mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

partnerský horoskop aspekty (muž) mars a pluto v Panne, saturn v rybach kvadratúra na (zena) Venuša v Blížencoch

Boen | 20.1.2015 12:07
Plutonske aspekty, hlavne obojstranné, sú o tom, že "ani s tebou, ani bez teba". Pluto v aspektoch s venušou a lunou prináša veľkú príťažlivosť, ale aj citovú náročnosť, boj o moc, manipulácie, také to podprahové, plíživé psychické násilie a zápas o dominanciu. V aspektoch s marsom je v hre aj sklon k fyzickému násiliu.
Ja som už takmer tridsať rokov vo veľmi plutónskom vzťahu (bez fyzického násilia, chvalabohu), je to síce niekedy krásne, ale aj náročné, občas až vyčerpávajúce. U nás to chvalabohu vyvažujú priaznivo aspektovamé svetlá (slnká, luny) spolu s jupiterom. Neviem sa dobre orientovať v tom kolečku, čo si poslala, ale vyššie niekto uvádza, že aj svetlá máte nepriaznivo aspektované. Nerada niekomu zasahujem do života radami v zásadných veciach, ale v tomto prípade, na základe uvedených informácií o aspektoch, vnímam takýto v vzťah ako veľmi problematický. Za seba môžem povedať, že by som sa ho vzdala, aj za cenu veľkej bolesti. Na druhej strane, všetko, čo nám príde do cesty, nás má niečo naučiť.:)-HEART-
Boen | 20.1.2015 12:32
Tá tvoja venuša mi príde taká zovretá jeho kvadrátmi, z jednej strany pluto+mars, z druhej strany saturn, príliš veľký nápor na takú jemnú planétu.:)
neznámy » Boen | 20.1.2015 12:49
ano ved prave se to ukazuje aj v neschodach v intimnej sfere a ja mam jine predstavy o vztahu nez on :(
Boen | 20.1.2015 12:53
...a si si ich pri ňom nedokážeš presadiť:)-NOOO-
neznámy » Boen | 20.1.2015 12:55
na chvilu ano ale pak to zas skluzne do rovnakých koľají :)-WINKIE-
Boen | 20.1.2015 12:56
Pluto. Jednoducho nepustí.
neznámy » Boen | 20.1.2015 13:01
akorat neviem cim ho drzim ja kdyz ho chcem opustit robí všetko preto aby sa tak nestalo a ja samozrejme podlahnem :):D-SAD-
Boen | 20.1.2015 13:13
Hej, lebo jeho pluto ťa drží a ovláda. Nepostrehla som, či je aj tvoje pluto v aspekte s niektorou z jeho planét, resp.osí. v tom prípade by to "držanie" bolo vzájomné.
neznámy » Boen | 20.1.2015 13:19
moje pluto len v sextile na jeho jupiter,jinak jeste jeho pluto mars a uran v trigone na moj mesiac a jeho pluto blizko meho ascendetnu a jeho mars kvadrat na moju venusu to by mohlo byt ono mozno :);)
Boen | 20.1.2015 13:24
Áno. Všetko to tam je. On ti podľa všetkého nemieni dať pokoj.:)
neznámy » Boen | 20.1.2015 13:31
presne tak a myslim ze je to obojstranne :)-WINKIE-:)
neznámy | 20.1.2015 14:17
dakujem za informaciu, zabrala, bol tam velmi ochotny pan, ktory mi pozrel presnu hodinu cisarskeho rezu mojho manzela, takze teraz viem hodinu aj minutu..ako to je najpresnejsie mozne..

ako mozem dalej viac zistit o perspektive , ktoru mame ako par???
mozes mi prosim v tomto nejako poradit? okrem toho horoskopu, ktory nam vychadza..a poslala som Ti ho v sukromnej poste..

dakujem..
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

ČAS MIESTNY - je čas, ktorý sa vzťahuje k priechodu Slnka miestnym poludníkom. Vo väčšine prípadoch ho nahradil čas príslušného časového pásma (viď čas pásmový). V Anglicku bol... viac »

OSY HOROSKOPU - sú spojnice dvoch významných protiľahlých bodov horoskopu, pričom najdôležitejšie osy tvorí dvojica bodov Ascendent – Descendent a Immum Coeli – Medium Coeli. Medzi... viac »

DOMINANTNÁ PLANÉTA - každý smer v astrológii má určitý systém ako ohodnotiť silu planéty, pričom dominantná planéta je vždy tá, ktorá v tomto systéme počtom bodov prevyšuje ostatné... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...