mesiac
Piatok, 21.2.2020
Meniny má Eleonóra

Cesty tela i ducha - 

Snivate casto?

neznámy
neznámy | 16.4.2012 16:10
:)Ako ste natom so snami?Pamätate si ich,plnia sa Vam?Snivate pocas dna-YES-?
neznámy
neznámy | 16.4.2012 16:31
Tak je, áno. U mňa určite.
A sny ma zaujímajú, sú mostom k nevedomiu.
neznámy
neznámy | 16.4.2012 16:40
Počas dňa sa obyčajne nachádzam v zvláštnom polosne, kde som jednou nohou v realite a druhou vo svojom svete. Nočné sny si často nepamätám, ale pár krát som sa už zobudila tak, že mi srdce tĺklo ako zvon. Ale tieto sny aj obyčajne sprevádzali nepríjemné životné etapy.
Práve nedávno sa mi stala zvláštna vec, ktorú som vzala ako pomoc od Boha, keďže som si to inak nevedela vysvetliť. "zvláštne veci sa dejú na ceste obyčajných ľudí...(kto len túto vetu povedal, neviem si ani za nič spomenúť..-CONFUSED-)
Bola som si s priateľkami a s mojim synom opekať a vrátili sme sa domov strašne unavení a primrznutí, keďže ešte bolo dosť chladno. Ľahla som si spať hneď po príchode, lebo som ráno vstávala do práce a zaspala som ako dudok. V noci som sa zobudila a keďže som si myslela, že je už ráno, čakala som, že mi zazvoní budík. Keď budík nezvonil, kukla som na hodiny a zistila som, že je ešte noc (02:56). Rozmýšľala som, prečo nemôžem spať, lebo obyčajne spávam tvrdo a zrazu ma z ničoho nič napadlo, či neposúvali náhodou čas. Tak som si sadla za počítač, lebo tam sa čas prestavuje automaticky a kým sa počítač zapol, na monitore svietilo 04:00 (anie 03:00, ako na hodinách). V túto hodinu som poprestavovala všetky hodiny a opäť som si ľahla.
Všetko by bolo v pohode, keby som aspoň len tušila, že sa má meniť čas. Ale ja som ani len nemala šajnu, že by mali presúvať čas, nakoľko takéto informácie mi dosť často unikajú. A keďže v práci bolo akurát napäté a rozhádané ovzdušie a robili práve kolegyne, ktoré by môj neskorý príchod nafúkli ako bublinu, bola som za toto vnuknutie normálne vďačná. Navyše, podobný trapas som už zažila, ale to som, našťastie, prišla o hodinu skôr.
neznámy
neznámy | 16.4.2012 16:52
A toto ma tiež napadlo, že počas hlbokého spánku sa vynárajú obsahy nevedomia.
Inak, kolegyňa ráno v práci hneď po mojom príchode ironicky podotkla: No Ľudka, tebe sa musím ospravedlniť, ja som večer vravela, že ty určite neprídeš.

Tak ma napadlo aj to, že človek možno v spánku príde aj k informáciám kolektívneho nevedomia-WINKIE-
Alebo možno to bude neptúnom na ascendete-CONFUSED-
Curry
Curry | 16.4.2012 17:06
niekedy sa tie sny plnia...inak pokial nie som v cudzom prostredi, sniva sa mi kazdu noc tolko snov, ze sa budim vycerpana-WALL- snazim sa ich kontrolovat, ale nie vzdy sa to podari a hlavne v poslednej dobe mi to uz lezie krkom...pocas dna snivam tiez ale snazim sa nespravit si trapas tym, ze prestanem odlisovat sny od reality
neznámy
neznámy | 17.4.2012 01:51
Tak pokud se jedná o sny,které se zdají ve fázi REM,tak ano sním a patřím k těm šťastným,kteří si sny i zapamatují,ale to jen proto,že mi kdysi dávno někdo poradil,že pokud se mi něco zdá,tak hned po probuzení si mám vědomě ten sen ihned znovu promítnout a on se uloží a pak s ním mohu pracovat.Některé sny se plní,ale ty které proběhly počas spánku,tak z těch se plní bohužel spíš ty špatné,tedy mám to tak,že mě sen povětšinou varuje,že se něco chystá a já si pak začnu dávat logicky do souvislostí,co se kolem mě v poslední době děje a nakonec dojdu k závěru,že se ten sen svým způsobem rovná situaci,která se byť v malých útržcích,které zaznamenám,reálně odehrává.A ve dne sním,ale to jsou krásné sny,kdy si říkám,až bude chvilka tak si někam s manželem vyjedeme a budeme si užívat přítomnosti jeden druhého,jelikož na sebe nemáme mnoho času,nebo si sním o tom,co jak kde vymalujeme,kde bude jaký kachlík,protože stále budujeme bydlení,které jsme před téměř pěti lety zakoupili,nebo sním o tom,že možná přijde ten velký den,kdy budu spát alespoň pět hodin v kuse,zatím to u nás při počtu mrňousků,které máme nelze,nebo sním o cestě kolem světa,ale né s cestovkou,jen tak atd...........:)-FLOWER-
neznámy
neznámy | 17.4.2012 18:10
Ako ťa to oslovoval Piťo? Bubáčku? Tak Bubáčku, to sú krásne vedomé predstavy, či vlastne sny-FLOWER-

Počítam horoskop... Počítam horoskop...