mesiac
Streda, 24.4.2024
Meniny má Juraj

Ľudská duša - 

Anjeli

neznámy
neznámy | 5.3.2016 18:36
Ten by se hodil k tý samici co je někde nad ním.
To je z erotického filmu ne?-WINKIE-
neznámy
neznámy | 5.3.2016 19:17
aj homosexuáli majú svojich anjelov ano
neznámy
neznámy | 5.3.2016 19:44
toto mi poslal kamarát gay že ako sa cíti v tomto svete



a preto existujú aj velmi mužní anjeli aby dávali silu
neznámy
neznámy | 5.3.2016 20:29
ješiš, to je hnusné :D
neznámy
neznámy | 5.3.2016 21:17
homosexuáli nie sú hnusní sú "iní" a je v nich vela tvorivosti práve pre tú "stygmu" a hnus čo vzbudzujú u ľudí ktorí nepoznajú ich insidný svet
neznámy
neznámy | 5.3.2016 21:40
Zuzka, nevkladala som tu ten obrázok s tým, že tam vidím práve homosexuála a odhadujem, že ani Modrá nereagovala na homosexuála...ale to je len môj odhad..
-FLOWER-
A osobne voči ním naozaj vôbec nič nemám :)
neznámy
neznámy | 5.3.2016 21:47
všetko sa deje správne, ja viem čo sú mlynské kamene ..

teraz počúvam čo postla nikav o Biblii a zrovna je tam zmienka o anjeloch tak spontánne dávam toto
neznámy
neznámy | 5.3.2016 23:38
Podobně vypadá můj anděl strážný -YES- chlapec jako květ, radost pohledět ..
neznámy
neznámy | 5.3.2016 23:49
anjelik jabĺčko Poznania




............................................................................-BYE-
neznámy
neznámy | 6.3.2016 22:23
No to mi nenapadlo, že to je homosexuálny obrázok, to fakt nie. :)
Len som reagovala na tú celú kompozíciu a vyvolalo to moju rýchlu spontánnu reakciu.
Nemám nič proti homosexuálom.
neznámy
neznámy | 6.3.2016 22:27
Já taky ne!!!-BIGEYE-
No a mrzí ne že jsem úchyl - tím myslím zaměření na ženy. -WINKIE-
že nejsem homosexuál.-NOSMILE-

Ale co možná není , může být. V posledních dnech mám pocit, že se mi hnula DNA směrem k přirozené homosexuální orientaci.-ROLL-
Saffiyah
Saffiyah | 6.3.2016 22:42
Nechci ničit tvé naděje, ale nejspíš už nemáš šanci.
Určitě nejsi nejmladší dítě:)

Orientace na stejné pohlaví je zčásti dědičná. „Gen" pro homosexualitu" však neexistuje. Vzhledem k tomu, že většina psychických vlastností není ovlivněna pouze jedním, ale celou skupinou genů a také dalšími vlivy, nelze jednoznačně mluvit o jednom činiteli. Ačkoliv vliv genetických dispozic se považuje za jednoznačně prokázaný. Matky, v jejichž potomstvu se nachází homosexuální dítě, jsou často plodnější a mívají více dětí. Tím jim zřejmě příroda vynahrazuje to, že se od svých synů nedočkají vnoučat. Proto také homosexuálů v populaci neubývá. Genetický vliv při vzniku homosexuality je ze strany matky nejvýš 14 procent.
Je-li homosexuální jeden z více bratrů , s největší pravděpodobností to bude ten nejmladší. Vliv pořadí narození je prý dokonce tak silný, že každý starší bratr zvyšuje pravděpodobnost k homosexualitě svého nejmladšího sourozence o jednu třetinu. Vědci to vysvětlují tím, že když se tři aktivní geny na chromozomu Y, které řídí maskulinizaci mozku, octnou v těle matky, vyvolá to u ní imunitní odpověď. Tělo matky proti „cizinci" bojuje a hormonální změny, které se v jejím těle dějí, se mohou podepsat na vývoji mozku plodu. Dítě se tak narodí jako muž, kterého přitahují muži. Hormonálním vlivům v těle matky se připisuje 7 procent.

http://www.cpzp.cz/clanek/2310-0-Homosexualita-neni-nemoc.html
neznámy
neznámy
neznámy | 7.3.2016 14:28
-LOL-:D...paráda.....to je ins....? (ta, jejíž jméno se nesmí vyslovit?)-ROFL-
neznámy
neznámy | 7.3.2016 20:13
Je to zkušený Anděl spořivosti. Nechodí na kosmetiku a nejí.:)
neznámy
neznámy | 7.3.2016 21:27
:D...je moudrý a prozíravý...-LOL-
Stránka:
< 9 10 11
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...