mesiac
Sobota, 27.4.2024
Meniny má Jaroslav

Astrológia a horoskopy - 

SYNASTRIA

neznámy
neznámy | 26.5.2016 20:49
preco nie? su pohodlni na rozchody. zariadia si to tak, ze maju aj to aj to :)
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:00
Tak jasně, pokud mu chybělo to, že já nemám tři nohy nebo dvě hlavy, tak s tím těžko můžu něco udělat, ne? -PUH--LOL-
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:02
pokud to není japonská ama - lovkyně perel.
a ještě i jiné lovkyně existují jako .. a tak dále.
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:03
dnes plasticka chirurgia dokaze zazraky :) :):):)

uz mlcim, idem sa kajat.
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:07
Měla jsi štěstí na docela normálního Lva...tak si toho važ....:)
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:09
a už mlčím.....moje babička říkávala "pán bůh má velkou zoologickou zahradu"......a byla to Lvice!-LOL-
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:09
vim...
zeby preto ten moj Lev nosil to haro? :):):)


ja mam furt stastie, do prcic, uz som to dnes pisala Rudimu...
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:11
třeba Diana (Artemis), že jo? Bohyně lovu....
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:12
amazonka?
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:12
máš.....
Ona
Ona | 26.5.2016 21:14
Chcela by som len doplnit rudiho vynikajuci zoznam:

za pozitivne povazujem :
- ked je moja Venusa alebo moj ascendent v tom znameni, v ktorom ma partner Venusu, a zaroven
- ked je partnerov Mars alebo partnerov ascendent v tom znameni, v ktorom mam ja Mars,
preto, lebo v tom pripade sa budeme jeden druhemu pacit a budeme si sympaticki po cely zivot v dobrom aj v zlom.

za zle povazujem :
- ked je moje Slnko v 12. dome partnerovho Slnka, lebo v tomto pripade by som sa ja v tomto vztahu nikdy nemohla presadit.
- ked je partnerovo Slnko v 12. dome môjho Slnka, lebo partner by sa pri mne nikdy nemohol presadit a bol by len v uzadi - /co by sa mi nepacilo./
lak
lak » Ona | 26.5.2016 21:22
"- ked je partnerov Mars alebo partnerov ascendent v tom znameni, v ktorom mam ja Mars,
preto, lebo v tom pripade sa budeme jeden druhemu pacit a budeme si sympaticki po cely zivot v dobrom aj v zlom."


suhlasim, mame to tak :)
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:26
se jdeš ukajat? -ROLL-
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:27
tak pokud ti chybělo tohle tak se to dá lehce zařídit v erotic shopu koupíš umělý nástavec a samec bude nadšený. -BIGEYE-
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:29
ita....ita.
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:31
amazonky byly vlastně něco jako lilithky. nevím co na nich bylo tak pohoršující.
v podstatě jestli muži jsou dobyvatelé pak by amazonky byly ideálními partnerkami. pro boj z blízka. -LOL-
neznámy
neznámy | 26.5.2016 21:35
nebude...a prosím nevyjadřuj se k něčemu, o čem nic nevíš
neznámy
neznámy | 26.5.2016 22:51
mňuž neexistuju urcite aspekty, ktore by znamenali, ze do toho ist a rovnako nie su take, ze od toho ruky prec a nie je myslim dobre to podla toho cokolvek predom riesit ale inak fajn by bolo napr.:

slnko konjunkcia moja luna - hlbsia citova zhoda

slnko konjunkcia, prip. trigon moja venusa - spolocenska zabavna lahka zhoda

luna alebo venusa konjunkcia moj mars lebo vzduch tiez treba, kus odlahcenia

mars kvadratura pluto - trochu surovejsej energie a sparanie sa v podvedomi

a menej fajn:

saturn kvadratura venusa aneb zlaa maama a zly taata, nie som slobodny

saturn kvadratura luna detto, mozno este horsie

luna kvadratura pluto - citove vydieracky

luna kvadratura luna - citovo mimo
lak
lak | 26.5.2016 22:53
vyborny popis :)
neznámy
neznámy » lak | 26.5.2016 23:19
Neptun v konjunkcii s Venusou je naozaj sila!!! Toto mam s jedným muzom v synastrii... :)

Inak, ja ked na tym tak rozmyslam... Videla som uz nespocetne mnozstvo synastrii... Najprv som si pozrela kazdeho zvlast (osobny horoskop) a potom partnersky horoskop... Usmevne pre mna je, ze aj ked boli dva horoskopy celkom harmonicke (ziadne tazke horoskopy) a synastria bola harmonicka tiez, aj tak to krachlo a nie vzdy "prijemnym sposobom"... Mam aj vlastnu skusenost, teda dve... Mala som s partnermi celkom harmonicku synastriu, ale v realy to bolo trochu (dost) ine... :)

Ja ked by som mala vybrat nejake aspekty, co by sa mi pacili, tak to by boli konjunkcie planet... To sa mi zda, ze ludi spaja viac, nez cokolvek ine... A najdolezitejsia je komunikacia, lebo ta ked nie je vo vztahu, tak úúúplne vsetko ostatne je na prd... -PUH- Takze Merkure v sulade...

Z tych, ktore by som nechcela, by boli Merkure v napati a mozno Saturn a Pluto v neharmonickom aspekte... Charakter cloveka a ani dusevna vyspelost, ci veci podobne sa nedaju vycitiat z kolecka, a taktiez sa podla mna neda na 100% urcit, ci harmonicka synastria bude drzat ludi pokope...

Tak to je moj nazor -PUH-
Stránka:
< 4 5 6 7 8 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...