mesiac
Streda, 24.4.2024
Meniny má Juraj

Láska a vzťahy - 

vztah

neznámy
neznámy | 23.5.2016 17:22
ahojte je tu niekto ochotny kto by mi vedel pozriet vztah ja julia 4.10 1990 Trencin o 22:55 , a peter 7.5.1978 trencin, cas neviem , ci by sme sa hodili k sebe, sme len kamarati..on by chcel viac,velmi pekne dakujem :)
neznámy
neznámy | 23.5.2016 17:31
mate tam celkom fajn konstelacie ako napriklad tvoj saturn trigon jeho slnko (a mozno aj luna), jeho venusa na tvojom marse...plus v trine na tvoje slnko... jeho merkur na tvojej lune... a tiez tam nemate tie super tazke konstelacie, ktore vztah vyslovene ubijaju (okrem tych konstelacii slnko/pluto obojstranne)... mozno by som tomu dal sancu, len samozrejme presna hodina narodenia moze mnoho zmenit...
neznámy
neznámy | 23.5.2016 23:55
Ahoj.
Dost ma zaujala vasa synastria :) Napisem nieco len tak v skratke...
Ako prve co sa mi pozdava, tak to su dost zapojene svetla na planety, co by mohlo medzi vami vytvorit dost silne puto...
Taktiez ma zaujala ta "vymena" Saturn trigon Luna, Neptun trigon Luna, Pluto opozicia Luna a Slnko trigon Saturn, Slnko trigon Neptun, Slnko opozicia Pluto -PUH-
Tiez mate slusne zapojeny Mars, napr. tesna konjunkcia Venusa/Mars, co by mohlo byt vskutku zaujimave + ktovie ako by sa mohlo u vas prejavit : Mars sextil Mars (tesny aspekt) a Mars sextil Slnko (tesny aspekt), no myslim si, ze by ste sa asi spolu nenudili... :) Skoda, ze nevies jeho cas, ale vypada to na slubnu synastriu...
neznámy
neznámy | 26.5.2016 20:45
dakujem :) .. este sa mi nestalo ze by nejaky chlap az takto bojoval ako on.. stale sa snazi.. a asi u prveho mi to az tak neprekaza.. lebo sama sa na seba hnevam ako som narocna.. :/
neznámy
neznámy | 4.7.2016 17:37
mohol by este niekto kuknut tento vztah?? stale neviem co spravit.. ci s nim byt,dat sa dokopy alebo nie, on nalieha na mna len ja nie som si ista..ale citim k nemu nieco viac, co mne sa nestava, on je asi prvy co ma takto,,dostal,,
neznámy
neznámy | 4.7.2016 17:52
hmmm, teraz sa do toho vztahu nepustaj...pockaj este par mesiacov (do konca septembra, ci zaciatku oktobra)... tebe pojde jupiter cez venusu a hlavne ti odide uran v kvadrature na osu asc/desc... a jemu pomaly zacne odchadzat saturn v opozicii na venusu... tym je mensia sanca, ze ho zranis.... ked mas ten aspekt urana v kvadrature na osu asc/desc, tak by si bola vo vztahoch velmi nevyspytatelna a mohla by si rychlo z takeho vztahu vycuvat....a stratit cloveka, ktoreho mas rada...
neznámy
neznámy | 4.7.2016 17:57
rudi.. ako to vies.... ja presne takto sa citimta,a nevyspytatelna.. a viem ze ja by som asi z toho vycuvala ! mna by to strasne trapilo, cele dni sa trapim lebo neviem co mam spravit, ja ho mam strasne rada, som z toho uplne zufala :/ .. ja by som pockala, len sa bojim aby on dovtedy nenasiel inu.. a by som prisla o takeho cloveka ako je on... myslis ze by pockal?
neznámy
neznámy | 4.7.2016 18:53
bojis sa, ze prides o takeho cloveka ako je on (mas ho rada) a stale vahas? bojis sa, ze si najde dovtedy inu a cakas?


chapes uz?? :-)
neznámy
neznámy | 4.7.2016 19:11
to neviem, ale co viem, ze teraz by to bolo dost nestabilne... musela by si sa strasne kontrolovat, aby si z takeho vztahu nevycuvala... skoda, ze nevie astrologiu...potom by sa mu taketo nieco lahko vysvetlovalo a asi by aj pockal-PUH-
neznámy
neznámy | 4.7.2016 19:38
no on mi stale hovori ze on si pocka.. :) ale mam taky pocit ze on sa hrne rychlo do toho a uz ho to aj prestane bavit stale cakat..neviem ci to mam nechat tak ci to vobec ma zmysel alebo co mam robit.. :/ viem ze teraz by som z toho vycuvala lebo sa na to necitim ale mam ho strasne rada.. bolo by to sklamanie ked by som ho po case videla s inou.... toto sa mi teda este nestalo
neznámy
neznámy | 4.7.2016 19:42
normalne mu vysvetli, ze este nech pocka do konca septembra, ze sa na to proste necitis...pripadne mu daj precitat aj tuto diskusiu alebo mu ukaz svoj denny horoskop, kde ta konstelacia uran kvader ascendent by mala byt naznacena...a ty mu slub, ze si do konca septembra nebudes nikoho hladat...a ak ta ma rad, tak este dva, dva a pol mesiace pocka....
joulutahti
joulutahti | 4.7.2016 19:59
:D toto by som zvážila, podla toho , co je to za cloveka ...moze byt prilis racionalny typ alebo len skratka nemat vztah k 'takymto veciam' (rozumej astrologia a pod) a moze od nej spontanne zutekat :D -ROFL- I tak sa mi nepaci ten vas vekovy rozdiel...ked sa na to podla mna necitis teraz, tak o par rokov mozes chciet nieco mladsie -NOOO- a este ked tlaci a velmi chce.....kym vtacka lapaju pekne mu spievaju...
neznámy
neznámy | 4.7.2016 20:01
Já bych ti poradila to, co Rudi. Když tě má rád a říká, že počká, tak mu to mile vysvětli a popros ho, ať zkusí počkat... Podívej, nejde na vojnu na sedm let - vždyť jsou to jen tři měsíce - a kdyby si zatím našel nějakou jinou, tak by to asi s jeho vztahem k tobě není tak horké a nic moc velká škoda.
:)
neznámy
neznámy | 4.7.2016 20:03
a myslis ze by to potom mohlo vyjst?? len ja som taka sprosta ze ja ked vztah tak na cely zivot..... je to nerealne v tejto dobe asi.. :( ja stale len cakam ze pride niekto idealny ale to sa nikdy nestane, kazdy ma chyby.. .. ale keby som mu povedala nieco o astrologii tak neviem.... :D stacilo mu ked som sa ho pytala na znamenie ake je.. a to uz mu vadilo ze na taketo veci verim :D
neznámy
neznámy » joulutahti | 4.7.2016 20:04
mne praveze ten vekovy rozdiel vyhovuje..mna pritahuju skor starsi ako moji rovesnici.. nzdaju sa mi taky ini, rozumnejsi.. aj ked nie vzdy to tak je :)
neznámy
neznámy | 4.7.2016 20:06
ja mu stale hovorim ze mam ho rada ale ze sa necitim na vztah, a on ze on si pocka..ale myslim si ze 3 mesiace bude pre neho dlha doba.. :( ..ale mas pravdu, ak by si dovtedy nejaku nasiel..tak asi ani nemusim lutovat.. ak ma ma naozaj rad tak s druhou si nezacne
neznámy
neznámy | 4.7.2016 20:15
Vždyť ani spolu nejste tak dlouho, dívám se ti na profil a vidím, žes v lednu byla smutná (jsi-li dívka) z toho, že nemůžeš žádný vztah najít.
Jsi Váha s asc v Raku, jako já, nějak ti ale nerozumím...( Leda že by ty planety, jak píše Rudi...).
Upřímně - v pětadvaceti by bylo dobré poznat, jestli tenhle vztah chci, nebo ne. Fakt, nerozumím tomu. A diskuzi o třech měsících také ne.
:)
neznámy
neznámy | 4.7.2016 20:19
A začátkem dubna jsi tu řešila úplně jiného muže. -PUH-
Dej si to do pořádku myslím nejdřív sama...
joulutahti
joulutahti | 4.7.2016 20:20
teraz je to este ok, ale o 10 rokov budes ty este stale dost mlada a on takmer 50tnik...akoze vydrzia aj taketo vztahy a vela vztahov rovesnikov sa aj tak rozpadne, ale myslim, ze ten vek urcite vo vztahoch je dobre zohladnit...rozumnejsich chlapov najdes urcite aj v 30tke, takisto ako aj sebcov a hajzlikov 50 tke (to su ti, kt. sa nestitia najst si zenu o 20-30 rokov mladsiu a zahnut manzelke)...cize v zrelsom veku by som vyhodu v povahe nehladala...ale to musis uz ty vediet....este si vsimaj, preco je v takom veku sam, preco sa rozpadli jeho pripadne vztahy atd...to vela napovie...
neznámy
neznámy | 4.7.2016 23:36
Nerozumiem, ze preco by to malo byt nestabilne a preco by mala vycuvat??? Pozrela som si jej kolecko a najviac ma obsadený vzduch a ohen, takze podla mna by nemusela az tak tragicky prijať aspekty od Urana, hoci aj neharmonicke...
Ak nerozumie astrologii ten muz tak o to lepsie podla mna... Ak by si precital o tolkej nestabilite v myslení, o nerozhodnosti, o neciteniu sa este na vztah, o moznom vycuvani zo vztahu, tak by asi prestal mat akykolvek zaujem o nu... Ak by rozumel astro, mozno tiez by ho napadlo, ze ak toto vsetko sposobuje momentalne Uran (a preto ma cakat) a on by s nou potom bol, tak by sa to nezastavilo v case (Jupiter/Venusa), ale prichadzali by aj horsie aspekty casom, napr. Pluto/Saturn, Pluto/Luna, Pluto/DSC ... A potom by si mohol mysliet, ze ak je pravdepodobne, ze pocas Uran/ASC vycuva zo vztahu tak potom (pri tych horsich) asi vztah totalne rozbije... Ja si myslim, ze tu uz nehraje ulohu Uran/ASC ale uroven cloveka na akej sa prave nachadza, to ako vnima vztahy, to co ma v sebe a je schopny dat... Ked sa stale bavime o "laske" k druhej osobe, tak taktiez mi to pride nie moc košér voci tomu muzovi --- bud cakaj na mna ak ma lubis, alebo inak je moznost, ze vycuvam... To je co?
Ak by vztah, lasku mal zlomit ten aspekt, tak sa jedna o velmi chabu lasku...
Byt tym muzom, dlho by mi zvonili v usiach tieto slova... A este cakat na taku zenu? Nie...
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...