mesiac
Štvrtok, 16.8.2018
Meniny má Leonard
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 29% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Rozvod / Rozchod (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Rozvod / Rozchod. Rozorvaný duševný stav, strach, zmätok, pokus o nezávislosť. Jedná sa o neželané rozdelenie mužského a ženského princípu, rozumu a emócií, o pretrhnutie harmónie tela a duše. Môže aj signalizovať rozpor medzi vonkajším a vnútorným životom. Pri rozvode pôjde skôr o citovú rovinu (Slnko/Luna), pri rozchode o pudovú (Venuša/Mars). Na druhú stranu je tu aj šanca lepšie si uvedomiť rozdiely medzi protichodnými princípmi yin a yang a je to aj šanca na zásadnú zmenu v živote. V astrológii tento symbol predstavuje opozíciu Slnka a Luny, čiže Spln, ktorý značí vyvrcholenie jedného cyklu a zároveň aj bod obratu. Rozchod je však spojený skôr s planetárnym konfliktom dvojice Venuša/Mars. Ak sa vo sne rozchádzate, či rozvádzate s partnerom, tak to značí konflikt medzi vonkajšou a vnútornou realitou alebo medzi mužskou (rozum) a ženskou (city) stránkou osobnosti. Tento sen môže aj zrkadliť strach zo straty partnera alebo skutočné napätie vo vzťahu. Príjemné pocity z rozchodu sú znakom podvedomej túžby po slobode. Rozvod rodičov symbolizuje ťažkosti so zlúčením alebo spoluprácou medzi yin a yang princípom, či medzi svojou animou a animusom.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy azip33 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Podráždenosť, stres a neopatrnosť sa u mnohých stupňuje, čo môže vyvolávať častejšie konflikty a zranenia (napr. na cestách, či pri športe). Snažte sa vyhýbať problematickým lokálom. Svoje emócie držte na uzde.

horoskophoroskophoroskop Pre nedostatok kritiky, či pre nadmernú ľahkomyseľnosť alebo pocity neomylnosti by ste mohli v mnohých záležitostiach prestreliť (hlavne pri podpisovaní zmlúv, jednaniach a právnych úkonoch). Vo svete je viac nepoctivosti a intolerancie.

horoskophoroskophoroskop Emocionálne napätie a labilitu cítiť v okolí, čo sa pravdepodobne odzrkadlí v rodine, či v inom blízkom kolektíve. Možno vás nebesá otestujú v tom, že ako dokážete zareagovať na nečakané zmeny (napr. v doprave).

PLANÉTY ŽENSKÉ - sú v tradičnej astrológii Luna a Venuša. viac »

LUNÁRNA REVOLÚCIA (LUNÁR) - je vlastne lunárny horoskop platný približne po dobu jedného mesiaca, pričom sa počíta pre presný návrat Luny na svoju pozíciu v radixe. Tento horoskop je však... viac »

KONZERVATIZMUS - môže súvisieť s prevahou planét v zemských znameniach (Býk, Panna, Kozorožec) alebo v Rakovi. Ďalším možným ukazovateľom je silné obsadenie II. alebo IV.domu. A v... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...