mesiac
Utorok, 17.7.2018
Meniny má Bohuslav
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 29% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Voľný pokec - 

astrochat

Daena | 10.7.2018 19:23
ahojte, kedysi par rokov dozadu mi fungoval astrochat ale potom zo dna na den akoby mi prestal fungovat a neviem ho otvorit. som jediny, alebo mate s tym problem viaceri? :)
jafima » Daena | 11.7.2018 05:23
... nepoužívala som ho síce, ale občas som tam mrkla... teraz (na tvoj popud) som skúsila... a fakt asi "nefunguje"... preplo ma do nejakej "úvodnej stránky"... :(
milan08 » Daena | 13.7.2018 06:44
ide bez problemov.
jafima » milan08 | 14.7.2018 06:37
... tak potom je to asi "výberová disciplína" Zverokruhu... u mňa stále bez zmeny... prepne na "úvodnú stránku"... plus naďalej 3 "nedobytné" správy v pošte... :/ -WINKIE-
nikav » jafima | 14.7.2018 08:43
Ja tam mám kolonky KOMU, SPRÁVA, odoslať,tak som skúsila, či to funguje


Komu:
Správa:
Smajlíky
tajná

08:38:21 nikav: jafima: ahoj, pekný víkend Ti prajem

Čítajte viac: http://www.zverokruh.sk/chat/#ixzz5LCzgEmg5

Skontroluj prijatie :)
nikav » nikav | 14.7.2018 08:47
Včera tam bola žiadosť o prihlásenie. ZVEROKRUH je chorý. -NOSMILE-
Magnician » nikav | 14.7.2018 16:11
asi áno
jafima » nikav | 15.7.2018 08:04
Ahoj, nikav, ak si posielala správu včera, tak mi zatiaľ nič neprišlo... stále tam trčí len tučné info, že mám 3 nové správy ako predtým... nedobytné... nová, štvrtá, nepribudla.
-CONFUSED-
nikav » jafima | 15.7.2018 08:59
Takže je to celé rozdr....-WINKIE-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Fred horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug horoskopy katie654 horoskopy Deva horoskopy limitless horoskopy camarate horoskopy prestrelena horoskopy rybka

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop V medziľudských vzťahoch sa bude prejavovať viac zodpovednosti a opatrnosti, čo môže prospieť organizačnej stránke spoločenských akcií. Pri jednaniach a nadväzovaní nových kontaktov prevážia formality nad spontánnosťou.

horoskophoroskophoroskop Mrzutá, ponurá atmosféra sa zakráda do duší, čo nemusí priať zábavám a spoločenským akciám. Tento čas ubíja nehu a citlivosť, preto najmä riešenie rodinných nezrovnalostí odložte na neskoršie.

horoskophoroskophoroskop Veľká časť populácie sa k sebe bude správať bezohľadnejšie a takisto sa prikloní pri svojich aktivitách k radikálnejším postojom. Osoby, čo majú v rukách moc dostanú väčšie nutkanie manipulovať s ostatnými. Nárast extrémizmu vo svete.

Mäso Z mnohých duchovných systémov je známe, že pojedanie mäsa otupuje jemné zmysly a rozdúchava pudovosť. Vo snoch táto potravina zastupuje animálnu zložku našej... viac »

Auto / Autá Auto vo sne predstavuje objekt, ktorého symbolika nám hovorí o tom ako si vedieme na životnej ceste. Auto tiež predstavuje Personu, teda masku, ktorú používame v styku... viac »

Povodeň / Potopa / Záplavy / Tsunami Vodný živel je vždy spojený s emóciami a citmi, pričom potopa predstavuje uvoľnenie týchto emócii z nevedomia. Vo snoch povodeň značí rozbúrenú citovú hladinu a to buď... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...