mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Ľudská duša - 

Astrálne cestovanie

neznámy
neznámy | 22.10.2014 17:10
Ja som to skúšal podľa tejto knihy http://obe4u.com/files/cesty_mimo_telo.pdf ale už som si toho prečítal viac a niektoré metódy mi prišli jednoduchšie a aj viac bezpečné tak sa radšej prikloním k tej bezpečnejšej verzii a až sa my to stane znovu tak to radšej nechám na svojho sprievodcu nech ma učí. :)
neznámy
neznámy | 22.10.2014 17:25
Uz si to nepamatuji.Bylo to ve forme tablet.

Zde se o mne staraji.

http://www.mostkezdravi.cz/
neznámy
neznámy | 22.10.2014 17:35
Ahoj...
Tato prax je naozaj spojena s rizikom od posadnutia "opusteneho" tela astralnymi larvami az po (v krajnom pripade) smrt, ked dojde k poruseniu "striebornej pasky", ktora spojuje astralne telo s fyzickym telom...
Dalej tu je nebezpecie tzv. astralneho soku (Astral Whiplash), ktory moze clovek utrpiet, ked je necakane napr. zvonenim telefonu rychlo "prebudeny"... A to "rychle prebudenie" ma za nasledok, ze astralne telo je prudko vtiahnute naspat do fyzickeho tela... No a najcastejsie sa tento sok prejavuje neskutocnymi bolestami hlavy, unavou, nevolnostou, atd... No a protisokove opatrenie je - zhlboha dychat, alebo sa treba oplachnut studenou vodou, alebo vypit nejaky studeny napoj... A naozaj velmi pomaha, ked sa clovek prespi na par hodin... -FLOWER-
neznámy
neznámy | 22.10.2014 23:53
Ahoj Hvězdičko,
ano - tyhle teorie jsem taky slyšel a taky o nich četl. Držím se ale rozhodně více zkušeností lidí kteří s astrálním cestováním mají praxi a které znám osobně (sám jsem to na sobě docela úspěšně zkoušel :D ). Ta stříbrná nit - páska se nepřeruší, nepřetrhne, protože pokud nejsi na "nějaké" vyšší úrovni, tak tě to tam - do těch svér elmentálů a larv - ani nepustí. Jiná věc je ta, že opravdu, když např. zazvoní telefon, může to mít ten krátkodobý negativní dopad, jak uvádíš.-FLOWER-
neznámy
neznámy | 22.10.2014 23:53
Ahoj Hvězdičko,
ano - tyhle teorie jsem taky slyšel a taky o nich četl. Držím se ale rozhodně více zkušeností lidí kteří s astrálním cestováním mají praxi a které znám osobně (sám jsem to na sobě docela úspěšně zkoušel :D ). Ta stříbrná nit - páska se nepřeruší, nepřetrhne, protože pokud nejsi na "nějaké" vyšší úrovni, tak tě to tam - do těch svér elmentálů a larv - ani nepustí. Jiná věc je ta, že opravdu, když např. zazvoní telefon, může to mít ten krátkodobý negativní dopad, jak uvádíš.-FLOWER-
neznámy
neznámy | 23.10.2014 08:37
Tak tohle je opravdu praktická příručka.-THUMBSUP-
Někdy si jí přečtu,už jsem dlouho nepraktikovala ani lucidní snění -YES-
neznámy
neznámy | 23.10.2014 08:42
Taky si nemyslím,že by "opuštěné tělo" mohlo být osazenou nějakou "zlomyslnou entitou"-WINKIE-,přesto je podle mne bezpečnější cestovat s průvodci,ideálně začínat pod vedením někoho zkušeného.
Můžeš se v astrále potkat s bytostma,co tě minimálně slušně vyděsí.
Celkově bych spíš řekla,že je nebezpečí nějaký duševní újmy ,než fyzický.
neznámy
neznámy | 26.10.2014 17:02
Ahoj, pokud chceš astrálně cestovat, je nejlepší poprosit svého duchovního průvodce. On tě pod ochranou přenese přes ty nízky astrály, kde jsou zmotnovány strachy a jiné negativa od lidí. V astrálu není ani stopa po Kristu. Tam kde jsou duše po smrti a bytosti světla to jsou vyšší sféry. Nedoporučuji to skoušet jenom tak, bez pomoci duchovních průvodců
neznámy
neznámy | 28.10.2014 00:13
S týmto veľmi veľmi opatrne. Nie každý to dokáže aj správne spracovať. Pokiaľ sa chceš tomuto venovať musíš byť po psychickej stránke v absolútnej pohode, bez žiadnych vedľajších nežiadúcich vnemov. Je mnoho dobrých učiteľov, ktorí sú v tejto oblasti na veľmi vysokej úrovni a dokážu ti presne vysvetliť ako sa v akej situácii zachovať. Mala som priateľku, ktorá niektoré veci prehnala a už to s ňou nikdy nebolo také ako predtým. Jednoducho to neuniesla jej psychika. Zo začiatku by si všetko mal robiť pod dohľadom.
lak
lak | 28.10.2014 01:11
ja zas odjakziva levitujem.. zatial len v snoch.. mam obavy robit to mimo snov, pretoze nejaky aspekt mojho radixu hovori o tom, ze by som sa mohla stat obetou nizsich bytosti :DDD
neznámy
neznámy | 28.10.2014 21:53
So-BOW-uhlasím, nemám co dodat -THUMBSUP--BOW-
neznámy
neznámy » lak | 31.10.2014 11:15
obetou nizsich bytosti sa mozes stat iba vtedy, ked im ty naozaj dovolis.
lak
lak | 5.11.2014 03:46
ano, ale niekedy, ked ma clovek predierkavenu auru kvoli momentalnej indispozicii, tak to vemi neovplyvni
neznámy
neznámy » lak | 25.11.2014 07:43
ako zistime, ze mame predierkavenu auru?))
neznámy
neznámy » lak | 25.11.2014 10:29
To levitování ve snu je zajímavé a takové uvolňující spasmy těla. Člověk se oprostí od vlastní tíhy těla, krásný pocit. Já to sice nechtěla, ale zdá se mi o tom velice často.
Nazgul
Nazgul | 27.11.2014 13:11
tak to si to prečítam a vyskúšam, niečo podobné sa mi podarilo raz, ale len na velmi krátko, a mal som vtedy strach
neznámy
neznámy | 27.11.2014 15:46
To je jednoduche.Musis vydrzet cca 30 minut v suche saune.
Pokud mas deravou auru,pak mistama ,kde mas v aure otvory bude tvuj pot vystrikovat jako ze sprchy.-NOSMILE-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...