mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Rozvod / Rozchod (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Rozvod / Rozchod. Rozorvaný duševný stav, strach, zmätok, pokus o nezávislosť. Jedná sa o neželané rozdelenie mužského a ženského princípu, rozumu a emócií, o pretrhnutie harmónie tela a duše. Môže aj signalizovať rozpor medzi vonkajším a vnútorným životom. Pri rozvode pôjde skôr o citovú rovinu (Slnko/Luna), pri rozchode o pudovú (Venuša/Mars). Na druhú stranu je tu aj šanca lepšie si uvedomiť rozdiely medzi protichodnými princípmi yin a yang a je to aj šanca na zásadnú zmenu v živote. V astrológii tento symbol predstavuje opozíciu Slnka a Luny, čiže Spln, ktorý značí vyvrcholenie jedného cyklu a zároveň aj bod obratu. Rozchod je však spojený skôr s planetárnym konfliktom dvojice Venuša/Mars. Ak sa vo sne rozchádzate, či rozvádzate s partnerom, tak to značí konflikt medzi vonkajšou a vnútornou realitou alebo medzi mužskou (rozum) a ženskou (city) stránkou osobnosti. Tento sen môže aj zrkadliť strach zo straty partnera alebo skutočné napätie vo vzťahu. Príjemné pocity z rozchodu sú znakom podvedomej túžby po slobode. Rozvod rodičov symbolizuje ťažkosti so zlúčením alebo spoluprácou medzi yin a yang princípom, či medzi svojou animou a animusom.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

horoskophoroskophoroskop V medziľudských vzťahoch sa bude prejavovať viac zodpovednosti a opatrnosti, čo môže prospieť organizačnej stránke spoločenských akcií. Pri jednaniach a nadväzovaní nových kontaktov prevážia formality nad spontánnosťou.

LEV charakteristika: pevné, ohnivé znamenie ovládané Slnkom. Lev v sebe spája odolnosť pevného znamenia, sebavedomie a energiu ohnivého živlu, s prenikavou... viac »

ASTROMEDICÍNA - má silnú tradíciu, pričom môže slúžiť ako pomocná metóda pri určovaní diagnózy, respektíve pri vystopovaní psychologických príčin ochorenia, ďalej pri liečení alebo... viac »

KVINTIL - nastáva vtedy, ak dva astrologické prvky zvierajú medzi sebou uhol 72°. Je charakterizovaný číslom 5, takže symbolizuje pochopenie, talent, sebavyjadrenie a... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...