mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Ezoterika a záhady - 

Rok 2013 - jakým pro vás je nebo jak vám připadá ?

neznámy
neznámy | 18.5.2013 22:12
Podle mých známých i mě samotné nezačal zrovna nejlépe. Všichni si stěžují na zdravotní problémy, úrazy, nečekané zvraty, kazí se mi drahé spotřebiče jeden za druhým...nějaký je smolný a ta 13 na konci--CONFUSED-
I v tom MS hokeje je to pro mnohé týmy nečekaný smolný konec. Čím to je?
Neznám člověka, který by letošní rok opěvoval, že se mu daří.
neznámy
neznámy | 18.5.2013 22:24
po "konci" světa jsem okamžitě otěhotněla, předím se mi to nedařilo asi 10 let, takže pro mě je to dost převratný rok. Jedna esoterická žena mi řekla, že teď v "novém světě" chce na svět hodně nových duší, proto spousta lidí otěhotní, nevím, co si o tom mám myslet, každopádně je to zajímavá shoda.

O MS hokeje nic nevím, jsem totální ignorant -WINKIE-
neznámy
neznámy | 18.5.2013 22:36
Tak to gratuluji-FLOWER-alespoň jeden šťastlivec-THUMBSUP-

Když to tak pozoruji, tak bylo propuštěno mnoho vězňů, tunelářů. Štěstí měl i Pitr, že po utečení před basou do Švýcarska se mohl vrátit a hele, nebude stíhán, nic mu nebude zkonfiskováno.
V tom MS hokeje skončily předčasně týmy - stálice, které vždy tvořily semifinále a finále, dokonce i Rusko. To se snad ještě nikdy nestalo-CONFUSED- A ve finále budou outsideři jako Švýcarsko.
Opravdu převratný je to rok.-ROLL-
neznámy
neznámy | 19.5.2013 08:46
U mne nic zvláštně pozitivního ani zvláštně negativního.
K těm spotřebičům "co člověk nemá to mu nemohou vzít" třeba je to porouchávání svým způsobem onen návrat k přírodě... A časté nemoci, že na sebe člověk není naladěn, nenaslouchá svému vyššímu já a příliš mnoho energie věnuje světským záležitostem. (?)
neznámy
neznámy | 19.5.2013 09:01
Tak mne rok 2012 priniesol mnoho dobreho, z ktoreho budem hadam teraz tazit. Tento rok uz nie je taky uspesny ako bol ten predchadzajuci, ale nieco dobre uz priniesol. Nasli sa aj problemy, rozne zalezitosti som uz musela riesit ale nic take, v com by som nemohla najst kusok pozitivneho. A je pred nami dalsich sedem mesiacov, takze sa to moze este stale vyvijat k tomu lepsiemu.
neznámy
neznámy | 19.5.2013 09:04
Ja som narodena v den 13-eho a ked je den 13-eho v mesiaci, vacsinou sa nieco vyrazne stane. Nie vzdy, ale vacsinou. Bud pozitivneho alebo negativneho. Rok 2013 zatial relativne v poho, par vyrazne dobrych veci, ale tak este neskoncil, moze sa stat este do konca roka vselico.:)-ROLL- No a je to rok hada, rok plodnosti, v tento rok sa vraj rodi vela deti, aj preto mozno tie tehotenstva. A ano, niekde som citala, ze v tento rok sa zvykne podarit otehotniet aj v pripadoch, kedy to je problem.-HEART-
neznámy
neznámy | 19.5.2013 09:52
Nevím, jaké konstelace hvězd jsou v tomto roce. Jestli to není z hlediska astrologie třeba pro mnohé napěťový rok. Pro mě určitě, protože mám samé kvadratury a opozice.
neznámy
neznámy | 19.5.2013 10:07
Zatial sa tento rok nesie v duchu rokov 2011 a 2012....Moje osobné vzbury.Situácie,ktoré sa nepohli v posledných dvoch rokoch,neviem riešiť ani teraz.Akosi som trochu rezignovala,alebo si zvykla.Isté je že choroby ma navštevujú čoraz častejšie a vo väčšej sile,to znamená že nič nie je v poriadku,len s tým neviem zatial nič robiť-NOOO-
neznámy
neznámy | 20.5.2013 15:25
Taky rok 2013 i předešlý rok 2012 jsem začala pocitˇovat problémy hlavně vztahové.Všímám si,že i okolo mají lidé problémy..........
neznámy
neznámy | 20.5.2013 20:25
To, co Ty máš s 13tkou já s číslem 22 .. a to jsem narozená 20tého ;)

Jinak se mi už od loňského roku dějí takové "vyjasňovačky" .. nad čím jsem přivírala oči, to se jakoby nekompromisně ukazuje v pravém světle, někteří lidé z mého života odcházejí a mám víc chvil, kdy jsem ráda sama. V důsledku je to spíš dobře :)

Co se týče dětí .. dnes jsme potkali tři mladé fešné tatínky s kočárkama u fontány a moje první myšlenka byla : "O čem se baví maminky, vím, ale co asi probírají tatínkové?":D
neznámy
neznámy | 20.5.2013 21:19
no nie je to dobre ani pre mna a to akymkolvek smerom, ale bol uz aj horsi rok a jeden znamy mi napisal ze ludia maju ovela vacsie problemy ako ja a nedavaju to tak najavo a nezatazuju tym okolie a ze navyse ze som emocialne labilna, takze vobec neviem ci sa mam pravo stazovat.jana.
neznámy
neznámy | 20.5.2013 21:20
"Jinak se mi už od loňského roku dějí takové "vyjasňovačky" .. nad čím jsem přivírala oči, to se jakoby nekompromisně ukazuje v pravém světle, někteří lidé z mého života odcházejí a mám víc chvil, kdy jsem ráda sama. V důsledku je to spíš dobře"

Tak toto pozeram, od minuleho roku to mam presne takto aj ja. Mam prave 7-ku rok, uz mi bude pomaly koncit a az teraz ku koncu si uvedomujem, ze to bol pomerne zaberak, hlavne na psychiku. Dlho som to znasala v pohode, ale uz to zacinalo byt toho dost. Teraz je fajn, ale par tyzdnov bolo riadnych a kedze ja mam vzdy vsetko do extremov, tak to bol zaberak. Ale zas aj odmena byva adekvatna, ked clovek nieco zvladne.
Tych tatinkov by sme mali preskumat.-LOL--YES-
neznámy
neznámy | 1.7.2013 18:15
A začína sa to komplikovať... -WALL- ale i tak si stále myslím, že to nie je až také zlé, že proste vyplávali na povrch problémy, ktoré tu už boli dlhšie a jednoducho prišla tá chvíľa vyriešiť ich natrvalo. Otázka je ako...
neznámy
neznámy | 1.7.2013 19:45
Tak já musím říct, že rok 2013 je pro mě velmi pozitivní, stejně jako r. 2012 (ten jsem si vysolveně užívala). Tento rok se mi dějí samé zásadní věci. Přestěhovala jsem se k partnerovi (což je u mě situace, o které jsem si myslela, že k ní asi nikdy nedojde, protože jsem dost háklivá na svojí "svobodu"), změna myšlení co se týče těhotenství a mateřství. Pořídila jsem si auto a jezdím. Tak napovrch to vypadá "normálně", ale pro mě to jsou VELKÉ věci. Všechny jsou dost zásadní a udály v podstatě najednou v krátkém časovém úseku. Jsem teď ve 4ce, takže se učím být praktická, což vedle mého protějškeu ani jinak nejde :D Zajímavé, v tomto roce mám jak návrat Saturna, tak tranzity Urana (vesměs triny). Takže je to takový mix zodpovědnosti, budování a změn. Co se ale dycky nabrlu u každé změny, to byste měli vidět :D Cítím, že je to třeba, tak to dělám, ale brlu u toho... zpětně mi to přijde až komické.
Zdraví počátkem roku byo dost špatné a stále to není na 100%, ale zase jsem přišla na spoustu nových věcí, jak o svém těle, tak jsem zjistila další moc zajímavé informace, které se mi do budoucna hodí.
Takže hodně změn, ne vždycky zpočátku všechny dělám s nadšením, ale tento rok vnímám jako obrovský pokrok směrem ven z mé zony komfortu, což zpětně cítím jako posílení a obrovské pozitivum.
neznámy
neznámy | 2.7.2013 09:06
Když jsem začala toto téma, tak ještě nebyly povodně. Mě se to sice netýkalo, ale i tak. Pozitivního se stalo to, že jsem si udělala kurz administrativy a že budu mít díky němu na chvíli práci. Jinak v rodině je to hrůza. Já mám tento rok ještě karmickou 8, takže asi tohle přežít bude fuška, protože mám i konstelace takové, že samé kvadráty a opozice.-SAD-
neznámy
neznámy | 2.7.2013 09:32
Osmička je náročná i bez kvadrátů... ale pokud si vzpomínám, taky jsem to měla nějak podobně v roce 2008, tuším. Bylo to děsně únavné a vyčerpávající.
No vidíš, tak něco pozitivního máš, toho se zkus držet...

Sranda je, že když jdu dozadu, tak těch pozitivních let pro mě v životě moc pozitivních nebylo. To teprve teď, posledních 10 let začalo trošičku svítat a poslední 2 roky se mám úžasně, využívám to a děkuji za ně. Ta období se mění, zase přijdou pozitivní roky pro tebe. Ono to věčně trvat nebude. Když aspoň trošičku víš, co energie osmičky a tvých konstelací obnáší, tak to půjde líp, protože vědomě víš na čem pracovat. Někdy to trochu trvá než to člověk zjistí, ale časem to půjde.
Mě ještě čekají taky velmí "lahůdkové" konstelace v příštích letech tak uvidíme.
Dogi
Dogi | 2.7.2013 11:23
Je fakt, že rok mi začal chrípkou a zápalom kĺbov, ale mimo túto zdravotnú nepríjemnosť je pre mňa tento rok plný veľkých zmien v mojom živote...prevratný rok...pozitívnym smerom :-). Tento rok sa mení celý môj život a po prvý krát v živote cítim dôveru a vnútornú istotu že tie zmenu sú pre mňa do budúcna pozitívne :-).

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...