mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Láska a vzťahy - 

Vodnar a vztah

neznámy
neznámy | 21.3.2015 18:06
Dobry den,
byl by tu prijemny a sdilny vodnar, se kterym bych si mohla popovidat na tema vodnar a vztah. Moc by mi to pomohlo :-)
Mam uz temer rocni vztah s timto znamenim a velice rada bych nektetym vecem porozumela :-)
Putes
Putes | 21.3.2015 18:18
Jsem tady a jsem jedno ucho. Budu-li vědět, moc ráda poradím. Myslím, že životních zkušeností mám víc než dost.-BYE-
neznámy
neznámy | 21.3.2015 20:32
Já jsem tu taky, ale on je rozdíl Vodnář a Vodnářka...-YES-
Co chceš vědět?:)
neznámy
neznámy | 21.3.2015 21:48
Hm aj ja som vodnár, ale tiež žena. Čo sa ti na vodnároch zdá čudné?
neznámy
neznámy | 21.3.2015 22:04
Právě, právě. Upřímný a sdílný Vodnář - ve smyslu sdílející se o upřímné pocity ve vztahu- jsem zvědavá, jestli se ozve... Žila jsem s Vodnářem 12 let, bylo to fajn, zábavné, vzrušující, podnětné, s jeho potřebou "svobody" to skončilo. Až po letech se ten už klidný, svobodu zcela jinak chápající Vodnář ke mně vrátil - do vztahu přátelskému, ale stejně zábavnému a podnětnému. Prostě má to velké plusy a velké mínusy, pokud žena nechápe svobodu jako bezbřehou volnost, což dost dobře s miminama a prací lze těžko. - Neříkám, že všichni Vodnáři jsou stejní, ale na druhou stranu jsem nepoznala žádného, který by nestřídal návaly enormní péče a zájmu s mizením - bez vazby na nějakou událost, skutečnost, slovo, jež proběhlo. Jedou si prostě především svou cestu. (Že záleží na celém horoskopu, by tu bylo zbytečné říkat)
neznámy
neznámy | 21.3.2015 23:35
Súhlasím s tebou. Síce mám vodnára brata, ale presne tvoj opis na neho sedí so všetkým. Ja som ho niekedy volala, že je "autista", lebo žije v takom svojom uzavretom svete a robí, len to čo práve vyhovuje jemu. Nie je to egoizmus, ale taká zvláštna potreby slobody, keď má pocit že ho niečo v živote zväzuje. Ale už 4 roky žije v jednej domácnosti s tou istou partnerkou a tá síce naňho frfle, ale má s ním neskutočnú trpezlivosť. Takže vďaka tomu im to funguje. Nesmie mať pocit, že ho niečo dusí !!!
lak
lak | 22.3.2015 01:45
autista -ROFL-

ja si vztah s vodnarom neviem a nechcem predstavit.. nic proti, ale taku trpezlivost nemam :D
Putes
Putes » lak | 22.3.2015 10:05
Co máte všichni proti Vodnářům? Já si pořád myslím, že je to nejlepší znamení zverokruhu. Druhý takový tady už není.-ROFL-
neznámy
neznámy » Putes | 22.3.2015 10:15
Myslím, že nikdo nemá nic proti Vodnářům. Já třeba mám kamarádky Vodnářky moc ráda, ale i u žen, o chlapech nemluvíc, jsem zaznamenala jakousi nekonzistentnost ve vztahu - prostě , s někým se rozloučíš jak rodná sestra, řekne ti spoustu důvěrností, snažíte si vzájemně pomoci, a za týden se zjeví odtažitá osoba, která vypadá, že se rozpomíná, kdo jsi. No, to mi jako Váze dost vadí. Ale pravda je, že jsem to přijala a pokud je to Vodnář, s kterým má význam se setkávat, netrápím se tím nijak a beru to jako danost. V žádném případě už nekomentuju a ani se nedivím. Vlastně se nad tím trochu usmívám a baví mě to. - Ovšem, do vážného vztahu , děti, problémy, už asi ne.
Putes
Putes | 22.3.2015 10:23
No vidíš Ivanko a já mám přesně stejnou zkušenost, ale pro změnu s Váhami mužského pohlaví. A stejně je mám ráda, protože jsou neodolatelní, chvíli je s nimi nebetyčná sranda, chytnou tě za srdíčko a když zatnou drápek, tak se zase stáhnou a tváří se jako by nic. Prostě za to nemohou, že jsou tak váhaví a my Vodnáři jsme zase hned do všeho hrrr. Ale na druhou stranu, aspoň je kvůli tomu na světě trochu srandy-FLOWER--MUSIC-
neznámy
neznámy » Putes | 22.3.2015 10:46
No,:) to je o tom, že nedá říkat jen Vodnáři, Váhy, Raci - to by bylo jak v novinách, některý Vodnář je moc málo !Vodnář", atd.. Ale jsou to naše osobní zkušenosti, a je to prima pokec. Mimochodem, já ani nemyslím, že Váhy jsou váhavé, ale:) že pořád váží a vyvažujou a rovnají v popletené snaze o spravedlnost, to spíš... Vlastně zase jsem nepoznala váhavou Váhu.:)
neznámy
neznámy » Putes | 22.3.2015 10:48
Súhlasím, žiadne iné nie je ako vodnár. Inak tá naša potreba voľnosti. U žien vodnárok je to trochu iné. Keď už deti má, miluje ich, rozmaznáva, naučí ich, čo je to sloboda a voľnosť aj keď nie sú vodnári, keďže aj ja som sa musela obmedzovať, kým boli deti malé, ale dobrovoľne, teraz sa vracajú domov veľmi radi, ale iba na chvíľu - jeden dva týždne - zatiaľ, možno, keď sa nabažia sveta prídu aj na dlhšie.
Hmm Ivana299 neviem s akými vodnármi sa stretávaš, ale priateľský vzťah s vodnárom by mal byť príjemný, nie je klebetný, tajomstvá sú pre neho tajomstvá a nikto iný sa ich od neho nedozvie. Míňa toľko, čo zarobí, peniaze a majetok partnera ho vôbec nezaujímajú. Ked darček, tak radšej zážitok ako nejaký predmet, nemá problém s tým keď si ho doberajú alebo vtipkujú na jeho účet, ešte sa pripojí... Samé klady-THUMBSUP-. Všetko berie s humorom a tak to ber aj ty. :)
-LOL- Niekedy sú nepochopení. lebo myslia úplne inak ako ostatní, ale to nie je na škodu, jednoducho keď ti neodpovie na to, čo si sa pýtala, opýtaj sa ešte raz. Možno práve premýšľal ako by sa s tebou podelil o vesmírnu energiu, lebo si sa mu zdala unavená...
neznámy
neznámy » lak | 22.3.2015 11:08
No. Já jsem nikdy proti vodnářům nic neměla, ale po 4 letým vztahu kdy se ze mě stal labilní cholerik s tikem v oku :D jsem získala jistou averzi B-)
neznámy
neznámy | 22.3.2015 11:17
Inak chápem ťa. Ja som ryba a tiež mám podobnú averziu voči blížecom.
lak
lak » Putes | 22.3.2015 11:20
no to je pravda, original je len jeden -ROFL-
lak
lak | 22.3.2015 11:22
neviem preco, ale verim ti -ROFL-
neznámy
neznámy | 22.3.2015 11:38
Já blíženec nejsem skoro vůbec, bohužel. Ale dík : )
neznámy
neznámy | 22.3.2015 13:03
vodnar sice nie som ale poznam ich dost.....vodnarsky princip mi je velmi blizky....ked si odmyslim povrchne priatelstva a dogmatizmus, ktorymi niektori ovplyvaju, tak si myslim, ze ma toto znamenie (i ked lepsie slovicko bude asi naozaj princip) vela kladov....niektori by ich povazovali za chorobne nezavislych ale myslim si, ze v dobe s tolkymi zavislostami a s lipnutim na veciach je tento princip vitany.....urcita neosobnost tam je a mam pocit, ze vo vztahoch moze byt kamenom urazu to, ze tito ludia si vazia priatelstvo a lasku v rovnakej miere, poznam vela ludi, ktori mali s tymto problem, pretoze im chybala zanietenost a vasen zo strany vodnara.....a vodnari casto ziju vo svete idealov, pozorovani a mechanizmov vztahov, trosku mimo toho co sa povazuje za ehm typicky ludske, fascinuje ich sposob fungovania tychto vazieb viac ako by tymi vazbami zili....nesuhlasim ale s tym, ze by boli povrchni a nestali, moze sa to javit na zaklade spojenia urcitej neosobnosti a volnomyslienkarstva na jednej strane a nadvazovaniu rozlicnych vazieb so sirokym spektrom ludi na strane druhej, ale to nie je prelietavost....byvaju tiez velmi tolerantni, nemavaju predsudky a to je velmi osviezujuce :) este ak su trochu reznuti rybami tak o to viac, tam sa potreba priam nekonecnej volnosti viaze aj s niecim podpovrchovo fantasmagorickym a to je velmi zaujimave :)
Putes
Putes | 22.3.2015 14:12
Přesně tohle jsem napsala Anetce do zprávy. Když byl čas a potřeba mít děti, tak jsem se moc ráda a dobrovolně nechala připoutat. Děti se dodnes rády vrací domů i s vnoučaty. A když jsem u těch vnoučat, mám takový zážitek od moře. Byla jsem tam s nejmladším vnukem a s kamarádkou, která s sebou měla také vnučku. Já jsem s těmi dětmi tak blbla, že mě ta kámoščina vnučka řekla, že chce, abych byla její babička. Musela jsem jí to všechno vysvětlit, jak by to její babičku bolelo a ať už nikdy nic takového neříká. Hned na to ji můj vnuk málem utopil. Hráli jsme si totiž na dušičky a on jí chytil za hlavu a potopil. No jo, já jsem zapomněla, že on všechno bere smrtelně vážně a chtěl si prostě ulovit svou první dušičku do hrníčku.
Tím jsem chtěla říci, že jsem schopná zpacifikovat i úplně cizí děti, natož pak svoje vlastní.-ROFL-
nikav
nikav | 22.3.2015 15:30
Môj syn má vo Váhach len ascendent a povedal, že v bufetoch sú z neho predavačky nešťastné, keď nevie, na čo by mal práve najväčšiu chuť a dlho si vyberá.:)
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...