mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Kostol / Chrám (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kostol / Chrám. V našom povedomí sa táto budova vzťahuje na niečo posvätné, vzácne, rešpektované, nadľudské. Je to akási brána medzi človekom a bohom. Duchovnosť tu dostáva väčší spoločenský rozmer. Vo snoch kostol značí naše ideály, morálne zásady, etické princípy, ktoré nás spájajú s ostatnými ľuďmi a všetko to, čo je v nás posvätné a nedotknuteľné. V astrologickej terminológii je blízko k tomuto symbolu vplyv planéty Jupitera. Vidieť kostol znamená nadviazanie nevedomého styku so svojou sviatočnou, či spirituálnejšou zložkou osobnosti. Je to vyjadrená potreba po harmónii, kľude a duchovnom povznesení. Vidieť horieť kostol je znakom morálneho úpadku, krehkých etických zásad a zrútenia ideálov. Kráčať ku kostolu je znamením aktívneho prístupu ku svojej viere, duchovnosti, či k svojim ušľachtilým vlastnostiam a naopak kráčať od kostola preč je vzďaľovanie sa od týchto princípov. Byť vo vnútri kostola je obrazom hľadania, či hodnotenia svojej životnej cesty alebo synonymom návratu zablúdenej ovečky. Je to fáza zvnútornenia a obrátenie pozornosti k vyššiemu zmyslu.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Auto / Autá Auto vo sne predstavuje objekt, ktorého symbolika nám hovorí o tom ako si vedieme na životnej ceste. Auto tiež predstavuje Personu, teda masku, ktorú používame v styku... viac »

Kostol / Chrám V našom povedomí sa táto budova vzťahuje na niečo posvätné, vzácne, rešpektované, nadľudské. Je to akási brána medzi človekom a bohom. Duchovnosť tu dostáva väčší... viac »

Rozvod / Rozchod Rozorvaný duševný stav, strach, zmätok, pokus o nezávislosť. Jedná sa o neželané rozdelenie mužského a ženského princípu, rozumu a emócií, o pretrhnutie harmónie tela... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...