mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Ezoterika a záhady - 

predzvest smrti

chelsea87 | 28.9.2017 20:36
Jedna znama mi rozpravala jej zazitky so znameniami bliziacej sa smrti. Napriklad ked bola mala, pri jej posteli stali velke kyvadlove hodiny, ktore boli dlhe roky pokazene. Jeden vecer, ked si lahli spat, kyvadlo 1x udrelo. O mesiac na to niekto z jej rodiny zomrel. Nedavno sedela i s manzelom v obyvacke a z nicoho nic sa ovladac od televizora polozeny na stole posunul. O cca mesiac zomrela jej svagrina, manzelova sestra.
Zazili ste aj vy podobne znamenia?
neznámy » chelsea87 | 28.9.2017 20:55
Ano zažívame to občas, aj znamenia v snoch, ale radšej to nerozoberám..
chelsea87 | 28.9.2017 21:11
Aj ja som uz mala taky sen a veru odvtedy sa "bojim" snivat.
Johanna » chelsea87 | 28.9.2017 21:47
Aké sny ukazuju na smrt ? Viem ,ze na chorobu zuby ale na smrt neviem ....
Boen » chelsea87 | 28.9.2017 22:44
Ja som to tu už možno aj písala...
Pred rokom mi zomrela mama. Minulé leto som k nej prišla na návštevu. Mala som na krku veľký sklenený náhrdelník, ručne robený, nádherný, vyrobila a darovala mi ho moja kamoška.
Sadla som si oproti mame a prívesok odrazu pukol, rozsypal sa na kúsky. Mama bola vyšokovaná, pýtala sa ma opakovane, čo to znamená, dokonca mi kvôli tomu volala a chcela, nech sa opýtam kamarátky, autorky, čo si o tom myslí.
No a do troch dní s ňou bolo zle, odviezli j do nemocnice, fatálna diagnoza. Tam sme sa stretli pri jej posteli aj s maminou najlepšou kamarátkou a mama zase len o tom náhrdelníku... a jej kamarátka dostala silné zimomriavky, tak ako mnohí, ktorí počujú tento príbeh.

Mama to určite vnímala ako symbol svojho konca- vedela dopredu, že na tomto svete končí- a tak to aj bolo. A ja som to tiež vnímala.
Vodnářka » chelsea87 | 28.9.2017 23:58
JJ, zažila....jednu neděli večer před pár lety visel najednou v hale nad komodou obraz nakřivo....nikdo s ním nehýbal, nemohlo se to stát náhodou, protože je právě nad komodou, takže by se k němu musel člověk naklonit, aby s ním pohnul.
Druhý den jsme se dozvěděli, že zrovna v ten večer umřel někdo z rodiny.
Takže věřím....na tyhle znamení
milan08 | 29.9.2017 08:28
nieje treba sa bat!
neznámy » milan08 | 29.9.2017 08:42
Ja sa nebojím, ale niekto by sa mohol.. :)
neznámy » Johanna | 29.9.2017 08:52
..napríklad sny o neveste v svadobných šatách, alebo ak človeka vidíme priamo v rakve, lúčiť sa s niekym a pritom ho pobozkať, akoby poslednýkrát..z počutia viem, že aj vypadnutý alebo poškodený zub môže byť predzvesťou úmrtia..
chelsea87 » Johanna | 29.9.2017 10:21
No to je individualne. Mne na smrt ukazuju vypadnute zuby a hlavne ten pocit z toho sna. Raz sa mi snivalo, ze mi vypadli vsetky zuby a mala som pocit beznadeje a v rodine bolo umrtie. A raz sa mi snivalo, ze mi vypadli iba 2 zuby a mala som pocit, ze s tym sa da v pohode zit. No a vtedy bolo v rodine vaznejsie zranenie, ale v pohode sa s tym dalo zit.
Johanna | 29.9.2017 10:23
veď aj tak raz všetci zomrieme :)
chelsea87 » Johanna | 29.9.2017 10:31
Radsej neskor ako teraz.
milan08 | 30.9.2017 07:08
a strach je najvecsi nepriatel cloveka!
milan08 » chelsea87 | 30.9.2017 07:10
u mna je to velaludi pohromade vo sne,je predzvest umrtia blizkeho cloveka.
Suea » chelsea87 | 30.9.2017 10:15
Sousedka v domě - v noci ke mně přišla k posteli v ložnici a záclona v okně kuchyně mně přejela po tváři. Ráno jsem se dozvěděla, že stará paní v noci zemřela v nemocnici.
neznámy » chelsea87 | 30.9.2017 19:20
keď mi zomrel drahý otecko,,pred tým som mala sen,,že som v kostole a bola som za nevestu-SAD-
fiohattu » chelsea87 | 1.10.2017 14:31
Moja spolužiačka začala dávať zvláštne príspevky na FB (napr. čakanie na búrku )
a jej posledný príspevok znel takto:

Ak chceš lietať, musíš opustiť zem.
Ak sa chceš pohnúť vpred, musíš opustiť minulosť, ktorá ťa ťahá späť.

O 3 dni už bojovala o život po zásahu bleskom a ten boj aj prehrala, myslím, že niečo cítila čo ani sama nevedela čo bude diať... -SADLEY-
Kadishtu » chelsea87 | 2.10.2017 09:11
U mě se vždy něco stane s dárkem od dotyčné osoby. Možná bych byla radši dárky nedostávat...
Dokud jsem bydlela u rodičů, tam platilo, že se vždy v čase úmrtí někoho blízkého (ať už známý či příbuzný) zastavily hodiny.
chelsea87 » Kadishtu | 2.10.2017 20:00
No tie zastavene hodiny su typicke. Aj u nas sa to stalo. Nie konkretne mne, nastastie.
chelsea87 » fiohattu | 2.10.2017 20:04
Tak toto je dost brutal.-SAD- Miestami to vyznieva tak, ze si to dotycny pritiahol, alebo to fakt vycitil?
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy habibti horoskopy Laesus horoskopy hombre horoskopy TEOTWAWKI horoskopy Mačaciačarodejnica horoskopy izzydizzy horoskopy Lenocka horoskopy SABINEČKA horoskopy Palino horoskopy Magnician horoskopy Uboyelig horoskopy Lilia

horoskophoroskophoroskop V medziľudských vzťahoch častejšie dochádza k manipulácii v snahe získať väčšiu moc. V erotike stúpne záujem o prekračovanie tabu, čím sa zvýši aktivita rôznych deviantov a zvrhlíkov. Sklony k extrémnym emocionálnym prejavom.

horoskophoroskophoroskop Ľudia si budú chcieť dokazovať svoju silu a dôležitosť, čo u mnohých rozprúdi hnev a agresivitu. Všeobecne teraz každý háklivejšie reaguje na svoje ego, preto nebezpečenstvo konfliktov. Pri zanietenosti možnosť zranenia.

horoskophoroskophoroskop Zvýšenie estetické cítenie prispeje k väčšej spokojnosti pri nákupoch, či návšteve kultúrnych akcií a kozmetických salónov. Umocnená túžba po nežnostiach a zábave bude priať všetkým milostným, rodinným a spoločenským záležitostiam.

Diabol / Démon / Satan Typický predstaviteľ nášho psychologického tieňa. Predstavuje všetko zlé, odporné a desivé v nás samých, čoho sa bojíme a čo v sebe potlačujeme. V astrológii je... viac »

Priateľka / Frajerka / Partnerka / Milenka Predstavuje pudovú animu, čiže zmyslovú ženskú stránku vašej osobnosti. A v neposlednom rade odzrkadľuje aj nevedomé pocity prežívané voči partnerke. V astrológii je... viac »

Rozvod / Rozchod Rozorvaný duševný stav, strach, zmätok, pokus o nezávislosť. Jedná sa o neželané rozdelenie mužského a ženského princípu, rozumu a emócií, o pretrhnutie harmónie tela... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...