mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 1.)

    Porovnanie kompatibility dvoch ľudí patrí medzi... » viac

Ezoterika a záhady - 

predzvest smrti

fiohattu » chelsea87 | 2.10.2017 20:10
To bola sila hlavne keď sme na to pozreli spätne... ale či to cítila alebo si to pritiahla to sa už nedozvieme... ale myslím, že človek to cíti a nejak podvedomie aj vie (tuší?) -NOSMILE- -CRY-
vevuska » Johanna | 2.10.2017 20:14
Mne keď sa zasníva vypadnutie zuba, alebo zubov ( ešte záleží od toho, či predný, alebo dáky bočný), tak niekto u nás z rodiny umrie. Tak isto aj nevesta, keď sa mi prisní, tak mi veští úmrtie v rodine.
zajo » chelsea87 | 2.10.2017 23:48
No ja som raz na netradicnom mieste zbadala havrany vtedy mi presiel mraz po chrbte a vedela som ze dedo je mrtvy.... tak aj bolo
fiohattu » vevuska | 3.10.2017 11:10
Zas mne keď sa toto sníva nič sa nedeje... ale keď sme išli na dofču tak nám tata hovoríl aby sme si dávali pozor, že sa mu so zubami snívalo... a do týždňa nám umrel starký.
Johanna » vevuska | 3.10.2017 13:19
sníva sa aj chlapom ??? :) mne kamarát hovoril , že sa mu nikdy nič nesníva ..keď som mu niekedy rozprávala aké mám farebné a reálne sny , neveril mi ....
pastýřka » chelsea87 | 3.10.2017 18:21
Nevím, kam jinam bych měla dát tuto nepříjemnost:

V pravém poli, určeném pro reklamu, se mi přestaly objevovat šatičky botičky dovolené:
mám tam stařičkou paní - POJIŠTĚNÍ POHŘBU.
:D
nikav » Kadishtu | 3.10.2017 20:38
Raz som trávila Vianoce so starými rodičmi. Pred štedrou večerou babka prskala prestretý stôl svätenou vodou a pritom zhasla sviečka. Prestáli sme to mlčaním, s tušením nešťastia. Na jar potom zomrel dedko a večer sa zastavili hodiny, ktoré vždy naťahoval iba on, a to práve v čase jeho skonu.
voltaire » chelsea87 | 3.10.2017 21:12
Skor nez pride burka do tvojej zahrady zacnu sa hybat listky(P.C.)co je to poet?zmysli zadupane pod nanosom bahna vsehochcejucich myslienok zabudnute na prahu dospelosti!
vevuska » Johanna | 3.10.2017 21:22
áno, sníva sa aj chlapom. Len musia byť otvorenú myseľ :) Aj môj kamarát sa na to sťažoval a závidel mi, že mávam sny a že si ich viem zapamätať. A odkedy chodieva na Páleša a jeho semináre, kde aj maľujú a kreatívne sa realizujú aj teda intuíciu precvičujú, tak odvtedy sa mu snívalo asi tri krát. Bol taký natešený, že mi ten sen hneď napísal :D Takže ide len o to, ako máme nastavenú myseľ a či v nej máme príliš veľa myšlienok. Pomáha aj meditácia, lebo pomáha vyčisteniu mysle :)
vevuska » fiohattu | 3.10.2017 21:25
Váš otec je teda citlivejší ako vy :)
fiohattu » chelsea87 | 7.10.2017 10:45
Ešte jednu zaujimavú situáciu som zažila so smrťou nedávno. -CRY-
Ako guláš-kuchár som sa chcela zúčastniť "pretekov" vo varení guláša, vždy mi to nevychádzalo ale prišiel termín, ktorý mi vyhovoval a tata nás prihlásil a už sa čakalo na moje potvrdenie. V pondelok týžden súťaže, som tata poprosila, že nech zruší moje prihlásenie lebo určite tam neprídem aj keď som to nevedela nijak logicky vysvetliť a bola som si istá, že neprídem tam na akciu ani pozrieť. Nechápali sme to. Nedokázala som sa ani pozrieť čo iné v tú sobotu budem robiť nech som sa akokoľvek snažila. Ten deň bol pre mňa v tme.
A keď sme v tú "guľášovú" sobotu s tatom sedeli vedľa seba som sa k nemu naklonila a pošepkala : vidíš to, ja som vedela, že na tom guľáši nebudem len som nevedela prečo.
Boli sme na pohrebe, umrel mi nečakane bratranec...
fiohattu » vevuska | 7.10.2017 10:49
Určite áno, veď keď mu všetky jeho deti, ich partneri a jediné vnúča išli spolu na dovolenku, mal z toho parádny stres a citlivosť išla na maximum... -LOL--PUH-
vevuska » fiohattu | 8.10.2017 10:56
Tak to verím :)
milan08 » chelsea87 | 15.10.2017 09:12
kazdemu sa take nieco prihodi,znamenie.
milan08 » milan08 | 7.12.2017 10:31
pre mna je sen,vela ludi pohromade vtedy niekto znamy zomrie.
fiohattu » Johanna | 7.12.2017 11:21
Jasné, že sa sníva aj chlapom... skôr by som povedala, že kamarát si nepamätá svoje sny... Chlapi tiež snívajú veľa a vo farbe, veštecky ale aj reálne dokonca niekedy na pokračovanie... ;) -LOL-
Eldria1 » chelsea87 | 7.12.2017 15:37
zažila..pred pár mesiacmi zomrel jeden kamarát, mal 45r, viac rokov sme sa nevideli, ale začal mi chodiť po rozume, že mu musím zavolať, že ako je s chorobou, čo mal pred 20rokmi...aj mi vybehol článok na internete, že tá choroba môže po 20-tich rokoch spôsobiť vážne ochorenia srdca...tak, že mu zavolám a nenápadne sa popýtam...a len mi oznámili, že zomrel, že ho operovali na srdce a pooperačné komplikácie...na pohreb som neišla, bol 200km odo mňa, ale v čase pohrebu mi z ničoho nič začalo v garáži auto blikať...tak ako keď sa auto diaľkovým zatvára, ale blikalo to asi 10 minút a nešlo to vypnúť a potom samé vyplo....ako keby sa prišiel rozlúčiť a dať o sebe vedieť...
Eldria1 » chelsea87 | 7.12.2017 15:40
mala som predtuchy viac-krát v živote...okolo nás "bytosti" upozorňujú
belial » chelsea87 | 7.12.2017 16:27
ak dovolíš dám do pozornosti na túto tému knihu od J.van Helsinga:,,, Kdo se bojí smrti?,,možno sa oplatí prečítať,,,,,veľmi zaujímavé postrehy čo sa týka odchodu z tohto sveta :))
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy kozoroh_91 horoskopy josephine horoskopy restaw horoskopy gabo1710 horoskopy Airam horoskopy Leschly horoskopy vlada1104 horoskopy Ellis1 horoskopy nicholson horoskopy Platenka horoskopy Zanianius horoskopy Thc

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Astrologické konzultácie a písomné vypracovanie
Ponúkam výklad horoskopov, výklad osobného horoskopu, horoskopu na 12 mesiacov dopredu a iné. Horoskopy viem...

horoskophoroskophoroskop Hlboko potlačené inštinkty a podvedomé sklony dostávajú zelenú, čo môže síce zvyšovať kriminalitu a zintenzívňovať patologické stavy, ale tiež to vedie k väčšej spontánnosti a k ľahšiemu vyjadrovaniu pocitov. Ego ľudí je teraz viac háklivejšie.

horoskophoroskophoroskop Badať útlm životnej sily, čo mnohým prinesie zdravotné komplikácie a únavu. Vyniknúť a presadiť sa (hlavne pre direktívne osoby) počas týchto okamžikov bude ťažšie. Pri jednania na úradoch a s autoritami rátajte s prieťahmi a zdržaním.

horoskophoroskophoroskop Medzi ľuďmi pocítite viac priateľských gest a láskavosti, čím dokážete ľahšie nadviazať nové kontakty. Chuť baviť sa a vychutnávať si život praje všetkým spoločenským akciám. Potešte svoje zmysly umením, či dobrým jedlom.

CHLADNÉ SILY - je termín pochádzajúci z védskej astrológie, ktorý označuje osem síl, pri ktorých často dochádza k nečakanému ochladeniu podnebia. Tieto chladné sily vznikajú... viac »

HESPEROS - je grécky názov pre Večernicu, čiže inak povedané Venušu vychádzajúcu a zapadajúcu za Slnkom. Takto postavená Venuša značí opatrnosť, obozretnosť a odstup v... viac »

NATAL QUOTIDIEN - je horoskop platný na jeden deň, ktorý sa zhotovuje pre presný uhol v akom bolo Slnko a Medium Coeli v radixu. viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...