mesiac
Nedeľa, 29.3.2020
Meniny má Miroslav

Voľný pokec - 

VOLBY 29.2.2020

emanuel
emanuel » elenalaukova | 15.3.2020 19:02
ja som mala čistú hlavu,nechcela som Matoviča podceňovať,ale už samotné zostavovanie vlády prebehlo tak,že nevidím koalíciu optimisticky...a Pelegrini naozaj v súčastnej situácii urobil čo mohol,klobúk dole
4400
4400 » nacelnik | 15.3.2020 19:34
Odpovedal si mi v štýle "lebo Fico" .. nechápem, ako do toho zapadá Rusko, moje otázky sa toho vôbec netýkali.
Tak teda:
https://www.youtube.com/watch?v=pPWNI0Qhzjo

ako je to? Toto tvrdil pred rokom. Z toho vyplýva jediné - od tých, ktorí tu boli doteraz sa nelíši.
milan08
milan08 » elenalaukova | 16.3.2020 05:15
ke najst skutocnych odbornikov?
nacelnik
nacelnik » 4400 | 16.3.2020 09:25
Nechcem sa ta dotknut. Ficovci vo vacsine maju blizko k Rusku, to bolo na okraj len. Fraza lebo Fico, ci blazon matovic je Ficov program..Iste za vsetko Fico nemoze ale za stav SR-korupciu,mafia vo vlade,stav sudnictva,nasi ludia atd za to moze a velmi vyrazne. Ryba smrdi od hlavy. Vies o tom ze si teraz kupil 2byt za 2 miliony eur? A ako vybrakoval Basternakov teda jeho byt az na zarubne ci podlahy tak nove vybavenie bude dalsieho pol melona, lebo ocividne ma.rad luxus. Vies ze Kocner bol jeho sused? A ze riesili s Kocnerom veci tak ako iny clenovia smeru a tiez podnikali smeraci s Vadallom? Zoznam by pokracoval na trilogiu..

Ja neriesim Rusko.ani USA, obe su skazene a manipuluju svetom vo svoj sebecky prospech. Problem je mafianska vlada prepac, ale ludom odvadza pozornost. Najvacsia spina v tomto je Blaha. Proste ak mi hori vlastny dom (mafianska vlada) neriesim ze v moju dedinu okupuje a vyuziva rus ci amik. Lebo zhori mi vlastny dom. Ked uhasim dom na rade je rus ci amik. Lenze system je tak daleko ze toto sa tak skoro nevyriesi, lebo vacsi ziju z mensich odvzdy, tak ako vojny odvzdy a je to cele len zosileny obraz ludskeho ega, mna ci teba.
Stránka:
< 12 13 14

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...