mesiac
Pondelok, 20.5.2024
Meniny má Bernard

Ezoterika a záhady - 

Jasnovidecké schopnosti - rozvoj

gummibear
gummibear | 13.5.2024 21:22
Čo robiť, keď sa začne náhle prejavovať jasnovidectvo?

Z nejakých dôvodov sa u mňa začali prejavovať jasnovidecké schopnosti (skôr len je to "jasnocítenie" a "jasnovedenie" - robila som si testy so Zenerovymi kartami a vyzerá to tak na 99 percent, že naozaj mám také schopnosti). Chápem, že si budete myslieť, že kecám, ale je to pravda, ani ja som tomu dlho nemohla uveriť.

V natívnom horoskope mám štyri vodné planéty - Slnko a Mars v Raku v konjunkcii a Saturn a Pluto v Škorpiónovi. Lunu mám v konjunkcii s Neptúnom a Uránom v štvrtom dome. Neptún mám aj v trigone na ascendent a v opozícii na Slnko. Vládcu horoskopu mám v dvanástom dome v tesnom aspekte na Pluto. Venušu v domicile (Býku) na MC. Južný uzol mám v Škorpiónovi. Dosť veľa prvkov v horoskope u mňa hovorí v prospech takýchto schopností.

Čo robiť, keď sa to začne prejavovať? Na internete som v sk a cz jazyku nenašla žiadne rady pre takýto prípad. Ako sa s tým vysporiadať? Existujú nejaké spolky pre jasnovidcov, kde sa dajú vymieňať skúsenosti? Alebo internetové stránky, fóra?
gummibear
gummibear » gummibear | 13.5.2024 22:51
Urobila som si teraz zase test so Zenerovými kartami, a trafila som hneď na prvý šup jednu kartu z piatich správne. Ako s týmto naložiť? Čo by ste robili VY?
Podzim26
Podzim26 » gummibear | 16.5.2024 15:46
Já tomu véřím.je úžasné že jsi v podstatě vyvolená.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...