mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Priatelia

neznámy
neznámy | 11.7.2014 14:39
Ja mám jedenásty dom tiež prázdny a vo vodnárovi.
V siedmom dome je Urán a v škorpiónovi.
Čo to znamená, viem ešte menej ako simetra.
Čo to znamená, ak smiem prosiť niekoho znalého?
neznámy
neznámy | 11.7.2014 14:54
Ako to myslis s tymi vykladmi? Mne sa skôr moji dlhorocni priatelia hodia do toho 11. domu ako do 7., no s urcitostou to tvrdit nebudem.
neznámy
neznámy | 11.7.2014 14:56
To som chcel vediet. Ci 11 alebo 7.
neznámy
neznámy » dodo41 | 11.7.2014 17:55
jasne že nečtu na to tu jsou jiní přece -WINKIE-
neznámy
neznámy | 11.7.2014 17:56
:)
martinbd
martinbd | 11.7.2014 18:12
Tak ako to je s tými domami?

11. dom sú priatelia, jednak preto, že 11. dom tvorí sextil na 1. dom a teda symbolizuje určitú podporu, pomoc, tiež sa spája so znamením Vodnára, kde vládne Urán, ktorý je princípom slobody a naozaj, priateľstvo je založené na slobode a na tom, čo majú ľudia spoločné nie protikladné a druhý vládca je Saturn, takže v priateľstve je aj určitý odstup.

Naproti tomu 7. dom tvorí opozíciu voči 1. domu. Okrem toho, že to je dom manželstva, tak je to napríklad aj dom verejných nepriateľov (teda nie verejných priateľov). Každopádne, ide tam o akýsi protiklad - opozíciu. Manželstvo sa na slobode nezakladá, skôr na sľube a vernosti. Tak napríklad, ak priateľ odíde do Číny, tak je to v poriadku, lebo priateľstvo je založené na slobode, keď sa stretneme o 10 rokov, bude to v poriadku, ale keď by mal odísť manžel/manželka do Činy na 10 rokov, tak to by asi tak v pohode nebolo.
lak
lak | 12.7.2014 17:04
11. d. mam v levovi a charakteristika "velké a vznešené plány, vlivná přátelství, smělé a energické přátele, přičemž mohou být přátelství a citový život propojeny." totalne sedi -LOL-
lak
lak » lak | 12.7.2014 17:05
vladcu 11. domu mam v 9. d. a to poukazuje na priatelstvo s pedagogmi a cudzincami.. takisto sedi :)
lak
lak | 12.7.2014 17:11
:D ja mam v 7. d. ciernu lunu.. zaujimave :D asi preto som si myslela, ze nemozem najst spriaznenu dusu - "Tendence zavrhovat vztahy k druhým" :) ale nasla som :D
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka » lak | 12.7.2014 17:13
Aj ja mám vládcu 11. domu v 9... ale, záleží na tom, aké to s priateľstvá. Mám kamošky učiteľky, ale nepriatelím sa s profesormi zo strednej či vysokej školy, čo poniektorí moji priatelia a známy naopak áno. A priateľstvo s cudzincami... No ja po tom doslova túžim, učím sa kvôli tomu aj jazyky, ale zatiaľ žiadne veľké priateľstvá nevznikli. Zatiaľ som si podala ruku s jedným starším mužom v Írsku, mladým tiež z írska, bola snaha aj s Lýbijčankou, ale nejako sa už neozvala..., chcelo by to viac :D
Možno je na vine vládca Neptún... v 5. dome v koze.
neznámy
neznámy » martinbd | 16.7.2014 00:26
ano, 11.dom su priatelstva zalozene na slobode...alebo presnejsie povedane na nejakej spolocnej idei...11.dom je o spolocenskej aktivite a skupinovych vztahoch a uci nas sa spravat voci skupinam a nie voci jednotlivcom ako takym...a tiez nas uci spajat sa do kolektivu aby sme dosiahli nejaky pokrok, ci zhmotnenie spolocnej idei, preto pod tento dom patria organizacie, spolky, kluby, politicke strany... a znamosti a priatelia, ale skor v tom spolocenskom meritku...
a dvojice/priatelia ako pat a mat, ci winetou a old sheterland, urcite nepatria do 11.domu :) tam moc kolektivnej energie nenajdes...
a opozicia nie je len protiklad ale aj doplnok... je to uhol pohladu...7.dom je sice tradicne spojovany s manzelstvom a zmluvami, ale aj s partnerstvom (hocijakym, ktory imituje rovnocennost partnerov, cize aj priatelstva zalozene na rovnosti a spolocnych hodnotach)....a ktore ti ukazuje zrkadlo... a verejne nepriatelstvo patri do 7.domu tak isto ako verejne priatelstvo, ci partnerstvo... a 7.dom je vzdusny dom, tam nijake hlboke zavazky nevznikaju, teda aspon nic take, kde sa okrem informacii vymiena aj energia...preto napriklad mnohi astrologovia napriklad fazu vztahu, ked partneri spolu chodia a nemaju voci sebe ziadne zavazky a nevymienaju si navzajom energie, davaju do spojitosti skor so 7.domom...a fazu, ak zacnu spolu zdielat spolocnu postel a spolocne konto, tak to zrkadlia do 8.domu...vodneho domu...
preto si myslim, ze 11.dom je o priatelstve v zmysle znamosti, ci priatelstve v zmysle kolektivu a 7.dom je o priatelstve dvoch ludi, ktore sa zaklada na nejakych spolocnych hodnotach a ktore dokaze pomahat cloveku uvedomovat si svoju vlastnu podstatu (ascendent opak descendetu)...v prvom pripade mozeme mat priatelov desiatky, v tom druhom pripade je to malokedy viac ako prstov na jednej ruke:)
neznámy
neznámy | 16.7.2014 10:24
11. dom v znameni Skorpiona... To mi sedi...
7. dom mam v znameni Blizencov a to je dom mojich nepriatelov...
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...