mesiac
Štvrtok, 21.2.2019
Meniny má Eleonóra
SPLN
osvetlených 95% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Znásilnenie / Znásilniť / Zneužiť (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Znásilnenie / Znásilniť / Zneužiť. Pri tomto násilnom čine je obeť nútená konať proti svojej vôli a jej sebaúcta dostáva ťažkú ranu. Vo sne znásilnenie značí bezmocnosť, nalomenie sebavedomia a psychickej pohody, neschopnosť vlastnej voľby. V astrológii je tomuto symbolu blízky vplyv aspektu medzi Marsom a Plutom. Byť znásilnená alebo znásilnený znamená zrkadlenie nejakej udalosti z bdelého stavu, ktorá vo vás vyvoláva bezmocnosť a pocit pošpinenia. Niekto vás možno núti do niečoho, k čomu nemáte vzťah a ani chuť. Je obraz nátlaku z okolia. Alternatívne to môže signalizovať nevedomú nenávisť k opačnému pohlaviu alebo naopak túžbu po takejto drsnejšej forme sexu (ak sú pocity zo znásilnenia príjemné). Vidieť znásilniť / zneužiť ženu alebo muža je znamením zneuctenia tých vlastností, ktoré žena alebo muž predstavujú. Väčšinou ide o yinovú (anima) alebo yangovú (animus) časť osobnosti. Znásilniť niekoho je signálom nevedomia, že na niekoho robíte neprimeraný nátlak a preto by ste mali zvoľniť. Prípadne to môže vyjadrovať fyzickú neistotu alebo sexuálnu nemohúcnosť, ktorej sa chcete silou mocou zbaviť.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

KEPLER (TRIDECIL) - nastáva vtedy, ak dva astrologické prvky zvierajú medzi sebou uhol 108°. Je charakterizovaný číslom 10, takže predstavuje úplnosť a univerzálne zákony. Kepler... viac »

SLOBODA - nadmerné sklony k nezávislosti a nespútanosti majú vzdušné znamenia (hlavne Vodnár), v menšej miere aj ohnivé znamenia (hlavne Strelec), prípadne ľudia s dominantným... viac »

CESTY - sú v astrológii spojené s III. a IX.domom, pričom v prvom prípade sa jedná o krátke cesty, ktoré človek môže stihnúť do jedného dňa. A v druhom prípade si môžeme... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...