mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Cesty tela i ducha - 

Sen

neznámy
neznámy | 10.3.2017 20:07
Dnes v noci som nakrmila bieleho kralika a potom som sa po rebríku vyštverala k psychoterapeutovi, ktoremu som pokazila stoličku, a skúšala ju opraviť.... Nemám poňatia, čo to má znamenať....
neznámy
neznámy | 10.3.2017 20:22
Tak to bude králik od Alenky z ríše divov, alebo veľkonočný. :)
neznámy
neznámy | 10.3.2017 20:33
A ten rebrík isto vyrástol s fazuľového bôbu :D
neznámy
neznámy | 10.3.2017 20:40
pozitívny sen :-)
neznámy
neznámy | 10.3.2017 20:47
Nooo :), keď som si ten sen čítala, videla som dlhý rebrík na obrovskú psychoterapeutovu stoličku a teba takú malinkú ako lezieš hore. Len mi nešlo do hlavy ako si mohla tak velikánsku stoličku pokaziť, tými malinkými ručičkami.
Jedine, že by ju pokazil ten králik. :)
neznámy
neznámy | 11.3.2017 00:06
zjavne duchovne rastieš,,,držím palce:)
neznámy
neznámy | 11.3.2017 06:56
:) Práve, i vzhľadom na moje vnútorné rozpoloženie, ten sen mal zrejme presne opačný vyznam -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 11.3.2017 10:18
Ale duchovne sa rastie každou skúsenosťou, každým pocitom, nedá sa duchovne nerásť. Aj keď je to úpadok, aj tak je to rast.
Inak ten králik, vraj predstavuje tarotovú kartu Kejklíř. Symbol premenlivosti, ako v tej Alenke. Ríša divov. Odpútava pozornosť, aby sa objavil kdesi čosi, tam kde nie je očakávaný a inak ako je očakávané. Stvára všelijaké kúsky, šiali myseľ.
Keď si pokazila psychoterapeutovi stoličku a snažila sa ju opraviť, liezla si tam po rebríku, ktorý by mohol predstavovať snahu po dosiahnutí spôsobu ako si byť sám lečiteľom duše. Mať možnosť pevne sa usadiť v určitom poznaní skutočnosti. Niečo sa pokazilo, snaha dať to opäť do poriadku.
Kŕmenie králika by mohlo predstavovať zase myšlienkový obrat, že nič nie je jasné, že si šiališ myseľ, že sa s tebou život hrá a stvára ti kúsky ako kejklíř.
Kŕmiť, dávať potravu znamená posilńovať toto presvedčenie.
Neber to ako môj výklad tvojho sna, len ako volne plynúce asociácie v mojej hlave. :D
neznámy
neznámy | 11.3.2017 10:26
A toto som si práve prečítala.

Židle - má vztah k procesu uzdravování mysli, k negativním vlastnostem, jichž se snaží snící zbavit, proto se při duchovní krizi židle ve snech dlouhodobě nevyskytuje (až do doby než dojde k opětovnému nastartování procesu sebezdokonalování)
neznámy
neznámy | 11.3.2017 10:30
ale je to dobrý výklad, tak nejak to chápem i ja :)
zároven je Mars v pozíci kvadrátu voči Marsu zo dna keď som sa narodila, inak som si ten útok trojice Urán, Jupiter, Pluto ani nevšímala, no Mars zo mna robí šialenca, ktorého mnohokrát denne len bezmocne pozorujem ale nedokážem zastaviť -BLUSH-
neznámy
neznámy | 11.3.2017 10:41
Nepomáha nejaká technika na jeho zastavenie? Napríklad zastaviť impulz ku konaniu počítaním, alebo čosi podobné?
Mars je mars. Na ten sa reaguje najhoršie, lebo je sakra rýchly. Skús si niečo vymyslieť, nejaké zaklínadlo, alebo to počítanie, alebo hoci nejaký nezmyselný úkon, ktorý to preruší v tom momente, keď sa to spúšťa.
neznámy
neznámy | 11.3.2017 10:57
to je nezachytiteľný moment, predchádza mu mnoho úspešných nespustení... a medzitým i mnoho úspešných "vyladení sa" ako som tak počúvala castanedu znovu, všimla som si, koľko zdôraznuje pupok, ako zdroj sily, manipura má ten istý význam, začala som si pupok viac všímať, pozorovať, a všimla som si , že i pocity lásky naozaj pramenia alebo sú blokované odtiaľto, s pupku... :) a tak to len taká vsuvka, dnes som si takto blikala cestou necestou a syn to chvíľami schytával, tak mi napadlo, skúsim to zašiť, navliekla som niť na ihlu, zašila, Kongin to zapečatil fúknutím, a pomohlo to :D
neznámy
neznámy | 11.3.2017 14:03
králik bol biely, biela je farbou duchovna...kŕmila-dávala energiu do duchovnej stránky a potom stúpala hore...k učiteľovi, ktorý mal pokaziteľnú stoličku a snažila sa ju opraviť...pokaziteľné môže znamenať nie úplne stabilné, dobré....akokeby tam kde pýtajúca sa postúpi po duchovnej stránke, ešte ju tam čaká dosť práce , ale úspešne to zvládne :-)
neznámy
neznámy | 11.3.2017 14:16
Ja nemám tak jednoznačnú predstavu o stúpaní a duchovne. Zdá sa mi to tak príliš jednoduché.
neznámy
neznámy | 11.3.2017 17:20
veď to je len snový obraz na súčasnú situáciu :-)
neznámy
neznámy | 11.3.2017 18:34
:)
lak
neznámy
neznámy | 11.3.2017 19:31
Taky se mi líbí Modré výklad.
Ale já mám většinou "prorocké" sny, a že mi výklad vychází, tak se držím zbytků, které si pamatuju. (Dobrej snář jsem darovala, zpozdilost).
Kdyby to byl tzv. prorocký sen - tak bych ho viděla asi tak nějak:
krmení bílého králíka dobré, v zásadě vše probíhá v pořádku
žebřík - chystá se změna, vystupuješ na něj, jdeš nahoru, to může být plus, ale zároveň každá další špricle může být i nebezpečná (vzhledem ke králíkovi se moc neobávám).
Pak pokazíš stoličku. ty ji rozbíjíš? Úmyslně, neúmyslně? Vlastně je to jedno, je to tvůj život a je to především partner. Rozbíjení není plus pro partnera.
Stoličku zkoušíš opravit, dobře, něco jsi, nebo se pokazilo, napravuješ.
A pak by bylo dobré vědět, jestli se ti to podařilo. myslím, že záleží na tom, v jakém stavu je nakonec stolička.
(Takhle asi by nějak vypadal "výklad" podle mých osmi pratet z Orlických hor).
:)
neznámy
neznámy | 12.3.2017 01:02
-YES-
neznámy
neznámy » lak | 12.3.2017 07:37
:) -BLUSH--ROFL- môže byť, taký som ja vykladač -BYE-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...