mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

Kto je Plutonik? Ruky hore. :-D

neznámy | 22.5.2014 18:24
Tak tu rozoberáme to nenávidené - milované Pluto, že som si dovolila založiť novú tému. :-)
Cítite sa plutonicky? A prečo?

Tak ja začnem.

Pluto v konjunkcii s Uránom v siedmom dome, Mars v Škorpiónovi v ôsmom dome, Neptún v Škorpiónovi.

Ďalší prosím. :)
neznámy | 22.5.2014 18:36
:D Taky se připojuji......

Jupík ve štíru v 8d v trinu na slunce v raku v 5d v sextilu na pluto v panně v 7d.
Hrot 8 dům štír.

Plutonicky se až tak necítím, spíš mám pocit, že je se mnou zkrytě manipulováno.....ale partner má někdy pocit, že s ním "manipuluji" ale on má pluto v 1d v konj. na měsíc a venuši ve štíru :D asi to bude tím, že máme mezi sebou osu pluto 1-7 dům, takže možná to cítíme navzájem, ale já si myslím, tím, že to pluto má u mne souladné aspekty, tam to až tak není cítít.......
neznámy | 22.5.2014 18:42
Já se hlásím bez mučení :-D
Pluto štír konj Mars váhy v 8. domě kvádr Luna Vodnář do prvního domku. Pak ještě Saturn štír a týž kvádr na Lunu.
Manipulant nejen druhými, ale i sebou samou, už si aspoň čas od času dokážu uvědomit, kdy se mi to děje, ale stejnak je to vopruz na entou :-D
neznámy | 22.5.2014 18:43
Ja, ja, ja, ja, ja, ja sa hlásim! :D

Pluto na ascendente, Luna a Jupiter v Škorpiónovi :)
neznámy | 22.5.2014 18:44
Pekne, pekne, vedela som že je vás dosť. :D
neznámy | 22.5.2014 18:47
Na druhou stranu mi TO propůjčuje něco, co v tuhle chvíli ani nedokážu pojmenovat, ale chlapi z toho šílí, což mi nesmírně příjemně lechtá Ego -ROFL-
neznámy | 22.5.2014 19:36
Pluto v 1.dome ......kto je viac????A všetko zlé s charakteristiky na mňa sedí-BOW-
neznámy | 22.5.2014 20:18
Pluto v 1 dome,v konjunkci s asc,Venuse v 1 dome ve Stiru vladce asc,Uran ve Stiru,Pluto konjunkce Luna,vliv Pluta vnimam velmi silne,plus mam Mars kvadratura Saturn,Neptun kvadratura Saturn...,Nesleduji tranzity atd,(mám z toho blby pocity.Mívám caste drasticke urazy hlavy,zadne nejake skrabnuti,je to vzdy masakr již od dětství,caste komy.Mivam silne sebedestruktivni sklony,jsou to pohrby zaziva,pak vzletnu,citim se tak magicky silny,to se spatne popisuje,nicmene me vzlety jsou neuzitecne a kratkeho trvani,na cestach mám problemy,hadky,rvacky,nekdy vyhraju,ale vetsinou dostanu a to tak ze ne par facek,ale fakt narez, jsem alkoholik,tzv kvartalni,nemusim mesic pit,dokonce ani kourit,pak me to chytne a jedu dokud nepadnu.Mam sklony k sebeposkozovani,a to ani nemluvim o vladci 8 domu v 1dome. Byl jsem v kriminale,caste nasilne vystehovani,vše se mi vraci,kazda negativni myslenka.Neumim se upřímně smat,neustaly pocit že kazda radost. má svou dan.Venuse je retro,vztahy bolestive,sadomaso,fetisista,pikacismus.Obdivuhodna schopnost regenerace,na to co mívám urazu,kdy to vypada opravdu hrozive,se z toho vzdy dostanu ,stejne tak po psychicke strance.
neznámy | 22.5.2014 20:38
Fúúúú, máš zatiaľ prvé miesto. Neviem, či ťa niekto prekoná. -BIGEYE-
neznámy | 22.5.2014 20:52
Prepááánajááána -BIGEYE-
Z toho poznám veľmi dobre to, že každá radosť má svoju daň. Ale tuším ma to naučilo byť tak nejak viac "triezvou" a pri zemi :)

Ale inak super, že si sa takto úprimne opísal :)
neznámy | 22.5.2014 20:52
A prečo Ty mi toto robíš, Zlá? Treba mi takéto čítať a valiť prekvapene bulvy, koľko z toho je tak veľmi trefné???-WINKIE--ROLL-

Ale zasa nie všetko aspoň-CONFUSED-

Pluto v blízkosti s Uránom
Mocné pudenie k nezávisloti a pokroku. Schopnosť nečakane a hlavne radikálne sa zmeniť. Snaha za každú cenu sa odlišovať. Intenzívne vnútorne napätie, extrémizmus, rebelanstvo. Nečakané, hlboké krízy a zvraty v živote.

Pluto v napätí s Mesiacom
Ukrývanie alebo ubíjanie svojich emócií, silné citové výbuchy. Často dramatické udalosti v rodine, čo neskôr evokuje citovú rozorvanosť, temné nálady a duševné utrpenie. Intenzívne emócie zachádzajúce až do extrémov (napr. žiarlivosť, nenávisť, krutosť...). Zdrvujúce pôsobenie obrazu matky na osobnosť človeka.

Pluto v 11. dome
Snaha pretvoriť spoločnosť, túžba po lepšej budúcnosti a tiež vyznávanie reformných ideálov, preto väčšinou záujem o politiku a nové technológie. Potreba moci nad kolektívom a sklon dominovať skupinám. Intenzívne a hlboké priateľstvá (na život a na smrť), u ktorých dochádza ku krízam a k radikálnym premenám vzťahov, čo môže byť spôsobené napríklad zradou. Pretrhnutie kontaktov so známymi, ktorý môžu mať nebezpečný charakter (napr. sektári, mafia, politici, vydierači). Dramatické udalosti v spoločenských aktivitách, pretože tam dochádza k neľútostnému boju o moc. Sklon pôsobiť v tajných krúžkoch a spoločnostiach. Boj za osobnú nezávislosť alebo naopak potlačenie vlastnej slobody a nezávislosti. Možnosť skupinových terapií. Zvrat plánov.
neznámy | 22.5.2014 21:11
To jsou takové ty ženské mrchy a černoocí chlapci s kouzelnou hůlkou? : )
neznámy | 22.5.2014 21:14
Dobre si to zadefinoval :D-YES-

A ty nie si plutonik? Podľa profilového obrázka by som ťa hneď zaradila.
neznámy | 22.5.2014 21:18
Ty radšej nič nehovor, zločinec a mafián. Ty si jasný. :)
neznámy | 22.5.2014 21:19
-CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY--CRY-
joulutahti | 22.5.2014 21:24
pluto v skorpionovi v 12.dome, 12.dom zvyrazneny...
aspekty- v blizkosti s ascendentom...v napati s marsom...v súlade s neptunom

celkom 'fajn' aspekty-CONFUSED-
neznámy | 22.5.2014 21:24
No, pozrela som ti do profilu. / Hlavne, že som to odoslala sebe, píšem to Nereknu :D /

Venuša konjunkcia Slnko v Škorpiónovi, zrejme v prvom dome, Pluto asi tiež v prvom, ak nie oprav ma. :)

Černooký chlapec s kouzelnou húlkou.

PS: Profilový obrázok si asi šlohnem.
neznámy | 22.5.2014 21:35
Ješiši, ty si ženská -BLUSH-

Pardóóón. -SHAME-
neznámy | 22.5.2014 22:07
Neplakaaaj.. -HEART--KISS-
neznámy | 22.5.2014 22:22
Ja nie som mrcha! -WINKIE-
Stránka:
1 2 3
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

Vražda / Vrah / Zabiť / Samovražda Zabíjame, keď sa cítime v ohrození alebo keď nám niečo alebo niekto prekáža. Pri vražde pociťujeme hnev, krivdu a zlosť alebo sledujeme nejaké oportunistické ciele.... viac »

Bývalá priateľka / Expriateľka / Ex Predstavuje všetky nádeje na lásku, ktoré nie sú v tomto okamihu naplnené v súčasnom vzťahu alebo v minulosti. Je to aj časť obrazu vášho pudového ženského archetypu... viac »

Zemetrasenie Pri zemetrasení padajú domy (symbol osobnosti), stromy, v uliciach cítiť paniku. Zemský živel je symbolom racionálnej zložky osobnosti, reality, pragmatizmu, stability... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...