mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Astrológia a horoskopy - 

SYNASTRIA

lak
lak | 27.5.2016 12:27
-LOL- tiez som mala take zavislejsie obdobie, ale zistila som, ze to, co vyzera na koniec sveta sa niekedy ani nemusi prejavit, a opacne -LOL- tak uz to berem triezvejsie :)
neznámy
neznámy | 27.5.2016 12:28
To bude asi ono;)
neznámy
neznámy » lak | 27.5.2016 12:29
tak v astre mi zavislost nehrozi ja sa furt budem spoliehat hlavne na seba :)
neznámy
neznámy | 27.5.2016 12:29
Laska hviezdy prenasa :)
(to som si ja vymyslela) :)
lak
lak | 27.5.2016 12:30
tak to ma byt :)
neznámy
neznámy » lak | 27.5.2016 12:32
nápodobně;):)
neznámy
neznámy | 27.5.2016 12:33
taky si to myslím-HEART-
neznámy
neznámy » lak | 27.5.2016 12:34
Niekto to rád horúce -COOL-

https://www.youtube.com/watch?v=DSNY3svVRCw
neznámy
neznámy | 27.5.2016 12:38
Jj láska je láska-HEART-
neznámy
neznámy | 28.5.2016 00:30
Napada ma teda uz iba jedno... Ked sa chce (ked dvaja chcu) da sa vsetko... ;)
neznámy
neznámy » lak | 28.5.2016 00:36
Toto je svata pravda...

Ak je smiech vo vztahu, hned je vsetko krajsie... -COFFEE-
lak
lak | 29.5.2016 21:17
-YES- -COFFEE-
neznámy
neznámy | 29.5.2016 21:32
Hoj! Moje milovaná scéna! A citovala jsem už tolikrát... -FLOWER-
neznámy
neznámy | 30.5.2016 08:48
našli rádcové? pořád mi to s těma opozicema není jasné.
jak se budou k sobě chovat dva se sluncem proti sobě.
existuje nějaké astrologické moudro které to určuje?
zatím jsem nenarazil na žádný jednoznačný výklad.
Já si opozici slunce slunce představuju asi takto Sedíš proti zdi, zenový vztah, a jakmile se pohneš myslí nesprávným směrem dostaneš rovnou ránu rákoskou. Z jistého pohledu vysoce duchovní záležitost.
https://triangulations.files.wordpress.com/2010/09/bamboo_slap.jpg

Holeček:
Slunce - Individualita, osobnost, dominance. Mužská nebo otcovská role.
Např. aspekty mezi Sluncem a Sluncem popisuje vztah obou individualit, vystupují jako partneři nebo soupeři. Vztah mezi Sluncem a Lunou druhého už spíše ukáže na vztah dominantního a submisivního charakteru (např. nadřízený-podřízený).
http://darmoudrosti.infoblog.cz/clanek/holecek-synatrie-5472/

Campion:
Např. aspekty mezi Sluncem a Sluncem popisuje vztah obou individualit, vystupují jako partneři nebo soupeři. Vztah mezi Sluncem a Lunou druhého už spíše ukáže na vztah dominantního a submisivního charakteru (např. nadřízený-podřízený).
http://darmoudrosti.infoblog.cz/clanek/campion-aspekty-v-synatrii-5471/

Vodnářka: ... ?

A třeba konjunkce dvou lun by mohla vypadat takto..? (bez toho chlapa)
http://www.valleyzen.com/wp-content/uploads/2009/06/esther-gokhale-valleyzen-2.jpg
neznámy
neznámy | 30.5.2016 09:29
Ja len vlastnú skúsenosť. Slnko v rybách, opozičné slnko je panne. S pannami si dobre rozumiem, je to síce úplne iná energia ako moja, ale zrejme práve preto ma dobre dopĺňa. Určite je tam spolupráca, nie boj. :)
neznámy
neznámy | 30.5.2016 10:49
Odpovim vecer, ve vlaku se blbe pise, maly displej a tak....-PUH-:)
neznámy
neznámy | 30.5.2016 19:47
K. KOnaszewska-Rymarkiewicz:
Je to konstelace, která může být ve srovnávacím horoskopu hodnocena pozitivně i negativně. Vždy totiž ukazuje na rozpory, které můžeme hodnotit dvojím způsobem. Ve vztazích, ve kterých jsou rozpory nezbytnou cestou k pochopení celku, je bereme jako pozitivní, ale tam, kde se musí vytvořit společný závěr, jsou zcela opačné názory obou partnerů na stejnou záležitost negativní.
Lidé, kteří se narodili v opozičních znameních, se někdy přitahují, jindy odpuzují. Jak bude opozice působit, záleží na aspektech, stejně jako v případě konjunkce.
Opozice Sluncí se často vyskytují v manželských i jiných vztazích, protože přirozený sedmý dům odpovídá Váhám, jež jsou signifikátorem opozice. Pokud má ve vztahu nějakou roli Venuše nebo vládce 5.domu, je výsledkem vzájemná velmi silná fyzická přitažlivost.
Opozice v manželství může také často budit rivalitu. Aby harmonie panovala i v tomto případě, musí se jeden z partnerů hodně snažit o kompromis. Je obvyklé, že většinou ustupuje žena muži. Pokud jsou oba partneři dostatečně zralí, mohou efektivně a dynamicky spolupracovat. Pokud ale zralí nejsou, propukne konflikt osobností. Přesto se dá říct, že při opozici nebude ani jeden partner dominovat nad druhým.
neznámy
neznámy | 30.5.2016 20:40
mmch: Campion k opozici Sluncí v synastrii také říká: názorové rozdíly, ale často povzbuzující.

dále Ebertin:

V lásce hraje již zákon podobnosti menší roli, na jeho místo nastupuje zákon doplnění. Vlastnost, vlohy a schopnosti chybějící jednomu musí mít druhý. proto se stává, že lidé v jejichž horoskopu stojí sluneční místa v opozici se často dobře doplňují pokud nepůsobí rušivě ostatní vlivy.
neznámy
neznámy | 30.5.2016 21:08
to je to co si myslím.
že vlastně se žije jakoby vedle sebe.
je to úplně jiná energie takže se ti dva moc spolu nesejdou. ale můžou spolu dobře spolupracovat zvlášť dobře něco trpět nebo vést společně nějaký boj proti někomu vnějšímu jako tchán tchýně nebo rodina a pak to může takto fungovat jako spolupráce. ne? když se bojuje třeba za děti a dá se to na první místo a pak člověk žije jakoby odděleně. sjednocení je myslím si něco jiné. jako příznivý případ mi to moc nepřijde.
ale pravděpodobně jsi to opět myslela zcela jinak. :)
neznámy
neznámy | 30.5.2016 21:09
Tak dám aj ja vlastnú skúsenosť s opozíciami. S manželom máme na stupeň exaktné 2: opozícia Merkúrov (Váhy - Baran, on má na tom st. aj Slnko). Na začiatku vzťahu sme sa museli učiť chápať myslenie toho druhého, čo nám ako čerstvo zaľúbeným samozrejme nerobilo problém, a po čase sme naše odlišné typy uvažovania už považovali za zaujímavé. A hoci aj dnes rozmýšľame iným spôsobom (on analyticky, ja viac synteticky), obaja to hodnotíme ako vzájomne doplňujúce a obohacujúce.

Okrem toho máme rovnako presnú opozíciu Venuša (ja) - Saturn (on). A aj keď to astrológovia nepovažujú za pozitívum, mám pocit, že tento aspekt nás zastabilizoval, zasadil viac do reality a dáva nám chuť obetovať sa spoločnému (rodinnému) dobru.
Stránka:
< 6 7 8 9 10 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...