mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Zatmění Slunce 20.3.2015 na 29st28m Ryb a zatm.Luny 4.4.2015 na 14st24 m Vah

adelaida
adelaida | 22.3.2015 23:06
Mám pocit, že vztahy jsou v každé v práci hodně komplikované a ne zrovna přímé, snad za to může konkurenční boj a určitá paranoia, která vládne snad na všech pracovištích..

Bod zatmění dělal sextil na můj ASC, kde mám Lunu s Jupiterem, trigon na MC, kde mám Neptun a Venuši a teď i tranzitní Saturn a kvadrát na Saturn s jižním uzlem v 5.d...tak v té nové práci snad vydržím alespoň tech 2,5roku :D...navíc teď cítím účinky tranzitního Jupiteru na Slunce...to je příjemná záležitost:)
neznámy
neznámy | 15.4.2015 10:15
Ahojky všem,
asi už jdu s křížkem po funuse, ale slíbila jsem info z cest a nedostala se k tomu dříve - takže zatmění Slunce se u mne nijak neprojevilo (v tu přesnou dobu jsem se nacházela na D1 směrem ku Praze) a vše probíhalo dle plánu, žádné komplikace, žádné zpoždění, dálnice prázdná, průjezdná.
Až do zatmění Měsíce jsem byla v cizině (5 států), bylo to dost náročné, žádná dovolená, převážně oficiální program, hodně jsme se nachodili po dlažbách měst ( a často v lodičkách-SAD-), málo spánku, občas málo jídla, občas hodně jídla pozdě večer (totálně blbá životospráva), hodně jsem viděla, něco zjistila o některých zemích a národech, zažila strašidelné přistání letadlem ve Śvýcarsku, které se dostalo i na youtube...-ROLL-:D, domů se vrátila totálně unavená a vyčerpaná, týden jsme se dávala do kupy.
Jo a před odjezdem se mi nabídla krátkodobá práce na částečný úvazek a po návratu jsem zjistila, že jsem ji dostala. Není to nic po čem bych toužila, je to nekvalifikovaná práce za málo peněz (nj. mám Saturn nyní v 10domě), ale mám to 10 minut pěšky z domu a navíc se to dá skloubit s mými současnými cestovatelskými plány. Pokud vše vyjde, v červnu mne čeká podobná cesta, tentokrát na opačný konec Evropy a ještě hektičtější (6 států za 12 dní)-ROLL--NOOO-...asi si to ještě rozmyslím....:D
neznámy
neznámy | 15.4.2015 10:25
Zde pro zájemce - nejhorší přistání, co jsem kdy zažila (a že už mám něco nalítáno), ono to na videu ani tak nevypadá, ale v letadle měli všichni zaťaté zuby a nechápali, co se děje - jako na horské dráze:)-ROLL-
Všichni si oddychli, když jsme byli na zemi.

https://www.youtube.com/watch?v=mw8DUUtJ_tc
neznámy
neznámy | 31.8.2016 09:54
Tak jsem vytáhla tuhle starší diskuzi, pro osvěžení:D
neznámy
neznámy | 31.8.2016 09:56
jééé a mně si připomněla nejděsivější let v mým životě....-LOL-:D
neznámy
neznámy | 31.8.2016 09:57
No ty jsi zlatá :D
neznámy
neznámy | 31.8.2016 09:59
já si přečetla svůj předchozí příspěvek a "vše se mi vrátilo" -ROLL-....začátek konce....divné.... -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 31.8.2016 09:59
Jak čtu ty moje komenty, pravdou je, že mě už od pátku bolí hlava. I když zrovna jsem už v poho na zatmění ještě nedošlo, takže nevím...
neznámy
neznámy | 31.8.2016 09:59
Ja ešte žijem. :-D Odhodlane. Už rok a pol od tejto udalosti.
neznámy
neznámy | 31.8.2016 10:03
a jaký to byl rok a půl? U mne teda strašný...asi po všech stránkách....
neznámy
neznámy | 31.8.2016 10:09
Tak to asi jo, ty sis to dala...

Ale jsi z mála, kdo po zatmění napsal své zážitky. Všichni píšou p ř e d.

Orfanikus vyzýval, aby lidé napsali, jak zatmění prožili... Je to zajímavé.
neznámy
neznámy | 31.8.2016 10:09
Máš tiež niečo na poslednom stupni Rýb?
U mňa sa nedá povedať že niečo strašné, proste prechádzam výrazným obdobím, stále v procese. :)
neznámy
neznámy | 31.8.2016 10:14
no já když to teď zpětně hodnotím, tak to byl asi nejhorší rok a půl v mém životě a to zatmění, které před tím nastalo, jako by definovalo jeho začátek (toho období)....hodně moc zážitků, změn v osobním životě....
neznámy
neznámy | 31.8.2016 10:17
právě že ne, já mám v Rybách jenom Venuši a to na 8st.45 min., tak fakt nevím....-ROLL-, ale je pravda, že od toho zatmění se u mne věci "daly do pohybu"
neznámy
neznámy | 31.8.2016 12:31
tak ja som mal zatmenie na MC plus v presnej opozicii na Slnko... ak by som mal nejake skusenosti vypisat, tak tesne pred zatmenim mi zomrel otec a niekolko mesiacov po zatmeni sa to zacalo kaslat v praci, v ktorej som pracoval 2 roky... vlastne to bol podnet, ze som musel neskor z tadial odist...a este jednu vec si pamatam, ktora sa stala a zmenilo to moje smerovanie v jednom projekte... samozrejme, nie vsetky zatmenia vyzeraju takto cierne, ale kedze si sa pytala na udalosti, ktore u mna nastali , tak na tieto dve si dobre pamatam... a tie lepsie som asi zabudol-PUH-
neznámy
neznámy | 31.8.2016 22:11
Děkuju Rudi, žes nám to napsal.
Prožil jsi zatmění Slunce, na které už nezapomeneš...
Ta další už určitě nebudou tak černá, to určitě ne. A práci je dobré občas vyměnit, udržuje to jednoho v pohotovosti.
neznámy
neznámy | 31.8.2016 22:17
Sluší se sdělovat mladému šéfovi, že má hezkou novou fotku?
Čert ví. Ale je príma.-PUH-
neznámy
neznámy | 31.8.2016 22:43
No já taky váhala...ale asi to budu muset udělat, vzdušňáci vždy mluví pravdu :)...ať to stojí, co to stojí....-PUH-
neznámy
neznámy | 1.9.2016 00:24
mozno aj slusi...diky moc obom-PUH-
Ona
Ona | 1.9.2016 00:29
Aj ja si to myslím.
:D
Stránka:
< 5 6 7 8 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...