mesiac
Streda, 23.1.2019
Meniny má Miloš
SPLN
osvetlených 91% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Priateľka / Frajerka / Partnerka / Milenka (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Priateľka / Frajerka / Partnerka / Milenka. Predstavuje pudovú animu, čiže zmyslovú ženskú stránku vašej osobnosti. A v neposlednom rade odzrkadľuje aj nevedomé pocity prežívané voči partnerke. V astrológii je tomuto symbolu najbližšie pôsobenie planéty Venuše. Správanie sa voči priateľke veľa vypovedá o tom ako ju nevedome vnímate alebo aký postoj máte k svojim ženským vlastnostiam. Byť v harmónii s priateľkou je znakom bezproblémového styku s archetypom vlastnej animy, čo sa môže odrážať vo vzťahu k partnerke alebo zrkadliť v situáciách, kde je potrebné použiť svoje yinové vlastnosti. Presne opačný význam má hádka alebo zápas s priateľkou. Väčšinou sa jedná o konflikt, či nesúlad so ženskou stránkou svojej osobnosti, prípadne s partnerkou. Tento sen môže zobrazovať nevedomé pocity zo vzťahu. Vidieť nešťastnú priateľku je znakom toho, že vašej druhej polovičke sa nedostáva dostatok pozornosti od vás, prípadne dostatočne nerozvíjate svoje ženské črty osobnosti. Možno je to signál nevedomia, že s partnerkou sa niečo deje a potrebuje lásku a porozumenie. Vidieť priateľku s iným mužom je znamením podvedomého strachu pred stratou partnerky alebo signálom nedôvery voči nej. Niekedy sa môže jednať aj o pochybnosti voči ženskej stránke svojej osobnosti. Vidieť zomrieť priateľku je vyjadrením prerodu vášho vzťahu, či postoja k yinový vlastnostiam vo vašom vnútri.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

Hádka / Hádať sa / Konflikt Jedným z prejavov nesúhlasu a rozdielnosti postojov je práve ostrá výmena názorov. Vo sne sa vám hádkou snaží nevedomie ukázať nejaký vnútorný konflikt, ktorý... viac »

Tornádo / Víchrica / Hurikán / Vietor Priveľmi čulá aktivita, možnosť náhlej zmeny. Keďže sa jedná o prírodné nástroje pôsobenia vzdušného živlu, tak súvisia najmä s našimi ideálmi, myšlienkami, názormi.... viac »

Dom / Budova Predstavuje človeka, ľudské telo, osobnosť, jej vnútro. Každá časť domu symbolizuje určitú časť osobnosti: exteriér – zovňajšok, maska, kuchyňa –... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...