mesiac
Piatok, 14.12.2018
Meniny má Branislava
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 42% mesiaca
mesiac v znamení rýb
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Znásilnenie / Znásilniť / Zneužiť (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Znásilnenie / Znásilniť / Zneužiť. Pri tomto násilnom čine je obeť nútená konať proti svojej vôli a jej sebaúcta dostáva ťažkú ranu. Vo sne znásilnenie značí bezmocnosť, nalomenie sebavedomia a psychickej pohody, neschopnosť vlastnej voľby. V astrológii je tomuto symbolu blízky vplyv aspektu medzi Marsom a Plutom. Byť znásilnená alebo znásilnený znamená zrkadlenie nejakej udalosti z bdelého stavu, ktorá vo vás vyvoláva bezmocnosť a pocit pošpinenia. Niekto vás možno núti do niečoho, k čomu nemáte vzťah a ani chuť. Je obraz nátlaku z okolia. Alternatívne to môže signalizovať nevedomú nenávisť k opačnému pohlaviu alebo naopak túžbu po takejto drsnejšej forme sexu (ak sú pocity zo znásilnenia príjemné). Vidieť znásilniť / zneužiť ženu alebo muža je znamením zneuctenia tých vlastností, ktoré žena alebo muž predstavujú. Väčšinou ide o yinovú (anima) alebo yangovú (animus) časť osobnosti. Znásilniť niekoho je signálom nevedomia, že na niekoho robíte neprimeraný nátlak a preto by ste mali zvoľniť. Prípadne to môže vyjadrovať fyzickú neistotu alebo sexuálnu nemohúcnosť, ktorej sa chcete silou mocou zbaviť.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Slabý zmysel pre realitu, čo sa môže odzrkadliť v nadmernej konzumácii alkoholu a drog, pričom nervová a tráviaca sústava je menej odolná. Radšej ako omamnými látkami sa opájajte umením, dobrou knihou, či návštevou inšpirujúceho miesta.

Pohreb Rozlúčka so svetským životom a posledná slávnosť pred odchodom na druhý svet. Vo snoch predstavuje pohreb koniec jednej životnej fázy a začiatok druhej. Je to... viac »

Priateľka / Frajerka / Partnerka / Milenka Predstavuje pudovú animu, čiže zmyslovú ženskú stránku vašej osobnosti. A v neposlednom rade odzrkadľuje aj nevedomé pocity prežívané voči partnerke. V astrológii je... viac »

Škola / Akadémia Miesto, kde sa učíme, zdokonaľujeme, rozvíjame sa a rastieme. Vo snoch môže mať dva významy, ktoré sú závislé od toho, či do školy ešte chodíme alebo sme školu už... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...