mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Schody / Schodisko (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Schody / Schodisko. Pomocou nich stúpame na vyššie stupienky alebo naopak zostupujeme do nižších úrovní. A ten dom alebo budova, v ktorej je schodisko, symbolizuje našu osobnosť a vrstvy vedomia, či roviny prežívania. Na rozdiel od výťahu po schodoch musíme kráčať sami a vlastnou silou ich aj zdolávať. Schody tak predstavujú naše kroky za určitým cieľom a vydreté vzostupy a prípadne bolestné pády. V astrológii je tomuto symbolu blízka osa Immum Coeli / Medium Coeli a aspekty planét na túto osu (špeciálne Marsa, Saturna a Pluta). Ak kráčame hore schodmi, tak to značí nejaký postup, rast alebo vývoj vedomia. Kráčanie dole schodmi predstavuje buď určitú degradáciu, ústup z pozícií, spätný chod, či pomalé uzemnenie alebo premenu ideálov, myšlienok a citov (vyššie poschodia) v reálny čin (nižšie poschodia = fyzická sféra). Môže to aj znamenať, že vašimi predstavy a emócie radi kotvia v zmyslovom, pudovom svete. Ísť dolu schodmi neprináša námahu a teda je to znak uľahčenia, či duchovnej lenivosti. V niektorých prípadoch to však môže symbolizovať cestu do nevedomia a k svojim koreňom. Hlavne ak vaše kroky vedú až do pivnice. Spadnúť zo schodov signalizuje tvrdý dopad pri prechádzaní medzi rôznymi úrovňami vedomia, či medzi rovinami prežívania. Je to varovanie pred neopatrným našľapovaním a pred nepremyslenými krokmi v našej životnej púti. Drevené schody znamenajú nestabilné okolnosti a krehké prostredie pre ďalší vývoj, železné schody značia stabilnejšie okolnosti, ale s prípadnou hrozbou vody (emócie, city) a tepla (vášne) a kamenné schody sú synonymom najvhodnejšieho prostredia pre postup, či už duchovný alebo materiálny. Umývať schody značí prípravu prostredia pre budúci rast a vzostup.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Vystupňovaná pudovosť a živočíšnosť môže spôsobiť problémy vo vzťahoch (napr. nevera) . Pri zábave a erotike je viac drzosti a vulgárnosti, čo mnohých urazí, či rozčúli. Konštelácia ubíja nehu a cit na úkor sebeckého uspokojenia túžob.

Kolotoč / Kolotoče Kolotoč sa točí tak isto ako počas dňa horoskop, v ktorom namiesto detí nepokojne sedia na svojich miestach (v znameniach) planéty. Z tohto dôvodu predstavuje... viac »

Pes / Psy Predstavuje naše inštinkty a pudy a tiež často aj vlastnosti ako vernosť, lojalitu a ochranu (hlavne emocionálnu). Typ, veľkosť, farba a správanie psa je zrkadlom... viac »

Auto / Autá Auto vo sne predstavuje objekt, ktorého symbolika nám hovorí o tom ako si vedieme na životnej ceste. Auto tiež predstavuje Personu, teda masku, ktorú používame v styku... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...