mesiac
Piatok, 14.12.2018
Meniny má Branislava
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 42% mesiaca
mesiac v znamení rýb
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Hríby / Huby / Huba (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Hríby / Huby / Huba. Predstavujú veci, ktoré prichádzajú rýchlo a rovnako rýchlo miznú preč. Môžu byť synonymum pre bleskové potešenie, či rast, kde však hrozí nebezpečenstvo otravy (sklamania) alebo pošliapania radosti neopatrnosťou a hrubým zaobchádzaním. Tvar hríbov často pripomína mužské, či ženské pohlavné orgány alebo samotný pohlavný akt. Z toho dôvodu vo snoch väčšinou majú sexuálny význam, ale skôr omamného, opojného charakteru. Huby majú tiež schopnosť nasávať vodu (city a emócie) a nečistoty (pudy, závislosti, zlozvyky) z okolia. V astrológii je tomuto symbolu najbližšie vzájomné spojenie planét Marsu a Neptúna. Nájsť množstvo hríbov znamená, že na obzore je nejaké rýchle potešenie, ktoré však môže rýchlo vyprchať. Môže to byť začiatok nejakého intímneho vzťahu, náhodná známosť, či znovuobjavenie sexuálneho potešenia. Prípadne lákavá príležitosť k rastu, ktorá môže človeka opantať. Hľadať hríby v lese je vyjadrená túžba po rýchlom potešení a úniku zo stereotypu života. Byť na hubách s niekým značí, že dotyčná osoba môže slúžiť ako prostriedok na ceste k vášmu potešeniu. Ak to okolnosti dovoľujú, tak je to často vyjadrením nevedomej túžby sa s ňou intímne zblížiť. Otráviť sa hubami alebo vidieť jedovaté hríby je znakom varovania, aby ste príliš nepodliehali svojim sexuálnym chúťkam, závislostiam, zlozvykom. Jedovaté huby sú symbolom tabuizovaných záležitostí, hlavne v erotickej sfére. Čistiť huby je znamením, že chcete svoje túžby, chute a potešenia očistiť od prízemných nánosov alebo od vplyvu okolia. Jesť huby je vyjadrením sexuálnej sily alebo nejakej príležitosti k radosti a rastu. Pozor však na bolesti brucha a hlavy.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Slabý zmysel pre realitu, čo sa môže odzrkadliť v nadmernej konzumácii alkoholu a drog, pričom nervová a tráviaca sústava je menej odolná. Radšej ako omamnými látkami sa opájajte umením, dobrou knihou, či návštevou inšpirujúceho miesta.

OBEŽNÁ DRÁHA - je dráha, ktorú nebeské teleso vykonáva okolo inej planéty alebo okolo Slnka. Planéty opisujú okolo Slnka elipsu, v ktorej Slnko je jedným z ohnisiek. Bod, v ktorom... viac »

SPIRITUALITA - presne tak ako sa nedá z horoskopu určiť výška IQ, sociálne pomery, pohlavie, či hodnotový rebríček, tak sa z neho nedá vystopovať duchovná vyspelosť (netreba však... viac »

SUBDIVÍZIE - je podrozdelenie uhlových alebo časových cyklických jednotiek. Napríklad každé znamenie môžeme rozdeliť na dvanásť častí (subdivízii), pričom pri platónskom mesiaci... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...