mesiac
Streda, 24.4.2024
Meniny má Juraj

Astrológia a horoskopy - 

severny uzol

neznámy
neznámy | 1.4.2018 07:54
Co znamena ked tranzitny severny lunarny uzol tranzituje cez moj descendent?
suhail
suhail | 1.4.2018 10:07
Tradiční astrolog pan Vladimír SLádeček tranzit severního uzlu (ty dynamické zátěžové jako ) jako ztíženou spolupráci a spolužití, možné riziko odcizení či rozchodů nebo také nepříznivý vliv jiných na osobní osud, ovšem (!) je li descendent sám o sobě v radixu pozitivně aspektovaný, nebo pozitivně aspektovaný jeho vládce.... pak tranzit dračí hlavy přináší naopak výhody od veřejnosti obchodního partnera a nebo manžela, či dokonce zasnoubení či sňatek (tam e třeba ještě sledovat planety v 7,domě a jeho vládce atd.....) ti kdož pracují s karmickou astrologií odkazují ve vztahu se severním lunárním uzlem na silné spojení karmického rázu...... tolik citace jiných zdrojů...já jsem vypozorovala a vysledovala vznik či silné prohloubení dlouhodobého partnerského vztahu a rozhodnutí pro sňatek či trvalé soužití s někým, pakliže partnera máme, a nebo nám ho osud náhle přivane způsobem, kdy ho opravdu nepřehlédneme a spojení jaksi téměř neunikneme :-)
neznámy
neznámy » suhail | 1.4.2018 13:16
Dakujem.Kedze nemam partnerku tak ten koniec ma velmi potesil.:)
suhail
suhail | 2.4.2018 09:58
pohyb severního lunárního uzlu (osy uzlů) je "pomalý" tzn. delší a orbis kolem descendentu působí určitě silně plus mínus stupeň může mít vliv na bod a téma horoskkopu na pár týdnů ale i dva tři měsíce.... lze taky zaznametat oživení starých vyhaslých kontaktů (pokud něco citlivého v mezilidkých vztzích v radixu aspektuje současně jižní lunární uzel) a dračí hlava působí na zvětšení počtu zprostředkovaných kontaktů přes své přátelé okolí....jsou ty pomyslné "lasa osudu"...k tomu abychom se posunuli na té naší správné cestě (úkolu pro život) a ideálně ve spojení s někým :-) to je to spojení s descendentem....tak jsem to zaznamenala já osobně a mi blízcí lidé :-)
neznámy
neznámy » suhail | 3.4.2018 18:34
Ja v sucasnosti riesim svoju neskpokojnost v praci.Su to v podstate tiez vztahy ale nie take ako by som si prial ale mozno aj to "zle" mi ma priniest do buducna nieco pozitivne.
Vsimol som si ze nativny severny dom je v partnerskom horoskope vzdy nejako aspektovany(hlavne Mesiac a Venusa) ak je tam nejaky partnersky vztah alebo aspon velka pritazlivost(niekto to vnima cez pritazlivost tela alebo duse) resp."duse sa citia"

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...