mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Ezoterika a záhady - 

modlitba

lak
lak | 7.6.2016 16:51
zdravim vsetkych ludi dobrej vole :) pred casom som tu zalozila temu ohladom splneni priania, kde sa potom zacali ozyvat hlasy (ci hlas?), ze modlitba, v ktorej o nieco prosime, neni v poriadku.. za seba mozem povedat, ze vzdy, ked som potrebovala pomoc a modlila sa, tak mi pomoc bola poskytnuta :) -HEART- nie som taky "guru", aby som bola 24/7 silna a obcas by som to mozno bez pomoci nedala..
zaujimali by ma aj vase nazory a najma skusenosti - ako vam pomohlo modlenie sa k vyssim duchovnym bytostiam.. dakujem -FLOWER-
lak
lak » lak | 7.6.2016 17:43
nie som ziadny fanaticky fanusik biblie, ale su pasaze, ktore dokazu oslovit univerzalne:

Matúš 21:22
EVANJELIUM PODĽA MATÚŠA

— A do­stanete všet­ko, o čo budete v modlitbe s vierou prosiť.

…21 Ježiš im od­povedal: Amen, hovorím vám: Ak budete mať vieru a nebudete po­chybovať, urobíte nielen to, čo som urobil s figovníkom, ale ak po­viete aj tomuto vr­chu: Zdvih­ni sa a hoď sa do mora! , stane sa to. 22 A do­stanete všet­ko, o čo budete v modlitbe s vierou prosiť.
neznámy
neznámy » lak | 7.6.2016 20:21
Len čo otvorím oči, poďakujem za pokojnú noc, za odpočinok, čo mi bol dopriaty, a poprosím o krásny deň, pokoj v duši, pokoru, a more lásky do srdiečka, aby som ju mohla rozdávať okolo seba. Večer pred spaním poďakujem za všetko, čo som mohla prežiť, za zdravie, za milých ľudí okolo seba, a poprosím o pokojný odpočinok.

A súhlasím, plnia sa mi moje prosby, a čo sa nesplní viem, že to má tak byť, lebo otecko nebeský mi nadeli vždy niečo oveľa lepšie, ako bolo to, o čo som ho prosila... :)
lak
lak | 7.6.2016 21:33
krasne si to napisala, Milka :) dakujem :) -FLOWER-
neznámy
neznámy » lak | 7.6.2016 22:27
budiž pramenem živým
vodou obrozujicí
lunou čistou
by všichni skrze tuto vodu
dosáhli milosti dokonalého očištění
https://www.youtube.com/watch?v=yhbotOIZrAg
lak
neznámy
neznámy » lak | 7.6.2016 23:02
Otče náš, náš králi
Slyš naši modlitbu
Zhřešili jsme před tebou
Měj slitování nad námi a nad našimi dětmi
Pomoz nám ukončit mor, války a hladomor
Protože všechna nenávist a útlak zmizí ze Země
Napiš pro nás požehnání do knihy života
Nechť nový rok je pro nás dobrým rokem.
https://www.youtube.com/watch?v=0YONAP39jVE
neznámy
neznámy » lak | 7.6.2016 23:21
Moj nazor? Je takyto:
Donutili ma ist na cirkevnu skolu = chyba! Povazovali ma tam za satana...

Donutili ma ist na prve svate prijímanie = ani to, ze som si vyholila cast hlavy mi nepomohlo -ROFL-

Nutili ma do birmovky (vraj aby som mohla mat svadbu v kostole) -ROFL-

Celeee zle, v zivote by som ja za nejaku (hlupu) vieru ja neviem k comu nikoho do nicoho nenutila... No tak to vacsinou byva u tych co veria... Ja neviem ako vsemozne ta budu tlacit do "viery" odmala (ked sa este nemozes rozhodovat sama)... Je to hlupost...

Modlila som sa voľakedy... Uz sa nemodlim, neverim v Boha... Vsetkym cim si mas prejsť si aj prejdes (s modlitbou alebo bez) nic ti modlitba neulahci... A to cim vsetkym si clovek prejde mu taktiez neulahcuje Boh ani modlitba ale pevnost a vydrz dotycnej osoby...

Takze moj nazor...
lak
lak | 7.6.2016 23:57
dakujem za nazor :) mam dojem, ze davas dokopy dve veci - cirkev a vieru.. cirkev predsa neni nutna podmienka viery.. a viera je pre mna osobna vec.. myslim, ze na tom, ze niekto veri a modli sa, neni nic zle.. chcela som len ludi povzbudit na svojej skusenosti.. nie tych, co sa nemodlia, ale tych, co maju sklony ako ja :)
lak
lak | 7.6.2016 23:59
:) pocuvam nieco podobne, ani som si neuvedomila, ze toto je od teba.. dakujem :)
neznámy
neznámy » lak | 8.6.2016 00:00
Hadzem tu "srandu" do jedneho vreca...
Jasne, ze ked sa modlis a veris v Boha, ze na tom nie je nic zle... Je to tvoja vec... Ja nie som proti tomu, ak to robi niekto iny...
Ja som ti len napisala moj nazor... :)
lak
lak | 8.6.2016 00:05
dakujem :)
neznámy
neznámy » lak | 8.6.2016 00:08
A k teme...
Este volakedy, ked som verila v Boha som sa modlila (hlavne) tuto modlitbu:

Anjeličku môj strážničku
Anjeličku môj strážničku,
opatruj moju dušičku,
ako vo dne, tak i v noci,
buď mi stále na pomoci.

Ale namiesto "moj, moju, mi" som davala "maminkinu a tatkovu"... Nikdy som sa tuto modlitbu nemodlila za seba...
lak
lak | 8.6.2016 00:11
to je zlate :)
lak
lak | 8.6.2016 00:12
ked mam slabu chvilu, pomaha mi aj hudba.. napriklad:

https://www.youtube.com/watch?v=oni0tO_HN30
neznámy
neznámy | 8.6.2016 14:43
podle mně modlitba nemá nic společné s vírou natož s náboženstvím.
je to "jen" stav mysli.
není zapotřebí ji spojovat s ničím. je to jenom takové proudění jako když pootevřeš dveře a jde průvan. občas je dobré větrat.
neznámy
neznámy » lak | 8.6.2016 21:09
Více než modlitbu vítám přijímání toho, co ke mně přichází. Není náhoda, že ke mně přichází právě to, co ke mně přichází -LOL- Zákon karmy je neúprosně spravedlivý. Můžu se modlit od rána do večera, projektovat své přání na různé způsoby. Otázkou je, KÝM mají být vyslyšeny. Diskutabilní je, co považovat za /vyšší/ duchovní bytost. Je mnoho, kteří s nejlepším úmyslem "komunikují" s těmi, se kterými de facto ani komunikovat nelze /z naší úrovně/. Nabídek astrálu je hafo. A těch knih s návody! Jedno mají společné. Dřív nebo později se vybírá daň. A to pak je průser -SAD-
neznámy
neznámy | 8.6.2016 21:12
kriste pane, taketo sem nesmies pisat! :)
lak
lak | 8.6.2016 21:12
si toho napisala :D kazda veta na temu :) -FLOWER- ale ku karme musim nieco napisat :D - to je to, co ma chytilo najviac :) - karma sa da vylepsit tym, ze clovek sa naladi na pozitivno.. ked bude cas, najdem na to dobry priklad.. :) dakujem za nazory; vidno, ze vies, o com pises -THUMBSUP-
lak
lak | 8.6.2016 21:16
ak som to pochopila spravne - nemodlis sa, "len" prijimas? :)
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...