mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Ľudská duša - 

Astrálne cestovanie

neznámy
neznámy | 21.10.2014 17:29
Zdravím,
rád by som aby mi niekto poradil kto sa v astrálnom cestovaní vyzná. Nedávno som čítal knihu o astrálnom cestovaní a dosť ma zaujala(obsahovala ako sa naučiť astrálne cestovať, ako sa v astrále správať a čoho sa tam vyvarovať). Tak som to začal skúšať samozrejme s vedomím že to bude dosť dlho trvať kým aspoň niečo "ucítim". :) Jednou z techník bolo bolo opakovanie nepríjemných činností v istom cykle a to po zobudení sa budíkom, aplikovania týchto činností a následnom pokračovaní v spánku. Tak som to pravidelne skúšal cca 2 týždne samozrejme bez výsledku. :) :D Podstatou bolo dostať sa z tela pomocou mysle skúsiť sa postaviť, vzniesť, alebo sa prekuliť nabok (samozrejme bez použitia akéhokoľvek svalu :) ).
Jedného dňa som to urobil ako stále, ale v momente keď som zaspával som sa proste nejako odkúľal nabok a videl som seba ležať na svojej posteli a ja som bol vedľa seba na úrovni svojej postele, ale vo vzduchu. :D Hneď som sa postavil a trochu sa rozhliadol vôkol seba. Videl som svoju izbu aj seba, ale nejak zvláštne všetky veci spolu so mnou boli priesvitné, ale obrysy boli svetlo fialové s jemne ružovou farbou. Ale do diaľky viac ako cca 3metre som videl akoby cez hmlu. V knihe som sa však dočítal že my má byť hneď jasné čo chcem v astrálnom svete urobiť, vždy som túžil po lietaní tak ma samozrejme napadlo že sa preletím a pomaličky som začal stúpať. Ale asi v úrovni povaly ma niečo vtiahlo späť do tela a potom si už len spomínam ako som sa ráno zobudil. Celý tento zážitok nebol dlhší ako 13-14 sekúnd. Odvtedy sa mi to nestalo, ale každý deň nad tým premýšľam.
:) Chcem sa preto spýtať bol to fakt astrálny zážitok alebo šlo len o nejaký divný sen bez nejakého vážnejšieho významu? :)
Vopred ďakujem za odpoveď... :) ;)
neznámy
neznámy | 21.10.2014 20:15
Docela zajímavé. Možná by to chtělo založit ještě jedno vlákno :D
Mimo jiné nikde jsem nečetl ani neslyšel, že by se někdo nevrátil a je to i podle mne blbost. PRÝ je člověk připoután jakýmsi vláknem které ho nedovolí opustit tělo na furt.
neznámy
neznámy | 21.10.2014 20:24
Ja to už radšej do budúcna nechám na mojom sprievodcovi :) keď budem opatrnejší tak asi nič nepokazím :)
neznámy
neznámy | 21.10.2014 20:32
;)-BYE--THUMBSUP-
dodo41
dodo41 | 21.10.2014 20:37
Jasne, pohoda, asi 4 ludom sa podarilo kupit/vyhrat si jednosmerny listok na Mars, len nedavno kdesi pisali, ze tam po 68 dnoch umru zadusenim, lebo technologie vyroby kyslika co tam maju pouzit stoja za prd. Cestovat tam maju 7 rokov ci kolko...

Mimochodom ked citam o podobnych veciach (a hlavne prispevky o duchovne -ROFL-), normalne ma chyta smutok, ze som sa nedostal medzi tych 4och...

Predpokladam ze tam neni su ani posta, telefony a ani internet :)

neznámy
neznámy | 21.10.2014 20:45
Ten "neviditeľný" svet je rovnako reálny ako ten, v ktorom žijeme, len je o niečo nebezpečnejší, pretože na zážitky v ňom je pripravených len málo ľudí. Hranica medzi životom a smrťou je tenšia ako vlas ...
neznámy
neznámy | 21.10.2014 20:56
Proč, nebo v čem nebezpečnější? Myslím, že člověka který není připraven "to" ani dál nepustí.
neznámy
neznámy | 21.10.2014 22:54
Neresis nejakou stresovou situaci?
neznámy
neznámy | 22.10.2014 06:32
No posledné obdobie bolo dosť stresujúce a aj dosť nepríjemné. Asi tak od konca marca respektíve začiatku apríla.
neznámy
neznámy | 22.10.2014 09:07
Stres,nocni premitani (mozkova cinnost) pred spanim.
Pak dochazi k nehlubokemu spanku.

Z hlediska tradicni Cinske mediciny jde o "neukotveneho HUNa"

HUN je nase "dusevni slozka" ktera pochazi "z vesmiru"

Kdyz je HUN neukotveny,tak se rad toula mimo telo.
Kdyz uz si nedokazes dusevne odpocinout jako celek,tak si asi HUN sel odpocinout.

Dalo by se to nazvat i Astralnim vycestovanim v "realnem prostredi" bez nejakych zvlastnich efektu.

Jsou na to ucinne Cinske byliny.

ktere pusoby na - mozkove premitani
- ukotveni HUNa
neznámy
neznámy | 22.10.2014 09:13
Ale tohle je spíš o samovolným vycestování,ne o záměrným...
Mimochodem,kolik lidí Ti dneska odpoví,že v poslední době nezažili stres?-ROLL-
neznámy
neznámy | 22.10.2014 09:23
Ano je to samovolne vycestovani,mam s tim nekolikanasobnou osobni zkusenost.
Stres je "vsude" ,ale reakce je individualni.


Tady jde asi o to,jestli alespon na spanek dokazes "vypnout" mozkovou premitaci cinnost.

Dle TCM mas v tele tri "dusevni slozky" ktere by meli byt v urcite rovnovaze a harmonicky se doplnovat.

HUN -(vesmirna,talentova)
SHEN -(ucici se,navazuje na vedeni nasich predku -"mozkova")
PO - (pudova-preziti,sex, "mazleni")

PO je napriklad pozorovatelne vyrazne u kocky.

SHEN kdyz odchazi z tela tak jde o umirani.

PO opusti telo do tri dnu od smrti.(tri dny by se telo melo nechat lezet na zadech,aby PO mohlo v klidu odejit.

HUN se muze toulat a muzeme skrz nej astralne cestovat a byt treba i na vice mistech najednou.
neznámy
neznámy | 22.10.2014 09:36
Fajn,já vim,že to znáš,máš to nastudovaný,ael tomu mládenci se to nestalo samovolně,byl tam ZÁMĚR a to je rozhodující...;)
neznámy
neznámy | 22.10.2014 10:19
Ano,byl tam zamer.Ale vycestoval podle mne samovolne.
Nevidim tam praci na "rovnovaze".
Naopak tam vidim "umyslne stupnovani stresu" Tim ze si umyslne narusuje spanek.

Myslim ze pokud chci zacit trenovat astralni cestovani,mel bych byt "vyrovnany a v poho"

Nepotrebuji k tomu buzeni a jine zvlastni praktiky.

Proste si lehnu a dokazu "vystoupit s tela"
neznámy
neznámy | 22.10.2014 10:56
Bol tam zámer, ale neočakával som že sa to stane. Proste som to spravil len tak a "bum" proste to nejak prišlo, ale stále keď sa pokúšam vycestovať som pokojný, priam až prekvapený že nemám strach. Proste sa dokážem uvoľniť a nemyslím na nič len cítim svoje telo nejak inak a zásadne je ľahšie. Trochu sa mi rozklepú viečka ale srdce je úplne pokojne niekedy mám pocit že ani nebije. To že sa mi to stane so ani neočakával a bolo to dosť rýchle, ale odvtedy na to stále myslím a spomeniem si na niečo nové. Aj keď sa stále nemôžem zbaviť pocitu že to bol úplne obyčajný sen.
neznámy
neznámy | 22.10.2014 11:19
Toto vlákno mi trochu pripomenulo seba z pred pár dní,asi po 4 konštelácii sa mi večer stalo že som nacitala rolu niekoho dostať sa z nej sama bolo úplne nemožné ,len mne sa to stalo nevedomky....inak astralne cestovanie nechcem zažiť :)
neznámy
neznámy | 22.10.2014 11:58
U samovolneho vycestovani si vetsinou v urcitem "polospanku"
Osobne se ztotoznujes s vycestovanym "HUNem" Pak v bdelem stavu premyslis,jestli to byla "skutecnost" a nebo "sen"

Osobne jsem na astralnim cestovani take "pracoval"
Dopracoval jsem se k tomu,ze jsem si plne uvedomoval jak si postupne sedam a sedim a me telo fyzicke stale lezi.

Ale ted astralni cestovani neresim.Myslim ze ted na to jeste v mem pripade neni vhodna doba.
neznámy
neznámy | 22.10.2014 12:26
aké byliny?
neznámy
neznámy | 22.10.2014 13:01
Moje osobni zkusenost je ze na to nesmim tlacit,ponevadz pak nejsem patricne uvolnen ,nejlepe kdyz dva dny nespim,tak ulehnu a prijde to,zacnu se jakoby propadat,za doprovodu neprijemnych zvuku,jako kdyz se ladi radio,asi to tak nebude,ale vzdy mam pocit ze letim,tedy padam do sve nizke urovne a ty zvuky jsou opravdu frekvence,ze zacatku jsem nikdy nevedel co vlastne v takovem stavu chci zazit,jakekoliv vetsi uvedomovani si teto situace zapricini okamzity navrat zpet,proto je dobre mit plan a hned do neho jit.
neznámy
neznámy | 22.10.2014 13:11
Doporučuju pročíst knížky tohoto autora
http://www.lott.cz/daleke_cesty.html

Je to zakladatel Institutu pro výzkum astrálního cestování a jeho žáci pořádají kurzy i v Čechách a na Slovensku.Řekla bych,že je bezpečnější začínat pod vedením... ;)
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...