE - sú druhou najdôležitejšie prognostickou metódou v astrológii po tranzitoch. Rozdeľujeme ich na symbolické, primárne a sekundárne (najpoužívanejšie), ktorým sa hovorí... viac »

ČAS HVIEZDNY - je čas meraný kulmináciou hviezdy v poludníku, pričom dva po sebe nasledujúce priechody hviezdy poludníkom vymedzujú hviezdy deň. V tomto prípade sa otáčanie... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...