mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Ľudská duša - 

Súcit

lak | 2.2.2019 02:41
Židovská pověst vypráví příběh truchlící vdovy, jejíž jediný syn nedávno zemřel při tragické nehodě. Tato zoufalá žena zašla za sva-tým mužem, aby jí pomohl. „Přiveďte prosím mého syna zpět k ži-votu," prosila jej. „Nepochybně máte moc, abyste vyléčil mojezlome-né srdce." Tento muž chvíli přemýšlel a poté řekl: „Přineste mně hoř-čičné semínko z domu, jenž nepoznal bolest. Tímto semenem vylé-čím Váš smutek."
Povzbuzena tímto slibem se vdova okamžitě vydala na cestu. Nej-dříve zašla do nejbohatšího domu vesnice. Tomuto domu se jistě bo-lest vyhýbá, pomyslela si. Když jí otevřeli, vdova prohlásila: „Hledám dům, jenž nikdy nepoznal smutek. Našla jsem to místo1" Paní domu se na ni smutně usmála a odpověděla: „Přišla jste do nesprávného domu!" Pozvala ji dovnitř a detailně jí popsala všechna neštěstí, jež její rodinu postihla. Vdova s touto ženou zůstala několik dní, aby ji utěšila.
Poté pokračovala ve svém hledání, avšak kamkoliv zašla, ať se jed-nalo o chudý a chatrný přístřešek, anebo o výstavný dům, všude na-rážela na životy poznamenané utrpením a bolestí. Příběhy, jež vy-slechla, ji velmi dojaly. Vždy naslouchala s účastí a s porozuměním a dělala vše, co bylo v jejích silách, aby lidem v jejich trápení ulehči-la. Nakonec zapomněla na smysl svého putování, avšak díky svému soucítění s bolestí druhých byla její rána vyléčena.
púpavka » lak | 2.2.2019 09:00
Pekný príbeh aj ked neviem či tie rany sa zhoja počas pozemského života úplne iba človek sa prestane v tom utápať.
Každý človek si nesie svoj kríž.
lak » púpavka | 4.2.2019 22:12
:)
Magnician » lak | 6.2.2019 12:04
-FLOWER-
marcie » lak | 7.2.2019 07:22
pravdivé -FLOWER-
Tojotomi » lak | 7.2.2019 15:58
pekná myšlienka

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

CESTY - sú v astrológii spojené s III. a IX.domom, pričom v prvom prípade sa jedná o krátke cesty, ktoré človek môže stihnúť do jedného dňa. A v druhom prípade si môžeme... viac »

OBZOR - alebo inak nazývaný aj horizont je v horoskope znázornený osou Ascendent – Descendent. O planétach, ktoré sa nachádzajú nad touto spojnicou (VII. až XII.dom)... viac »

SATURN charakteristika: kolektívna planéta vládnuca znameniu Kozorožca a Vodnára (2.tradičný vládca). Saturn je najvzdialenejšia planéta našej slnečnej sústavy... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...