mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Tornádo / Víchrica / Hurikán / Vietor (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Tornádo / Víchrica / Hurikán / Vietor. Priveľmi čulá aktivita, možnosť náhlej zmeny. Keďže sa jedná o prírodné nástroje pôsobenia vzdušného živlu, tak súvisia najmä s našimi ideálmi, myšlienkami, názormi. Znamenajú mocné poryvy ducha a predstavujú jeho prienik do vedomia človeka. V astrologickej terminológii je tomuto symbolu najbližšie pôsobenie planéty Urána a znamenia Vodnára. Vidieť tornádo, ktoré ničí lesy je obrazom náhleho vykorenenia pudových zložiek z osobnosti, napríklad vďaka stretnutiu sa s nejakým ideálom, či ušľachtilou myšlienkou alebo pomocou nejakej šokovej terapie. Pre materiálnu stránku života to často znamená nejaký problém, ktorý nám môže život strpčiť alebo doslova obrátiť na ruby. Vidieť tornádo, ktoré ničí domy môže byť znakom silnej transformácie a prerodu vás, vášho okolia a všeobecne vašich vzťahov. Byť unášaný tornádom značí byť unášaný nejakou silnou myšlienkou, ktorá môže priniesť zmeny do vášho života. Pri vetre si všímame jeho silu a teplotu. Čím je vietor miernejší, tak tým pozvoľnejšie sú vstupy myšlienok, či ideálov do vedomia človeka a tým menej môžu napáchať škôd na fyzickej úrovni.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

Lietať / Vznášať sa / Lietanie / Letieť / Let Povznesenie na úroveň, ktorá je bližšie k nebesám. Vzdušný živel je spájaný s mentálnou, duchovnou sférou. Už z týchto obrazov je jasné, že lietanie predstavuje... viac »

Vlak / Železnica Symbol duševného vývoja a neosobnej, či kolektívnej sily, ktorá nás vedie životom. Vlak je verejný dopravný prostriedok, ktorý má pevne vymedzenú dráhu s jasne... viac »

Vlk / Vlci / Vlčica Dôležité totemové a posvätné zviera severoamerických indiánov. Vo snoch môže mať viacero významov. Jednak v podobe svorky alebo vlčice je predstaviteľom ochrany,... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...