mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Tornádo / Víchrica / Hurikán / Vietor (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Tornádo / Víchrica / Hurikán / Vietor. Priveľmi čulá aktivita, možnosť náhlej zmeny. Keďže sa jedná o prírodné nástroje pôsobenia vzdušného živlu, tak súvisia najmä s našimi ideálmi, myšlienkami, názormi. Znamenajú mocné poryvy ducha a predstavujú jeho prienik do vedomia človeka. V astrologickej terminológii je tomuto symbolu najbližšie pôsobenie planéty Urána a znamenia Vodnára. Vidieť tornádo, ktoré ničí lesy je obrazom náhleho vykorenenia pudových zložiek z osobnosti, napríklad vďaka stretnutiu sa s nejakým ideálom, či ušľachtilou myšlienkou alebo pomocou nejakej šokovej terapie. Pre materiálnu stránku života to často znamená nejaký problém, ktorý nám môže život strpčiť alebo doslova obrátiť na ruby. Vidieť tornádo, ktoré ničí domy môže byť znakom silnej transformácie a prerodu vás, vášho okolia a všeobecne vašich vzťahov. Byť unášaný tornádom značí byť unášaný nejakou silnou myšlienkou, ktorá môže priniesť zmeny do vášho života. Pri vetre si všímame jeho silu a teplotu. Čím je vietor miernejší, tak tým pozvoľnejšie sú vstupy myšlienok, či ideálov do vedomia človeka a tým menej môžu napáchať škôd na fyzickej úrovni.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

INTELEKTUÁLNOSŤ - prejavuje sa hlavne prevahou vzdušných (Blíženci, Váhy, Vodnár) alebo v trochu menšej miere aj zemských znamení (hlavne u Panny a Kozorožca). Dominantný Merkúr alebo... viac »

INTROVERZIA - je zameranie človeka do svojho vnútra, pričom tento jav je v astrológii charakterizovaný hlavne postavením väčšiny planét pod obzorom. Ďalej k tomuto životnému... viac »

SILA PLANÉTY - každý smer v astrológii má určitý systém ako ohodnotiť silu planéty, pričom dominantná planéta je vždy tá, ktorá v tomto systéme počtom bodov prevyšuje ostatné... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...