mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Voľný pokec - 

astrochat

Daena | 10.7.2018 19:23
ahojte, kedysi par rokov dozadu mi fungoval astrochat ale potom zo dna na den akoby mi prestal fungovat a neviem ho otvorit. som jediny, alebo mate s tym problem viaceri? :)
jafima » Daena | 11.7.2018 05:23
... nepoužívala som ho síce, ale občas som tam mrkla... teraz (na tvoj popud) som skúsila... a fakt asi "nefunguje"... preplo ma do nejakej "úvodnej stránky"... :(
milan08 » Daena | 13.7.2018 06:44
ide bez problemov.
jafima » milan08 | 14.7.2018 06:37
... tak potom je to asi "výberová disciplína" Zverokruhu... u mňa stále bez zmeny... prepne na "úvodnú stránku"... plus naďalej 3 "nedobytné" správy v pošte... :/ -WINKIE-
nikav » jafima | 14.7.2018 08:43
Ja tam mám kolonky KOMU, SPRÁVA, odoslať,tak som skúsila, či to funguje

Komu:
Správa:
Smajlíky
tajná

08:38:21 nikav: jafima: ahoj, pekný víkend Ti prajem

Čítajte viac: http://www.zverokruh.sk/chat/#ixzz5LCzgEmg5

Skontroluj prijatie :)
nikav » nikav | 14.7.2018 08:47
Včera tam bola žiadosť o prihlásenie. ZVEROKRUH je chorý. -NOSMILE-
Magnician » nikav | 14.7.2018 16:11
asi áno
jafima » nikav | 15.7.2018 08:04
Ahoj, nikav, ak si posielala správu včera, tak mi zatiaľ nič neprišlo... stále tam trčí len tučné info, že mám 3 nové správy ako predtým... nedobytné... nová, štvrtá, nepribudla.
-CONFUSED-
nikav » jafima | 15.7.2018 08:59
Takže je to celé rozdr....-WINKIE-
milan08 » jafima | 4.8.2018 05:56
i mne sa zvysilina 3nedobytne spravy.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop V týchto chvíľach sa vo svete môže prejavovať premrštená honba za majetkom, čím pravdepodobne stúpnu rôzne formy krádeží a násilia. Sklony k hazardérstvu a k rôznym výstrelkom zvyšujú nebezpečenstvo nehôd a zranení.

horoskophoroskophoroskop Populácia bude náchylná k ľahkovernejšiemu uvažovaniu, čo hrá do karát rôznym podvodníkom a zlodejom. Dávajte si pozor na jazyk, lebo by ste sa ľahko mohli dostať do rozpakov. Naokolo cítiť nedostatok kritického myslenia.

PARALELA ŠÍRKOVÁ - je priečny aspekt medzi dvomi planétami, ktoré majú zhodnú ekliptickú šírku tej istej polarity. viac »

AJANÁMŠA - je prvok z indickej astrológie, ktorý vyjadruje meniaci sa rozdiel (cca 1° za 72 rokov) medzi počiatkami tropického a siderického zverokruhu. Podľa autority... viac »

SKROMNOSŤ - sa týka najviac dvoch znamení a to pozitívneho pôsobenia Panny alebo Rýb, prípadne ak je zvýraznený VI. a XII.dom, preto v týchto znameniach by mal byť Ascendent,... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...