mesiac
Piatok, 29.3.2024
Meniny má Miroslav

Láska a vzťahy - 

Vodnar a vztah

nikav
nikav » nikav | 22.3.2015 15:34
Nedávno tu bola spomínaná Váha ako človek, čo sa veľmi dlho rozhoduje pre hlbší vzťah a preto často uzaviera manželstvo až v neskoršom veku. Mám takú kamarátku.
nikav
nikav | 22.3.2015 15:46
S Blížencami si ako Vodnárka rozumiem, ale vadí mi ich klebetnosť, hlavne u muža.
neznámy
neznámy » Putes | 22.3.2015 16:42
-LOL-Keď dcéra chodila do základky, tak mi raz oznámila, že jej spolužiačky sa ma boja a preto k nám nechce prísť žiadna na návštevu. Nechápala som. Ale povedala som jej nech pozve aspoň tri naraz, aby sa nebáli. Po jedinom dni u nás, ked sme spolu blbli aj s jej kamarátkami, som mala povesť najlepšej mamy v triede. Jednoducho žiadna iná mama sa neznížila na úroveň dieťaťa, aby sa s nimi zahrala. Pre vodnára je to prirodzené, niekedy možno nie sme úplne najlepšie mamy, ale kamarátky pre svoje deti sme super.;)
neznámy
neznámy | 22.3.2015 17:39
Čítam Tvoje príspevky a porovnávam s mojou mamou :)
Ona je vodnár, nikdy som si s ňou nerozumela a moje kamarátky ju tiež nemali moc v obľube...
Veľmi náladový človek, sklony k depresiám, chladná, neprístupná.

Ale je fakt, že ona nikdy nebola na klebety a ani nebola zvedavá :)
neznámy
neznámy | 22.3.2015 18:27
S Vodnáři nemám kdovíjaké zkušenosti, jen mám z minulosti takovou mlhavou vzpomínku na jednoho a ten o mne hodně usiloval, až i pronásledoval. Když jsem si s ním začala povídat, dělal, že ho to moc nezajímá, že mne teda vyslechne .. mne to nebavilo, takže jsem o sobě dlouho nedala vědět, což ho zase vyprovokovalo k aktivitě atd. Myslela jsem si, že dělá naschvály, ale co o Vodnářích (mužích) čtu, oni asi potřebují mít neustále pocit, že něco dirigují, dobývají, a to asi není pro každého
neznámy
neznámy » nikav | 22.3.2015 20:03
No jo, prostě to váží. Svým způsobem má chuť na všechno. Také se mu líbí moc věcí, nemá na všechny peníze a když už je velkej, ví, že je to blbost chtít tolik věcí, i když jsou hezké.:) Váhy mají rády dobré jídlo a hezké věci a tak někdy nevědí, co. Ale myslím, že ve vážných věcech jsou Váhy mnohem víc než o nerozhodnosti o snaze vyrovnávat, aby byla "spravedlnost".
neznámy
neznámy | 22.3.2015 20:26
Setkávám se - a setkávala jsem se s mnoha Vodnáři. Právě proto, že je s nima fajn, většinou jsou chytří, vtipní, mají hodně znalostí a zájmů, nikdy s nimi není nuda. - Koneckonců píšu, že většina mých kamarádek jsou Vodnářky. Ale žádné znamení nemá jenom klady, navíc přece záleží na celém horoskopu, takže není Vodnář jako Vodnář a rozhodně znám mnoho Vodnářů, kteří ne všecko berou s humorem. Ze zkušenosti říkám, že u mnoha Vodnářů je jakási odtažitost, nekonzistace ve vztahu. Těžko můžu brát s humorem Vodnáře, který v krizové situaci, opravdu krizové, se na všechno vykašle, protože mu nevyšly jeho velké plány a on byl zklamán .- a pak jedná - když ne všechno, tak nic, rozboří rodinu, nechá ženu bez peněz s miminem, i když té ženě se také zbortily velké plány. Jenomže ta žena musí cokoliv dělat, protože dítě musí jíst atd. Ten Vodnář si sedne do hospody a zapíjí žal, protože vesmírná energie ho zklamala. - Je to různé. Jako jsou různí Vodnáři. Ale Vodnář jako manžel - to by musel mít na ascendentu aspoň Raka atd. apod. - Jinak, když mi jedna z mý:)ch kamarádek Vodnářek neodpoví na co jsem se ptala, není to proto, že se se mnou hodlá podělit o energii, ale proto, že přemýšlí třeba o novém trámu na chalupě. - Prostě nic není tak jednoduché, naštěstí.:)
Adriana 72
Adriana 72 » nikav | 22.3.2015 23:05
máš pravdu, ta klebetnosť u vodnára :-)
Adriana 72
Adriana 72 » Adriana 72 | 22.3.2015 23:06
ale vodnár je aj inteligent..:-)
neznámy
neznámy | 22.3.2015 23:13
To je jasné:), každý sme jedineční a svojskí. Ale vodnár, ktorý nechá svoju ženu s miminom napospas osudu, nie je celkom typický vodnár. Ale sú aj takí.
Áno vodnár potrebuje samotu, potrebuje sa skryť pred svetom, ale nezvykne to byť na dlhú dobu a vráti sa posilnený, plný nápadov.
A aj v tom máš pravdu, že myšlienky vodnára blúdia tak, že niekedy je to ťažké sledovať a keď to mám vysvetľovať, radšej nič nepoviem. Ale ja sa aspoň ospravedlním...:)
neznámy
neznámy | 22.3.2015 23:13
Tuším sme všetci príliš kritický :-) veď aj vodnári sú "len" ľudia ...
nikav
nikav » Adriana 72 | 22.3.2015 23:45
Upravila som svoj príspevok, na ktorý reaguješ, asi som spôsobila nedorozumenie. Myslím že typický Vodnár nemá rád klebety a prázdne reči /ani ja/, neide to dokopy s jeho založením. Možno si tým myslela jeho rozvinuté komunikačné schopnosti. Tie sú typické pre vzdušný živel na rozdiel oproti živlu zemskému. Mala som to doma - bývalý manžel, otec aj starý otec boli Býci.
neznámy
neznámy | 22.3.2015 23:54
Všade sú rôzni ľudia, ale vodnár ako taký je dosť zvedavý, klebety ho nezaujímajú a naozaj môže mať sklony k depresiám, náladovosť je tiež v ich repertoári, ale väčšinou si s tým vedia poradiť a môžu pôsobiť chladne a neprístupne napríklad aj ja tak pôsobím. Ale pre normálneho vodnára je láska životom. Moja dcéra sa ma raz opýtala, prečo som bola taká prísna, keď išlo o školu-vedomosti a vôbec ma nevedel rozhádzať neporiadok v jej izbe. Keď bola staršia a už ma dokázala prečítať, tak to teda pekne zneužívala - vždy sa musela učiť, ked mala upratovať :)-YES-
Syn napríklad so mnou nedávno riešil antikoncepciu jeho priateľky. Nemyslím, že je to úplne bežné vo vzťahu syn-mama.
Veľa záleží aj od toho v akom znamení má tvoja mama ascendent...
nikav
nikav | 23.3.2015 00:08
Oceňujem u Váhy jej snahu o korektné vzťahy a že v rámci komunikácie aj výborne počúva.
neznámy
neznámy | 23.3.2015 09:49
Myslím si, že tvé příspěvky (právě proto, že jsi taky Vodnářka) se nejvíc blíží vystižení pravé podstaty Vodnářů. Nevím, jak je to s muži Vodnáři (za život jsem jich moc nepotkala), ženy sice potřebují svobodu a rozlet, ovšem dokáží se dlohodobě "obětovat pro rodinu a děti, k dětem, členům rodiny a vůbec k lidem máme přátelské vazby, byť ne velmi osobní a důvěrné, nechceme se vázat jen na jednoho přítele, když venku čeká tolik zajímavých lidí......ve věcech lásky ovšem přelétavé nejsme, naopak, pokud potkáme partnera, který nám svobodu dopřeje, dokážeme být věrné. Na druhé straně přitahujeme právě protějšky, kteří to takhle nedokáží a z toho pak mohou vznikat problémy. Vodnářka (dokud ji prvně nezklame)nikdy svého partnera nekontroluje, nelustruje,nešpehuje, dává mu volnost, svobodu....Já ovšem tvrdím, že svobodu totiž může mít jenom ten, kdo s ní umí zacházet a to většinou umí jen Vodnář(ka). Heslo francouzské revoluce - volnost, rovnost, bratrství - to nás opravdu vystihuje.
Jsme natolik tolerantní a inteligentní, že spoustu věcí dokážeme rozumově vyřešit, a byť se zatnutými zuby, přejít. Myslím si, že já např. v současné době řeším takové problémy, které by mnohé další znamení srazily na kolena. Mám potvrzeno svojí "dvorní astroložkou", že Vodnářky většinou tohle "dají", neskáčou ze skály, ani pod vlak, k čemuž by tahle situace mohla vést.
Jsem moc ráda, že jsem Vodnářka a asi bych ani jiné znamení být nechtěla.;)
Putes
Putes | 23.3.2015 10:25
-THUMBSUP-To je přesné, moje slova-FLOWER-
neznámy
neznámy | 23.3.2015 17:05
Fantasticky -BOW-, nechcela som písať o obetovaní sa, ale vystihla si to veľmi pekne. A áno vodnár dôveruje a nemusí preverovať, jednoducho vodnár vycíti, že niečo nie je v poriadku, nemusí mať žiadne dôkazy a vie to. Keď pohár pretečie, vie sa rozísť veľmi kultivovane a dokonca zostávame priateľmi. Odpustí všetko a každému, ale iba raz - druhý krát si dá na dotyčného pozor, viac ma neoklame, teda viackrát odpúšťať nemám čo.
neznámy
neznámy | 23.3.2015 21:19
vodnar je verny, ak to ta zaujima, a svoju aj emocnu vernost si dokaze obhajit, pravdaze tym dokaze vela ludia nasrat:)), ale myslim, ze vernost je pre vodnara jedna z najdolezitejsich veci vo vztahu. Ak mu chces vidiet do hlavy, tak v tom ta vodnar neuspokoji, pretoze sam nevie, ako co dopadne, to najhorsie co sa mu moze stat je pripravit ho o samostatnost v mysleni a existovani. Ak mu dokazes verit, aj napriek tomu ze nevies co mozes od neho cakat, mas vyhrate. Vo vztahu ti to bohate odmeni. A jeho emocna odtazitost nie je tym, ze taky je, on iba rozmysla-LOL-:)
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...