mesiac
Štvrtok, 21.2.2019
Meniny má Eleonóra
SPLN
osvetlených 95% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Bicykel / Bicyklovať / Cyklista (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Bicykel / Bicyklovať / Cyklista. Ukazuje nám ako si dokážeme pri ceste životom udržať rovnováhu a tiež ako vlastnými silami dosahuje vytýčené ciele. Motorika cyklistu a pohyb pedálov pripomína pohlavný styk, preto tieto sny môžu mať aj sexuálny podtón. V astrológii je najbližšie tomuto symbolu vzájomný vzťah planét Venuše, či Slnka s Marsom. Vidieť bicykel značí signál z nevedomia, ktorý hovorí, že máte zladiť svoje ciele s relaxom. Alternatívne to môže byť aj vyjadrením hladu po sexe. Jazdiť na bicykli bez problémov znamená, že dokážete skĺbiť vaše smerovanie s oddychom. Prípadne máte schopnosti vlastnými silami a úsilím dôjsť do cieľa, ktorý ste si vytýčili. Naopak problémy pri bicyklovaní signalizujú nerovnováhu medzi svojimi snahami a relaxom, či medzi povolaním a súkromím. Môže to aj odzrkadľovať neschopnosť´samostatne a svojpomocne dosiahnuť méty, ku ktorým upierate pozornosť. A možno to má aj nejaký súvis so sexuálnou indispozíciou alebo obmedzením. Opravovať bicykel značí snahu o dosiahnutie harmónie medzi námahou a rekreáciou. Je to aj znak túžby po samostatnom riadení života.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

Utekať / Útek / Únik / Bežať Dôležité je rozlišovať, či v sne utekáme len tak rekreačne alebo či utekáme za niečo alebo pred niekým. V prvom prípade pôjde o vypustenie nahromadenej energie alebo... viac »

Delfín / Delfíny Tento obyvateľ morí a oceánov je úzko spojený s vodným živlom (emócie, nevedomie), pričom ho charakterizuje vysoká inteligencia a silné spoločenské, či sociálne... viac »

Havária / Nehoda / Autonehoda Už samotná obrazová symbolika tohto sna hovorí o určitom zlome, náraze, napätí, či náhlej kríze, ktorá sa dostaví buď z vlastnej nepozornosti a neopatrnosti alebo... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...