mesiac
Sobota, 11.5.2024
Meniny má Blažena

Ľudská duša - 

Knihy

neznámy
neznámy » Argyll | 11.5.2012 09:04
-BIGEYE-to jsi ji musel mít už doma-ne?Nebo jsi ji sehnal takovou rychlostí??JJ-je výborná-jsem ráda,jsem ráda a jsem ráda-PUH-

btw.oslavička proběhne až wekendově,ale o bolehlavu to určitě nebude-už 2rokem poctivě ani slzu-NOOO--WALL-...a já tak miluju irskou a ježíšek mi ji nadělil na litránky-WINKIE-asi,abych si cvičila vůli-takže si ty krásné lahvinky jen se zalíbení prohlížím...mám ještě léky-takže-...narozky na suchu-SADLEY-
Argyll
Argyll | 11.5.2012 09:28
Kdepak, neměl jsem ji doma, ale jak jsem včera dočetl Tvůj příspěvek, ozval se ve mě mocný vnitřní hlas: "Svou řiť od stroje počítacího zvedniž urychleně a kroky své směřujž do knihovny místní." Prostě -vnuknutí jak řemen :D
btw., irskou taky miluju, Jameson=jemnost sama, a vůbec jsem dost na whisky, ale raději už nebudu dělat chutě...
neznámy
neznámy » Argyll | 11.5.2012 09:31
-LOL--LOL--LOL--LOL- Ten tvoj vnitřní hlas má tuším básnického ducha :D-MUSIC-
Argyll
Argyll | 11.5.2012 09:35
:D Nejen básnického, je všestranný, je to renesanční vnitřní hlas-LOL- (občas i kapku nevypočitatelný-BLUSH-)
neznámy
neznámy » Argyll | 11.5.2012 09:48
Dobrá knihovna-u nás bys ji hledal marně-NOOO- a velmi svérázný vnitřní hlas:D


....-BOW-áááááá diskuze o whisky:D/koukám,že zapráskám každé vlákno-WINKIE-/

....bo se na to nedá nereagovat/co by na to řekl Jung;)-nepije,ale o to větší potřeba o pití mluvit/...já Jamesona moc nemusím-tedy,když na to přijde-dám ho,ale -jednou jsem měla čest ochutnat Jameson Rarest Vintage/dál si to už nepamatuji/-a to byla exelentní chut--PUH-o něm se mi pak ještě nějaký čas snívalo-LOL-ta byla fakt výborná..

...já raději Toullavku-ted tu na mě čeká i nová Single Maltka a archivní CHivas/i když už jsme se od Irska posunuli:)/...raději už tichunko-YAWNEE-
neznámy
neznámy | 11.5.2012 11:05
Jinak teďkom sem dělal úpravu v knihovně doma a vytasil sem knihu, kterou sem tam nikdy neviděl, nikdo ju nečetl a nikdo neví jak se tam dostala :D
Stála ještě komunistický peníz :D napsal to Raymond A. Moody, JR. a jmenuje se to

Život po životě
úvahy o životě po životě
Světlo po životě

Zatím jsem teprv začal, ale vypadá to zatím celkem slušně -FLOWER--YUMMIE-


Nemá tu knihu doma nikdo ? -BIGEYE-
neznámy
neznámy | 11.5.2012 11:21
že "vytasil sem knihu" -LOL--LOL--LOL-

Ano, ja to mám..za komunistický peníz ako píšeš..a kludne si to prečítaj, za to nič nedáš, na rozšírenie obzoru a obohatenie vlastných úvah ti to len prospeje :)
Vychádza to dodnes a je to takisto celosvetový bestseller, ktorý vyšiel u nás nejako po revolúcii a dodnes sa teší velkému záujmu

http://www.martinus.sk/?uItem=20130 />
http://www.martinus.sk/?uItem=23035 />
-FLOWER-
neznámy
neznámy | 11.5.2012 12:24
Tak to je bašta :) sem nečekal, že by to někdo vůbec někdy viděl :)
a zrovna se ozveš ty -LOL-

za týden to možná přečtu, protože se z toho vždycky odseknu a dělám jinou aktivitu -YUMMIE-

ps: ta moje totalistická má trošku jiný cool obal, ale asi je to vončo -THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 11.5.2012 12:45
;) Myslím,že z naší generace ji měl doma/min pujčenou/ snad každý-bylo to něco na knižních pultech v té době revolučního....v té době to bylo celkem fajn čtení
neznámy
neznámy | 11.5.2012 12:49
Podla toho smajlíka bude tou dobrou aktivitou nejaký řízek alebo svíčková -LOL-:D

Tú knihu po revolúcii prečítalo pol Československa, bolo to však dávno, ked si myslím chodil ešte do školky tak chápem, že si to nepamätáš :) Preto si ju kludne prečítaj aj ty. Že ťa tam tie knižky čakali nebude náhoda, možno sa nám hodíš zo svetských pôžitkov na duchovno :)-FLOWER--LOL-
Inak - niektoré baby ked zistia že vysedávaš nad knihami, tak dopyt po tebe ešte stúpne, tak pozor !!! -LOL--BYE-
neznámy
neznámy | 11.5.2012 12:58
Nič iné nebolo..Len nejaké horoskopy, predpovede, Nostradamus, tento Moody a všelijaké také príručky narýchlo zošité, vyzeralo to ako časopis a heslovite to ponímalo psychotroniku, ezoteriku, astrológiu, také narýchlo vytlačené výňatky o ničom..Niektoré mám odložené dodnes - na zasmiatie ..:)
Ja som niekde vyhrabala Břetislava Kafku - Nové základy experimentální psychologie a moja mama ked som s tým natešená slávnostne prišla domov tak ma vtedy privítala že - To si už fakt nemáš čo normálneho začať ??? -LOL--LOL--LOL--LOL--LOL-:D
neznámy
neznámy | 11.5.2012 13:28
kafka je náhodou výbornej;)

...ono i v té době byly občas knihy kvalitní,ale špatně se k nim dostávalo-např E.Kubler Rossová-kniha o umírání-mě tenkrát uplně rozsekala...Brunton -byl v antikvách celkem k sehnání a pod -ale vesměs to byly knihy z 20-30tých let...
neznámy
neznámy | 11.5.2012 16:21
:D tak to si vedle, nebude, nebude...jsem vegetarián takže žádné takové už -ROLL-
i když sem tam rybička -YUMMIE-

nevím jestli do školky, ale asi sem ještě doma tlačil kačera :D
čítám, prečítám neni problem :) svetských né, já jsem přece duchovně založený :D
ale nejsem žádný vyhrocený kanistr abych to hltal dnem i nocí, volný průběh tomu nechávám :)

jestli se budou hrnout tak ať, hlavně né žádné monstra :D-ROFL-
neznámy
neznámy | 11.5.2012 17:19
-LOL--LOL--LOL- Ty si dobré monštrum -FLOWER- Majte tu pekný víkend -BYE--BYE-
neznámy
neznámy | 11.5.2012 19:21
Ja ju mám.
A minulý rok mal Dr. Moody prednášku na Slovensku - vraj z toho boli mnohí ľudia sklamaní.
neznámy
neznámy » Antonidas | 11.5.2012 20:30
Nečítali ste niekto Angelológiu dejín od Emila Páleša?
neznámy
neznámy | 11.5.2012 22:08
Čítala som a je to dosť náročné, môžem povedať. Možno ešte dakde nahrabem aj kontakt na Dr. Páleša - knihu som mala rovno od neho. Niekomu som ju však požičala a zabudla som komu a ten niekto mi ju už nevrátil.
neznámy
neznámy | 11.5.2012 23:06
veď práve-k tomu smerovala moja otázka,či to nie je moc náročné-BLUSH-
neznámy
neznámy | 12.5.2012 09:42
Vyjadruješ sa rafinovaným štýlom! :D
Či je to náročné - to je veľmi individuálna záležitosť. Pre teba, ktorá sa takýmito vecami zaoberáš, to určite náročné nebude. -FLOWER-
neznámy
neznámy | 12.5.2012 10:51
Jestli říkal to samé co je v knize tak se asi moc nedivím -YUMMIE--LOL-
Stránka:
1 2 3 4
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...