mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Ezoterika a záhady - 

modlitba

neznámy
neznámy | 8.6.2016 21:45
Japato? ;)
neznámy
neznámy | 8.6.2016 21:50
daň se vybírá podle mně jen tehdy když člověk něco zneužívá nebo vybírá na dluh.
ale modlit se lze i bez přání ať energie proudí negativním směrem.
ale dá se modlit za blaho ostatních.
jde spoustu věci modlitbou vyrovnat i u sebe například uhladit si rozčepýřenou auru.
myslím že téma modlitby se zbytečně komplikuje a spojuje s něčím jako bytosti jiné úrovně a podobné nesmysly.
modlitba může být něco jako zubní kefka. použiješ umyješ a schováš na zítra.
aby zoubky zůstaly dlouho čisté a zdravé a bez kazu. podobně jako když se sprchuješ. tak se třeba modlíš. nepřemýšlíš u toho. jenom se to děje.
takže když dokonale přijímáš to co přichází tak se vlastně modlíš.
když. ale obyčejné se nám spousta věcí nelíbí. takže se modlíme o kraviny. a pak je to ten problém který popisuješ.
lak
lak | 8.6.2016 21:56
dakujem, vyborna analogia :) so zubami mi to funguje, snad aj s dusou, pretoze mam v sebe pokoj, co, myslim, vravi za vsetko :D chcem verit tomu, ze hoviadka si ma nevsimnu a pomozu ti, co maju -LOL-
neznámy
neznámy » lak | 8.6.2016 22:06
Když vyrůstáš v domě naproti kostelu, vidíš lidi a věci...a tvoříš názor. Ano - nemodlím se. Ke komu se modlit? K někomu, koho mi určí církev? Katolická? Evangelická? Abych Boha oddělila od sebe? Moje "modlitba" je přijetí a vděčnost. Bůh se projevuje skrze každou bytost. Proto přijímám všechno, co ke mně přichází. Dobré i špatné. Otázkou je - co je "špatné"? Že mi zkrachovalo podnikání se může zdát pro jednoho tragedie a může nadávat. Druhý z toho může vytěžit maximum pro sebe-poznání, sebe-přijetí a snad i vědomí, že už není kam padat. Že se můžeš "jen" zvednout. A tvořit. S Bohem v sobě. ;)
lak
lak | 8.6.2016 22:13
uplne ti rozumiem.. tiez prijimam veci a som vdacna, lebo co ine mozem robit? nepojdem hlavou proti muru, to nema zmysel z dlhodobeho hladiska.. ale ked uz pride nieco, co spociatku vnimam ako "koniec sveta", tak modlitba je to, co mi pomoze cez to prejst.. nemodlim sa k ziadnym cirkvou schvalenym bytostiam typu boh = dedo na oblaciku, nemyslim si, ze spoved zbavuje zodpovednosti, verim na karmu.. modlim sa k bohu ako tvorcovi a najcistejsej energii, anjelom ako poslom a tak.. :) este stale mam v sebe obcas tuzbu po veciach, ci (z mojho pohladu) zdarnym koncom.. hej, prejav ega, ktore vystrkuje rozky :) a "sebecky" ziada nieco, co by chcelo :)
uprimna spoved abstinenta -LOL-
neznámy
neznámy | 9.6.2016 09:40
Vsetkym cim si mas prejsť si aj prejdes (s modlitbou alebo bez) nic ti modlitba neulahci... takhle vnímám karmu, jedinou spravedlivou.
Hodně z těch slov je mi blízké. Včetně bolesti. :)
neznámy
neznámy | 9.6.2016 10:12
Proč tohle bu bu bu? Jsi admin, nebo hlas inkvizice? -LOL-
neznámy
neznámy | 9.6.2016 10:16
to bol len humor :)
lak
lak | 9.6.2016 14:31
dakujem ti za nazor -FLOWER-
milan08
milan08 | 23.6.2016 13:20
......a dodam dej sa len tvoja vola a nie moja!
damara
damara | 2.2.2018 15:24
u mňa je to podobne:)
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...