mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Ezoterika a záhady - 

Aura-soma

lavatera | 3.12.2013 18:37
Máte nějaké zkušenosti? Lahvičky jsem zatím nezkoušela, jenom mám hodně roků na stěně plakát. V různých obdobích se mi líbí různé barvy. :)
neznámy » lavatera | 8.12.2013 21:42
Aura -somu som skúsila už 4x...a mám s ňou dobré skúsenosti. V roznych obdobich života, veľmi ma to očisťovalo, veľa vecí som pochopila, odpustila.
depth » lavatera | 8.12.2013 23:18
tiež dobrá skúsenosť,pomohlo(hlavne v ťažkých časoch"),správne "nabilo"....mala som to v kombinácii s tkanivovými solami...odporučam ;)
lavatera » depth | 8.12.2013 23:41
Zatím u mě probíhá čištění po srt terapii. Přijde mi až neuvěřitelné, že se výběr lahvičky na plakátu mění skoro denně a popis lahvičky odpovídá mým pocitům. Jsou to barvy, které mě dříve neoslovovaly.
depth » lavatera | 8.12.2013 23:57
tiež som sa na začiatku tých farieb "bála" ako píšeš neoslovovali ma,dokonca mi boli zvyčajne až nepríjemné,no sama pred sebou som neutiekla a aby mohol prejsť proces samoliečenia musela som sa začať počúvať,pripustit si a neísť proti sebe v zaužívaných kolajach,...ktoré ma v konečnom dôsledku vlastne doviedli na cestu z ktorej mi pomáhala prave aura soma ,)

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

Otec Vyjadruje mužské vlastnosti v našej psychike (citového animusa) a celkovo princíp autority, tvorivosť, sebavedomia a životnej sily. Význam tohto symbolu je vo snoch... viac »

Lietať / Vznášať sa / Lietanie / Letieť / Let Povznesenie na úroveň, ktorá je bližšie k nebesám. Vzdušný živel je spájaný s mentálnou, duchovnou sférou. Už z týchto obrazov je jasné, že lietanie predstavuje... viac »

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík V snoch sa objavujú mŕtvoly, ak sme sa niečoho zbavili alebo ak prechádzame na inú úroveň prežívania určitej vlastnosti, vášne, závislosti...Môže to aj znamenať stratu... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...