mesiac
Štvrtok, 9.5.2024
Meniny má Roland

Astrológia a horoskopy - 

SYNASTRIA

neznámy
neznámy | 26.5.2016 15:28
Koho? tebe?
Tobě asi nějaká Račice šlápla na kuří (pardon Kozoroží) oko...-LOL--NOSMILE-
lak
lak | 26.5.2016 15:28
dakujem, tiez to tak vidim.. na nej sa da pracovat a aj pracujem, cize sa to zlepsilo, ked sa "pan tvorstva" skonsolidoval -LOL-
lak
lak | 26.5.2016 15:29
nieco na tom bude..
neznámy
neznámy | 26.5.2016 15:30
Ano, s tím bych souhlasila...
Ta opozice Sluncí je o kompromisech a o tom je vždy dlouhodobý partnerský vztah.
lak
lak | 26.5.2016 15:32
ja to vidim tak, ze slnko kvadr luna je ako slon v porcelane.. slon je slnko a porcelan chudak mesiac
neznámy
neznámy | 26.5.2016 15:37
pozor. což může být i žena. -LOL-
lak
lak | 26.5.2016 15:38
hej -LOL-
neznámy
neznámy | 26.5.2016 15:41
to mám odsledované. tak různě. -PUH-
neznámy
neznámy | 26.5.2016 15:44
Může, ale chlap to většinou blbě nese......měla jsem mj. v synastrii moje Slunko trigon pánečkova Luna, ale to byl "problém" pro pána tvorstva, měl pocit, že musí být vše po mém.....nechápal, že mám taky nějaký pocit morálky a odpovědnosti (asc. Kozoroha) a tím se řídím a tím pádem něco musí být po mém...
neznámy
neznámy | 26.5.2016 16:15
opozicia nie je dobra-PUH- je neutralna a u kazdeho sa moze prejavovat inak... u jedneho ako hojdacka a pretahovanie lanom a u druheho pohlad na druhu stranu a tym rozsirenie si obzorov...
neznámy
neznámy | 26.5.2016 17:27
1. merkur trigon merkur - tento apsekt máme s partnerem a tvrdím, že je to jeden
z nejdůležitější aspektů, pořád si i po letech manželství
máme o čem povídat.

2. slunce konj./trigon luna - no tento aspekt máme v opozici, takže není to úplně ok,
já jsem luna, tak si myslím, že je to ta lepší varianta:)

3. slunce konj./ trigon venuše - máme trigon, i přes různé životní zkoušky, cítím, že
je u nás pořád laskavost, přitažlivost.....

4. mars konj. /trigon venuše - to bych brala-HEART-

jupík konj./trigon venuše - tento aspekt máme v konjunkci a na najdi se píše:
ať váš vztah čekají jakékoliv bouře, tato interakce vám zaručí stálý přísun radosti a optimismu , řekla bych, že to hodně sedí......

pluto trigon venuše - máme jen sextil, ale u trinu si myslím, že bude hodně
hluboké pouto.



Špatné, které bych nechtěla a jaké mám

kvadráty od satruna na osobní planety - máme venuši v opozici saturn, saturn
kv. asc. - hned bych je vyměnila:)

mars v kv. na marse - máme konj. marsů a někdy je to záhul.......ale s věkem se
to zlepšuje, je důležité mít koníčky, společné zájmy a tu
marsovskou energii někde vybít.......

pluto kv./opoz.venuše,pluto kv./opoz.mars.pluto kv./opoz. luna - znám z okolí -WALL--ROLL-

merkur v kv. na merkura - když ve vztahu není dobrá kumunikace, myslím, že
vztah je o ničem.....
neznámy
neznámy | 26.5.2016 17:43
:) ten merkur kv. merkur bolo prve co mna zarazilo v synastrii.
popravde som pricuchla k astrologii ked som sa chcela pozriet co za zazrak sa nam to stal. a to mna hocico len tak lahko neohuri, ja som narocna (hlavne na tu komunikaciu - Venusa v Blizencoch :))
tak neviem, ci sme vynimka, ktora potvrdzuje pravidlo, alebo nam to vyvazuje ten trigon Merkur Luna plus trigon Merkur Slnko, alebo je vyhoda ze mily je psycholog a ja psycholog amater :), kazdopadne mame tak siroke spektrum spolocnych tem, ze sa bojim, ze to do konca zivota nestihneme obsiahnut :)

asi sa to fakt neda hodnotit takto vytrhnute z kontextu, bo ako som tu uz pisala kedysi davno som mala s jednym skorpikom taku krasnu synastriu (ako som dnes zistila), ale nikdy by som to nemenila s tym, co mam s milym v realite teraz :)
neznámy
neznámy | 26.5.2016 19:14
jasně to záleží na tom jak má člověk sám sebe zpracovaného.
někdo má problémy celý život ale když má někdo opozice tak zpravidla mívá problémy celý život.
podobně jako když má tvar horoskopu psaníčko anebo velký kříž. to je vůbec asi největší masakr.
neznámy
neznámy | 26.5.2016 19:30
Já nevím Rudi, jestli jsme si rozuměli, já mluvila o opozici v synastrii a ještě k tomu JENOM o opozici Sluncí. Např. taková opozice dvou Marsů bude jistě zajímavý "masakr"-PUH-.
neznámy
neznámy | 26.5.2016 19:37
Tak zrovna psaníčko nevím, jak neblaze se projevuje -CONFUSED-, ale velký kříž ano....měl ho např. v radixu V. Havel. Je to jeden z nejhorších aspektů co může člověk vyfásnout.
neznámy
neznámy | 26.5.2016 19:44
nó vidíš.
to jsou jen opozice a kvadráty.
u psaníčka to není tak velký masakr dá se s tím něco i dělat.
ale řekni mi jeden důvod proč by měla být opozice v synastrii jinak nahlížena než v natálním? warum?
neznámy
neznámy | 26.5.2016 19:54
No možná právě proto, že protivy se přitahují?
Já to fakt přes víkend najdu, je to z několika zdrojů, kde se píše o opozici Sluncí v synastrii jako o aspektu přitažlivosti. A navíc to mám vyzkoušeno i z praxe, znám docela dost dvojic, kde to tak je (v různých znameních)... včetně mne-LOL-
neznámy
neznámy | 26.5.2016 19:57
opozice sluncí že je sexi?
neznámy
neznámy | 26.5.2016 20:00
JE! Přísahám!!!!-LOL-
Já jdu fakt hledat do moudrých knih.....-LOL-
neznámy
neznámy | 26.5.2016 20:12
Slunce - Slunce:

Konjunkce: (stejný či blízký den narození) sbližuje, může přinášet společné zájmy, společné naladění, ale ne vysloveně na úrovni duší - spíše v obecných zájmech. Z hlediska vztahů se nejedná o klíčový aspekt. Někdy vzniká mezi partnery soutěživost.


Harmonické aspekty: sbližují, dávají podobné zájmy, přitahují na fyzické úrovni (velmi obecně, oba partneři pociťují mnoho společného, ale nejedná se o specifickou přitažlivost, sex, nebo lásku, spíše o obecné porozumění. Ze všech aspektů Slunce - Slunce je nejpříznivější trigon.


Neharmonické aspekty: působí paradoxně tak, že se oba partneři sice přitahují, ale na druhé straně se málokdy dokáží shodnout a vztah příliš nefunguje, aniž by k tomu byl jakýkoli viditelný důvod. Soutěživost mezi partnery je v tomto případě značně pravděpodobná a prosazená, ohnivá znamení jí dále zesilují. Rozpor ega a osobností, omezuje se vzájemná tvořivost, narůstá napětí a množí se konflikty.
Stránka:
< 2 3 4 5 6 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...