mesiac
Štvrtok, 2.5.2024
Meniny má Žigmund

Láska a vzťahy - 

vztah

neznámy
neznámy | 4.7.2016 23:59
Já s tebou naprosto souhlasím - vůbec jsem to celé povídání nemohla pochopit, i když jsem se nejdřív snažila "radit". Ale blbě. Navíc já mám pocit, jako by ta dívka nebyla skutečná, rozhodně její projevy a počínání se mi jeví minimálně nekonzistentní. Má v profilu, že je muž. Každé tři měsíce přichází s novým vztahovým - nevztahovým problémem. Vlastně nevím, co chce. Chce vztah, není na něj připravená. Nevím, proč není připravená, když si stěžuje, že žádný nemá a hledá ho... prostě pro mně je to neautentické.
neznámy
neznámy | 5.7.2016 00:05
Asi si spatne nastavila profil (zena/muz)... Mne to pride normalne, pretoze moja generacia, zeny maju kazde 3 mesiace ineho muza, respektivne lubia kazdu chvilku niekoho ineho a vzdy to je pre ne dolezite (ten momentalny vztah)...
Podla mna je uplne zbytocne sa bavit o vaznom vztahu a laske...
neznámy
neznámy | 5.7.2016 00:12
Aha, tak já jsem se zase tak často nezamilovávala. -Co mám známé třicátníky, tak tam už to taky takhle "rychle" neběží.
V pětadvaceti jsem byla už vdaná za svou první velkou lásku a měla dvouletku, holt generační rozdíly.
Dík.:)
neznámy
neznámy | 5.7.2016 00:19
Mala som to inak napisat... Vacsina mladých zien sa zalubuju dost casto a vzdy je to na smrt dolezite :) Vidim to napr. na fb, kazdy mesiac/dva mi nabehne upozornenie od nejakej zeny ze je vo vztahu, no vzdy tam je novy muz a tie komenty k tomu o velkej laske... Ani ja sa nezamilujem casto, ani nemenim partnerov (samota je fajn) -PUH- a ked uz, tak to stoji za to -LOL-
lak
lak | 5.7.2016 00:19
-LOL- no tak mna tiez vzdy "zaujme", ked si niekto zle urci pohlavie, neviem, ako si to vysvetlit..
-LOL- Ivanko, to je pravda, "my 30nici" to uz mame stabilnejsie trosku -LOL- -HEART- ale nechcem sa nikoho dotknut, to vravim teraz za seba a (verim ze aj) mojho muza -LOL-
neznámy
neznámy | 5.7.2016 00:21
No právě, pak už "to stojí za to"-YES-
lak
lak | 5.7.2016 00:22
-ROFL- ono to mozno vyznie sproste, ale to je uz u niektorych take predvidatelne, nie? -LOL- minule som si povedala, ze "aha, zase ma novy vztah.. davam tomu 3mesiace max.." a tak aj bolo -LOL- to su tie instantne casy - vsetko hned a trvacnost veskera zadna -LOL-
neznámy
neznámy » lak | 5.7.2016 00:26
Když o tom přemýšlím, tak "my", myslím aspoň trochu za svou generaci, jsme se takhle rychle a bláznivě a na smrt vážně zamilovávali tak do těch dvaceti...
Později už to asi nebylo tak často, o to asi intenzívněji, mám chmurný pocit, že jsme podstatně zvedli statistiky rozvodovosti.-NOSMILE-
Držím ti palce, ať ti vše jde stále ok.-THUMBSUP-
neznámy
neznámy » lak | 5.7.2016 00:31
Je to predvidatelne (bohuzial)... :) Tak ako u zien , tak isto aj u muzov... Vsetko na jedno kopyto rovnake...
A este ked k tomu pridam dnesne hodnoty (o laske) ---krasa, sex a peniaze---
lak
lak | 5.7.2016 00:33
-LOL- s tou statistikou sa netrap..-LOL- moja generacia ju zas uspesne znizuje tym, ze sa do svadby nehrnie -LOL-
-FLOWER- dakujem, Ivanko, musim si zaklopat :) -HEART-
lak
lak | 5.7.2016 00:37
suhlasim -THUMBSUP- aj s tou samotou, co pises - moja rec :)-COFFEE-
neznámy
neznámy » lak | 5.7.2016 00:51
No ja skor razim take pravidlo, ze radsej budem sama, nez ako s nejakym muzom (na silu) len preto, aby som nahodou nemala dlhodobo titul single... Niekto nevie byt sam a preto skace zo vztahu do vztahu... To nie je nic pre mna...
-COFFEE-
neznámy
neznámy | 5.7.2016 01:03
preco??? lebo sama pisala, ze v tomto smere je nevyspytatelna (vid jej diskusiu o vztahoch). a uran by to este zosiloval... ja momentalne prezivam rovnaky tranzit ako ona a tiez mam v horoskope najsilnejsi vzduch. uranske opozicie som prezival celkom dobre, ale o tomto kvadrate sa to neda povedat... citim sa ako generator elektrickeho napatia-PUH- proste tento aspekt dava nepokoj do dusi a casto aj napady, ktore sa vlastnikovi horoskopu zdaju ako genialne, len skoda, ze jeho okolie to tak nechape-PUH- proste za tohoto aspektu je pevny vztah vytvorit velmi namahave... a kedze za najdolezitejsiu fazu vztahu povazujem jeho zaciatok, teda ked zo slova "mam ta rad" vznika slovo "lubim ta", tak za idealne povazujem, ked sa dvaja ludia stretnu za priaznivych konstelacii...nech to maju na zaciatku trochu ulahcene...a potom nech si vyskusaju pevnost lasky neskor, pri napatovych...
lak
lak | 5.7.2016 01:19
mame to rovnako :) -FLOWER-
neznámy
neznámy | 5.7.2016 09:46
OK

Suhlasim s tebou, stretnutie dvojice pri prijemnych aspektoch je urcite fajn pre start vztahu... Ale urcite by som to neriesila tak, ze by som mu davala citat nejaku diskusiu, tobôž by som mu urcite nehovorila o tom, aky mam bordel v hlave a ze je moznost, ze vycuvam... Nie preto, aby som mu nieco zamlcala a nasledne mu ublizila, ale najprv by som sa snazila si dat seba doporiadku a odpovedala by som si na otazku, CO SAMA CHCEM... A taktiez by som jednala s druhou stranou ako s ludskou bytostou a nie ako s pajácom (cakaj lebo inak...... no teda ved si precitaj diskusiu....... ja mam taky a taky neharmonicky aspekt.......) Ak ma o neho zaujem, teda a ze fakt sa neciti, nech si to s nim poriadne vydiskutuje, nech ten muz naozaj vie na com je (nech nezlyhava komunikacia) lebo potom je viac nech pravdepodobne, ze bud dôjde k nedorozumeniu, alebo ze druha strana nebude mat ani ten najmensi dôvod cakat...


citim sa ako generator elektrickeho napatia -LOL- Ja mam Uran trigon ASC a citim sa ale ze veeelmi podobne ako ty -PUH- ale s tym rozdielom, ze mna okolie nechape vobec pomaly uz 27 rokov -ROFL-
neznámy
neznámy | 5.7.2016 11:25
mne je zo mna normalne doplacu.. ja fakt neviem co chcem :( :( :( ja viem ze si to musim najprv sama urovnat v hlave..ale nedokazem to akosi ! nedokazem zistit co vlastne chcem..ale co sa tyka neho tak ho mam strasne rada viac ako kamarata ale na vztah sa necitim. a to som mu aj povedala.. ze aspon zatial nie. a on ze si pocka..ale to cakanie ho asi bavit nebude. a je mi ho luto strasne ..lebo za ten cas by mohol najst druhu, lepsiu..
neznámy
neznámy | 5.7.2016 11:31
dakujem rudi, ze ma chapes.. :( ja som si to sama nevymyslela ze som taka aka som.... chcela by som byt ina.. som nestastna z toho vsetkeho :(
marcie
marcie | 5.7.2016 15:12
jasné, že za uranských tranzitov je zrejme ťažké vytvoriť nejaký dlhodobý stabilný vzťah ... ale zasa možno zažije s druhým kopec netradičnej zábavy a spozná netradičných ľudí ... a v neposlednom rade je možné, že človek potrebuje zažiť uranský vzťah preto, aby pochopil a prijal, že istá miera slobody vo vzťahu je nevyhnutná a tiež to, že nič nie je nikdy isté, že neistota je jediná istota -LOL- -PUH-
neznámy
neznámy | 5.7.2016 15:29
Neviem ta pochopit, nerozumiem ti... Neviem sa naladiť na tvoje vnimanie... Ale ked budes takto pokracovat dalej, tak jedno viem urcite... Budes o jednu skusenost bohatsia (o skusenost zo straty)...
neznámy
neznámy | 5.7.2016 17:09
Smekám pred tebou,klobúk dolu :)))).
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...