mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Ľudská duša - 

Anjeli

neznámy
neznámy | 12.2.2016 15:13
pred dvoma dňami ku mne "prišla" inspir kniha od Marshallovej: Moje rozhovory s anjelmi som sadla na riť jak ku mne hovorí a keďže presne tie dva dni tu i tam počujem zmienku o anjeloch net karty slová obrázky tak to sem dávam jak info..

priestor podeliť sa o skúsenosti, ak dakto chce
neznámy
neznámy | 12.2.2016 17:09
anjeli sa pokúšajú o kontakt ..aj s tými najtvdršími skeptikmi a používajú na to sny, číselné postupnosti, symboly, znamenia, synchrónnosť, deti a opakovanie
neznámy
neznámy | 12.2.2016 19:50
musia to byť anjeli? veď môžu to byť aj iné bytosti.
neznámy
neznámy | 12.2.2016 20:22
Neviem o anjeloch nič, len som teraz listovala na fb a toto som "náhodou" našla, hovorím si....to je niečo pre insomniu, tož to tu vkladám :)
Je to z nástenky jedného mladého muža, ktorý asi väčšinu svojho života strávil v Domove sociálnych služieb.

http://img1.picmix.com/output/pic/normal/8/0/2/6/4116208_d3718.gif
neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:24
Krááásny! ďakujem -FLOWER-

ja som na malé deti a zvieratá velmi vnímavá sú totiž čisté také aké sú a dávajú človeku jasný obraz o sebe samom v každej chvíli (informáciu), všetko čo sa deje v rodinách s "problematickými" deťmi je odraz rodiny deti ukazujú stav rodiny, takže netreba liečiť deti ale rodinu - rodičov!

mám kamaráta, je mu 65rokov a je to bývalý aktívny boxer (šport) má dve dospelé dcéry ktoré žijú v Kanade a aj keď sú na návšteve v SK nemajú záujem sa s otcom stretnúť. On je z toho hodne nešťastný, je sám dokonca sa odsťahoval z mesta a vzal si psa. Kedysi na jednej prechádzke so psami lesom mi všetko povedal, bola to dlhá prechádzka a aj plakal. Pointa príbehu je, že tento muž vyrástol v detskom domove a to napriek tomu, že jeho rodičia boli nažive. On nevedel ako milovať, jak seba tak svoje deti, svoju rodinu a to preto, že vyrástol v decáku no a povolanie boxer tiež vypovedá biť sa vybiť bojovať a nie len to on bol bitkár furt a velmi problematické dieťa ....

(napadlo mi ho zmieniť jak píšeš o domove soc. služieb - detský domov)

Ja už deti vychovávať nechcem, pred časom som si chcela dieťa adoptovať a bolo to práve malé dieťa s loptou na jednej prechádzke ktoré mi dalo "odpoveď".
neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:28
knihu čo som zmienila som otvorila na "náhodnej" strane a je tam napísané toto:

či tomu veríte alebo nie spojenie s anjelmi existuje, anjeli nás vedú k pocitu jednoty so všetkým čo je stvorené a tak i s Bohom, pomáhajú odstraňovať všetky prekážky, ktoré nám znemožňujú postrehnúť neuveriteľnú prepojenosť vesmíru
neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:39
presne :-) deti kopírujú správanie rodiča....môj syn mal pred rokmi problémového spolužiaka, ktorý napr. cez prestávku išiel okolo niekoho a dal mu päsťou do brucha....môj syn doma zahlásil, že ten spolužiak robí len presne to, čo vidí doma a v škole sa prejavuje ako jeho rodičia ku nemu doma, aleže nemá skadiaľ vedieť, ako sa správne chovať, lebo ho to nikto nenaučil...a môj syn kopíruje po mne :-D, ja všetko rozoberiem tak psychologicky, cez duševné príčiny, že všetko má svoje príčiny a dôsledky
neznámy
neznámy | 13.2.2016 07:48
má áno -HEART-:)
neznámy
neznámy | 13.2.2016 08:01
uhm aj iné bytosti ...............
anjeli a sprievodcovia, rozdiel je taký že sprievodca sa díva do očí a anjel sa nedíva - je prítomný (neviem ako to opísať tú prítomnosť)

smajl slniečka
:)
nikav
nikav | 13.2.2016 10:56
Je prítomný v našom vnútri /primerane stupňu našej duchovnej zrelosti/, upriamuje našu pozornosť na situácie, často aj predmety, ktoré nás v rôznych súvislostiach privedú k posunu v témach, ktoré práve potrebujeme riešiť.-HEART-
Často sa mi to stáva aj prostredníctvom diskusií a tuším že aj tento text je naším spoločným dielom. -SHAME--FLOWER--MUSIC-
neznámy
neznámy » nikav | 13.2.2016 11:14
ÁNO.
-HEART-

Nech liečivá Energia vstúpi!

milan08
milan08 | 13.2.2016 11:43
svoju pritomnost dava najavo i vonou ruzi,velmi prijemnou!
neznámy
neznámy » milan08 | 13.2.2016 14:24
ahoj milan, až mi vytryskli slzy!

zdenka blechová mi kedysi aniž by ma poznala bližšie povedala, že zakaždým keď sa ku mne dostane zmienka o ružiach, či už ich uvidím "náhle" fyzicky alebo sa mi ruže objavia v nejakej inej symbolickej podobe (názov výrobku, mesta, značky etc.) tak je to - poďakovanie z Vesmíru.

vesmír píšem s veľkým začiatočným písmenom, pretože si vážim silu akou na nás posobí a čo všetko nám skrze ľudí z vesmíru prichádza, tak preto Vesmír

idem napísať to Aury že čo sa mi pred chvílou prihodilo, aby som sa podelila ..

PS: síce si to nikdy priamo nevyjadril, ale postrehla som, že si "asi" vdovec a vieš, ak cítiš voňu ruží tak ako si napísal, tak potom Tebe sa azda takto prihovára anjel a možno je tým anjelom Tvoja manželka, ktorá je takto s Tebou stále v spojení......
neznámy
neznámy | 13.2.2016 14:37
Rosendal je vlastně ve volném překladu "místo kde kvetou růže"

https://www.youtube.com/watch?v=PxRSl8_TbMI
neznámy
neznámy | 13.2.2016 14:57
ja som si to uvedomila jak sme sa prechádzali tam čo boli tie záhony ruží však vieš kde, len som ti nič nepovedala lebo si mi čosi vykladal práve

je to tam magické miesto uhm
-ZZZZ-
neznámy
neznámy | 13.2.2016 15:19
...a Selenit je tzv. anjelský kameň, vraj umožňuje prístup k anjelskému vedomiu...keď už si bola v tom kamienkove :)
Mám doma Selenitovú vežu.
neznámy
neznámy | 13.2.2016 16:41
:)

neznámy
neznámy | 13.2.2016 16:51
Malý Rózinko. -LOL-
neznámy
neznámy | 13.2.2016 17:28
)))) je to pasé -ZZZZ-
vevuska
vevuska | 13.2.2016 21:19
každý človek má pri sebe anjela strážneho :) a je veľmi fajn, keď ho aj vníma, cíti pri sebe. A ako sa ti páči tá kniha? :)
Stránka:
1 2 3 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...