mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Astrológia a horoskopy - 

SYNASTRIA

neznámy
neznámy | 27.5.2016 00:20
Dakujem vsetkym za postrehy.
lak
lak | 27.5.2016 00:25
:) hej, je to super :)

ja mam zas skusenost, ze staci jeden brutalny aspekt (pluto vacsinou :D) a nech je zvysok akykolvek dobry, tak to pluto (alebo nieco ine) to dokaze uplne znicit..

suhlasim, komunikacia musi byt..:) a humor, aby sme sa nenudili :)

dakujem :) -COFFEE-
neznámy
neznámy » lak | 27.5.2016 00:39
Milujem humor -COFFEE- Nie je nad to, ked mas pri sebe cloveka s ktorym nemusis riesit stale dokola banality, ale smejete sa ako blazni -LOL-
lak
lak | 27.5.2016 00:45
presne tak :) -COFFEE-
neznámy
neznámy | 27.5.2016 08:50
Keď píšeš o opozícii urána na osobné planéty, tak práve si užívam kvadratúru urána na lunu, našťastie teraz sa trochu vzdialil, ale na jeseň je tu zase. Veľmi nepríjemný aspekt pre mňa. Ako by sa do mňa zahryzol zlý pes a kmásal... -NOSMILE-
Ešte som chcela k tej opozícii v synastrii. Mám veľmi blízkeho priateľa, sme na seba naladení a veľmi si rozumieme. Nemáme medzi merkúrmi žiaden aspekt, akurát dva kvádre... jeho saturn na môj merkúr a jeho merkúr kváder môj neptún, potom je tam ešte jeho neptun v sextile na môj merkúr a jeho pluto v trigone na môj Merkúr.
Ale máme takú zaujímavosť a to je konjunkcia osí, naše ASC -DSC- IC- MC sú v tesnej konjunkcii. Ja mám merkúr pri ascendente a on pri descendente, teda sú vzájomne vo volnej opozícii. A mne to príde ako keby naše myšlienky a komunikácia prúdili krásne po tej ose ASC -DSC od jedného k druhému. Takže opozícia v synastrii môže byť aj veľmi dobrá. A ešte jeden aspekt mi príde ako dobrý vždy, hlavne ak je v synastrii. Mars-venuša. Tam je jedno čo, kľudne aj opozícia a kvadratúra. :D
Teda pokiaľ ide o partnerskú synastriu samozrejme. -BIGEYE-
Aha, ešte by som spomenula slnko - luna, tam sa vo výskumoch veľmi vysoko hodnotí aj opozícia, proste priťahovanie. Konjunkcia slnka a luny znamená, že priťahovanie bolo zavŕšené a opozícia, že sú ešte od seba, ale chcú byť spolu. :)
neznámy
neznámy | 27.5.2016 09:40
Ja mam s jednym muzom, ktorý o mna bojuje uz asi 4 roky v synastrii toto (nieco z tych lepsich aspektov) :

Slnko, Venusa, Merkur konjunkcia moj ASC
Venusa trigon moja Luna
Slnko trigon moja Luna
Luna trigon moj Jupiter
Jupiter trigon moja Venusa
Jupiter trigon Jupiter
Venusa konjunkcia Uran a Uran konjunkcia Venusa

No vobec by som si nevedela predstavit s tym muzom nieco spolocne... -PUH-
neznámy
neznámy » lak | 27.5.2016 09:51
to nam raz taka jedna "carodejnica" (stretli sme sa na jednej hotelovej terase, vyzerala ako Lucie Bila a mala citovy vztah k Drakom - o.i., asi 3 hodiny sme sa s nou rozpravali a stale bolo o com, velmi mile ziena) povedala, ze s kym sa najviac smejeme s tym mame byt, ze to je zaklad :)
(aj to tak citime)
neznámy
neznámy | 27.5.2016 10:13
A co s těch horších;):)
neznámy
neznámy | 27.5.2016 10:40
Venusa kvadratura moje Slnko
Venusa kvadratura moj Mars
Slnko kvadratura Slnko
Saturn kvader moja Luna
A ta co pocitujem najviac je Pluto kvadratura moj Saturn - Tanto aspekt je brutalny (spominala som ho vyssie), vnimam to tak, ze sa jedna o moc a autoritu, pride mi to ako sef a robotnik... Pluto (on) chce roznou manipulaciou zmenit a vyciarknut moje zauzivane zvyky z mojeho zivota Saturn (Ja)
Napr. z jeho strany je totalne nepochopenie mojich koníčkov (Astrologia) nemu sa to zda ako mrhanie casu na somariny a to sa mne napriklad vobec nepaci... Nemame spolocne zaluby... -PUH-
neznámy
neznámy | 27.5.2016 10:55
No ta luna v kv. na saturna a slunce kv. slunce teda nic moc. To je zajímavé s tím plutem na saturna, myslela jsem, že nejvíce jdou cíiít aspekty s osobními planetami-SAD-
NO u nás ten saturn v opoz. venuši a kv. asc., teda taky nic moc, je to podobné, ale astro a mé duchovní koníčky už manžel ted´moc neřeší.....nic mu nezbývá, dokonce jel se mnou na astro sraz a líbilo se mu:D
neznámy
neznámy | 27.5.2016 11:00
To je parada, ze tvoje konicky (Astro) berie aspon takto, ze aj ked sa im nevenuje, vie prijať to, ze sa im venujes ty a ze s tebou isiel aj na to astro stretko...
V mojom pripade to tak nie je... -PUH-
Toto je velmi dolezite, aby dvaja mali spolocne zaluby, spolocnu rec... -PUH-
lak
lak | 27.5.2016 11:39
Zuzi, ten mars-venusa mas odpozorovany, ci vlastna skusenost? -LOL- mne kvader pride too hot -LOL- ale az moc -LOL-
lak
lak | 27.5.2016 11:51
:) ja mam venusu v blizencoch (ako ty), takze urcite dusevne porozumenie - komunikacia, humor - je zaklad..:) a citala som o tom jedno prislovie: "vyber si za partnera toho, kto ta dokaze rozosmiat; v starobe to bude dolezitejsie nez cokolvek ine".. pre mna to vzdy bolo naj -LOL-
neznámy
neznámy | 27.5.2016 12:17
Nebylo to jednoduché, byla to dlouhá cesta.....;) V počátku mi dokonce řekl, když tě zajímá duchovno..... zajdi do kostela:D-LOL-

Jinak máme hodně společných zájmů a koníčků od sportu až po zahrádku.
lak
lak | 27.5.2016 12:20
-LOL- a moj mi vravi, ze bez horoskopu by som nesla ani na zachod -ROFL-
neznámy
neznámy | 27.5.2016 12:22
Mám měsíc v blížencích a komunikace je u mne základ, at´ je to v partnerství, tak i v přátelství, práci.;):)
neznámy
neznámy » lak | 27.5.2016 12:24
haha tak to zase ja to beriem tak laxnejsie a moj mily, ze len sa tomu pekne venuj a potom ma poinformujes :)
neznámy
neznámy | 27.5.2016 12:25
ved aj u mna (u nas) preto mi nejde do hlavy ta kv. tych Merkurov, ale ako som uz napisala asi to mame vyvazene tymi trigonmi :)
neznámy
neznámy » lak | 27.5.2016 12:25
:D:D:D řekla bych, že u mne je to už volnější, byla doba, kdy jsem na astru byla skoro "závislá" :)
lak
lak | 27.5.2016 12:26
ved ja idem aj bez toho na zachod :D ale jemu to pripada inak, lebo je ateista-skeptik, ktory veri len vede :) v ostatnom sa zhodneme :)
Stránka:
< 5 6 7 8 9 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...