mesiac
Streda, 29.6.2022
Meniny má Peter, Pavol, Petra

Vlastná tvorba - 

Invázia - scifi poviedka 1.časť

neznámy
neznámy | 7.12.2018 19:34
Zobúdzam sa na studenej podlahe plná krvných podliatin a bolí ma celé telo. Je šero, neviem či je deň alebo noc. V ušiach mi udierajú neskutočne silné zvuky, nerozoznávam slová ktoré idú z nejakých slúchadiel Chcem sa zdvihnúť ale nejde to, cítim plný mechúr. Potrebujem sa aspoň otočiť - po veľkej námahe sa mi podarilo otočiť hlavu, aby som videla reťaz a pochopila som. Ta bolesť ide z mojich úbohých údov, ruky a nohy mám priviazané o silné reťaze, ležím na niečom studenom, zrejme je to kovové. Oko má veľmi bolí a nevidím dosť dobre pre veľký opuch. Chcem kričať, ale uvedomujem si holú pravdu, odrazu sa závoj nevedomosti stratí a ja si spomínam na všetko.

Spomínam si ako prišli asi desiati chlapi, s holými hlavami a obrovskými svalmi, ako sa ku mne blížili, uvedomila som si, že tie široké a mohutné hrude mi pripomínajú opice a ja som si uvedomila že ta invázia bola zrejme z planéty Opíc. Ta podobnosť bola veľká, aj ked ma oči boleli a štípali od plaču. Sú pri mne - ten najmohutnejší vyberá nejaký papier a číta - občianka Nezávislej Zeme, nedostavili ste sa po svoju tabletku a preto ste naším nepriateľom. Chcem protestovať, chcem prosiť - no nemám čas, odvliekajú ma do nejakého auta a vedú do veľkej budovy.Sú tam dlhé, slabo osvetlené chodby - uvažujem, toto je podzemie nejakej nemocnice. Vzduch je tam veľmi ťažký, vsotia ma do miestnosti, kde je iba jediná biela posteľ z kovu a je niečim zvláštna, ale nestihnem si to všimnúť, lebo príde nejaká mužožena - neviem určiť pohlavie - a kričí vysokým hlasom - vzdaj sa, pridaj sa k nám, ty mrcha Zeme.Sľubujeme ti radosť a ty to odmietaš. Prosím, aj ked moje slova zanikajú v ich heslách, ktoré skandujú - SEX je náš liek, SEX je naša nádej, SEX je náš život - prosím, som už stará a nechcem už ani sex ani život, nie som Vám užitočná, nechajte ma zomrieť.
NIE - kričí mužožena - teba musíme podrobiť, lebo ty si ich vodca, ak zlomíme teba, pôjdu všetci. Blika mi nádej, to znamená že ešte nie je všetko stratené, ešte nemusia všetky ženy sa podriadiť mužom a cvičiť sa iba v tom, aby ukojili ich chúťky. Trošku teplého mi zaplavilo moje srdce, v tej zime to bolo úžasné a ja zrejme upadám do mdlôb.
" Vstavaj ty mrcha zeme, preber sa" - prúd studenej vody mi strieka do tváre, vtedy som pochopila čo bolo zvláštne na tej posteli, bola tam vodovodná batéria. Je mi strašná zima, ešte stále som priviazaná a teraz už aj do nitky mokrá.
Vchádza niekto do miestnosti a hovorí tichým hlasom niečo tomu čo drží tu hadicu - zachytím, ona patrí k päť celé ...ale nepočujem nič viac. Voda prestáva striekať.Prichádza komando, otvoria mi ústa a vložia malú tabletku.
"Prehltní - počuješ ty cundra."
Z posledných síl sa napnem a vypľujem tabletku so slinami na tvár jednému z komanda opíc. Viem čo bude nasledovať, ale moje telo tak bolí, že už je to jedno.Je tma, všetci odišli. Odrazu cítim, že je niekto pri mne. Pýtam sa - kto si?
Som číslo 78-24 a dali ma k tebe, aby som ťa presvedčila o dobrých úmysloch našich záchrancov.Naša Zem nemohla uniesť toľko skazy a zlá, ktoré sa v ľudoch nazbieralo, lebo muži mali odopierané svoje práva a to, aby im ženy slúžili a splňali všetky ich chúťky.

Z toho vznikala negatívna energia, ktorá ich ovládala a oni zúrili a viedli vojny.Ak sa prispôsobíme a budeme mužom užitočné, už sa nebudeme musieť báť o svoj život."
"Aký život?"- pýtam sa, to predsa nie je život.
" Mýliš sa, je to úžasný život, pôjdeš do školy, kde sa vyučuje sex a budeš vedieť obšťastniť množstvo dobrých mužov, už to nebude ani jeden ale budeš ich mať mnoho. Sex nás všetkých spája, pridaj sa aj ty.Už nebude vedľajší produkt sexu, už bude iba radosť. Nakoniec nebude ani menštruácia ani nič také, čo by spôsobila nižší prísun radosti."
"DIEŤA - myslíš to ako vedľajší produkt? "- ved nič krajšieho na Zemi nebolo, ako privinúť svoje dieťa - prečo?
milan08
milan08 | 9.12.2018 06:35
vcelku pravdiva poviedka!
neznámy
neznámy » milan08 | 9.12.2018 09:00
je to iba prvá časť tejto poviedky, ktorú som napísala v čase kedy na mňa zo všetkých strán padalo to že vraj žena ma tolerovať kybersex či podporovať porno lebo to muž potrebuje. Takže toto bola moja reakcia. No celá poviedka sa sklada asi z desiatky mojich snov a ostatné je vymyslené.
Magnician
Magnician | 9.12.2018 14:09
ale ide Vám to,,zrejme na písanie je potrebný dobre aspektovaný Merkúr či?
neznámy
neznámy » Magnician | 9.12.2018 17:04
No myslím že viac veci v mojom horoskope hovorí o spisovateľskom talente ale pred pár rokmi som písanie vzdala, takže to sú veci zo staršej doby cca 4-10 rokov.
Merkur stojí v konjukcií s Jupiterom v 5 domev Rakovi v trigone na Lunu v Rybách a v sextile na venušu,ale je tam aj silný Neptún ako gro talentoveho trojuholníku či Chiron v 11 dome.
Ďakujem
hrabeti
hrabeti | 9.12.2018 19:47
Je fakt, že dieťa skutočne je vedľajší produkt nedokonalého spojenia muža a ženy.
neznámy
neznámy » hrabeti | 9.12.2018 20:24
Fakt? no len aby to nebolo tak že ak nie je dieťa tak je nedokonalé spojenie.
neznámy
neznámy » hrabeti | 9.12.2018 23:30
Možno je to tak, že ak je nedokonalé spojenie, dieťa je vedľajší produkt. Ale, ak je dokonalé spojenie muža a ženy, dieťa je Boží dar.
neznámy
neznámy | 10.12.2018 10:39
veru takto to vnímam aj ja, iba v chorej spoločnosti je to naopak.
hrabeti
hrabeti | 10.12.2018 17:56
Nie, tak to určite nie je.
Dokonalé spojenie by ukončilo procesovanie, dieťa je pokračovaním. A bude sa pokračovať, až dokým k dokonalému spojeniu nedôjde.
A preto sa nám tu stále rodia miliardy ľudí.
hrabeti
hrabeti | 10.12.2018 17:57
Čo si mám predstaviť pod vyjadrením, že dieťa je Boží dar?
Nie je to len taká zaužívaná floskula?
nikav
nikav » hrabeti | 10.12.2018 18:12
Toto je naozaj na zamyslenie.-NOSMILE- ACH - jaj ...
neznámy
neznámy » hrabeti | 10.12.2018 19:01
Nuž ak to niekto nevníma ako dar tak naozaj nemá mať dieťa a ma ísť na sterilizáciu.
hrabeti
hrabeti | 10.12.2018 20:44
Stále nerozumiem, prečo to nazývať dar.
Veď to vysvetli.
voltaire
voltaire | 10.12.2018 21:16
ak ide o dokonale spojenie (muz a zena su jedno v akte)tak sa zrodi krasny cloviecik a aj zabrany pocatia su nic
neznámy
neznámy » hrabeti | 10.12.2018 21:23
Pre mňa bolo dieťa darom kým som ja bola dieťa, bolo darom aj ked som ja mala deti a sú darom pre mňa stále. Nie som závisla matka ktorá musí byť ustavične v kontakte s detmi ani sa im do ich života nemontujem. No pre mňa je to stále zázrak vidieť narodené dieťa s dokonalymi prstikmi a iným. Takže preto je dieťa pre mňa dar Boží a verím že rodiť budú ženy ktoré to budú tiež takto vnímať.
hrabeti
hrabeti | 10.12.2018 21:56
To je iba chémia v mozgu ženy, materský pud.
neznámy
neznámy » hrabeti | 10.12.2018 22:20
Aj mnohí muži túžia po dieťati, takže nie je to len o ženách. Ak je to chémia, je to výborné, môžeme matkám, ktoré sa o deti nestarajú, ponechávajú ich v detských domovoch pichnúť injekciu materinskej lásky, nech sa o svoje deti postarajú.
Ono v skutočnosti všetko okolo, čo vidíme, je vlastne chémia, celé naše telo je zhluk prvkov, zhluk buniek. Ale nie všetko je len hmota. Nie sme len telom. V každom prípade, ak je pre teba dieťa vedľajší produkt radšej deti nemaj. Aj ty si bola dieťa, cítila si sa ako vedľajší produkt?
neznámy
neznámy » hrabeti | 10.12.2018 22:26
áno je to chémia ale prírodná chémia. Alis to už napísala - naozaj sa cítiš ako vedľajší produkt,?ak áno tak netreba predávať takéto gény dalej.
Magnician
Magnician | 11.12.2018 14:13
aj vedľajší produkt sa dá zúžitkovať
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...