mesiac
Piatok, 22.3.2019
Meniny má Beňadik
SPLN
osvetlených 96% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Priateľka / Frajerka / Partnerka / Milenka (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Priateľka / Frajerka / Partnerka / Milenka. Predstavuje pudovú animu, čiže zmyslovú ženskú stránku vašej osobnosti. A v neposlednom rade odzrkadľuje aj nevedomé pocity prežívané voči partnerke. V astrológii je tomuto symbolu najbližšie pôsobenie planéty Venuše. Správanie sa voči priateľke veľa vypovedá o tom ako ju nevedome vnímate alebo aký postoj máte k svojim ženským vlastnostiam. Byť v harmónii s priateľkou je znakom bezproblémového styku s archetypom vlastnej animy, čo sa môže odrážať vo vzťahu k partnerke alebo zrkadliť v situáciách, kde je potrebné použiť svoje yinové vlastnosti. Presne opačný význam má hádka alebo zápas s priateľkou. Väčšinou sa jedná o konflikt, či nesúlad so ženskou stránkou svojej osobnosti, prípadne s partnerkou. Tento sen môže zobrazovať nevedomé pocity zo vzťahu. Vidieť nešťastnú priateľku je znakom toho, že vašej druhej polovičke sa nedostáva dostatok pozornosti od vás, prípadne dostatočne nerozvíjate svoje ženské črty osobnosti. Možno je to signál nevedomia, že s partnerkou sa niečo deje a potrebuje lásku a porozumenie. Vidieť priateľku s iným mužom je znamením podvedomého strachu pred stratou partnerky alebo signálom nedôvery voči nej. Niekedy sa môže jednať aj o pochybnosti voči ženskej stránke svojej osobnosti. Vidieť zomrieť priateľku je vyjadrením prerodu vášho vzťahu, či postoja k yinový vlastnostiam vo vašom vnútri.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Zvýšenie estetické cítenie prispeje k väčšej spokojnosti pri nákupoch, či návšteve kultúrnych akcií a kozmetických salónov. Umocnená túžba po nežnostiach a zábave bude priať všetkým milostným, rodinným a spoločenským záležitostiam.

Zuby / Zub Majú buď erotický význam alebo význam v zmysle prežitia (spracovania potravy). Symbolika vychádza z toho, že penis vniká podobne do vagíny ako zuby do potravy.... viac »

Slon / Slony Je to najväčší suchozemský cicavec a preto predstavuje moc, odolnosť, nadhľad, neohrozenosť a v negatívnej forme aj nemotornosť, či nezastaviteľnú pudovú silu (hlavne... viac »

Pohreb Rozlúčka so svetským životom a posledná slávnosť pred odchodom na druhý svet. Vo snoch predstavuje pohreb koniec jednej životnej fázy a začiatok druhej. Je to... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...