mesiac
Štvrtok, 18.4.2024
Meniny má Valér

Astrológia a horoskopy - 

Priatelia

neznámy
neznámy | 10.7.2014 22:08
Sedi vam podla astrologie fakt, podla ktoreho si vyberate priatelov, alebo akych a kolko mate priatelov? Cize zalezitosti 11.domu atd.
neznámy
neznámy | 10.7.2014 23:09
hmmm, podla mna priatelstva na zivot a na smrt, kde clovek-kamos ti je skoro ako rodina, patria skor do 7.domu/descendentu...do 11.domu patria skor priatelstva v ramci kolektivu, ci nejakej skupiny, kde mate spolocny ciel,ideu, ci nejake ine pojitko (napr. v partii alkohol a zabava:D)... cize 7.dom = hlboke, dlhotrvajuce priatelstva a 11.dom = znami, priatelstva v ramci skupiny, casto krat menej trvale, ci hlboke...
napriklad ja mam 11.dom v bykovi, vladca byka venusa je v mojom 4.dome vo vahach...ziadny moj dlhorocny kamos nema ziadne prvky tohoto vplyvu v horoskope...podla campanusa mam 11.dom v baranovi, co je uz trochu blizsie charakteristike mojich dlhodobych kamaratstiev, ale este to nie je ono...7.dom mam v kozorozcovi a vladca 7.domu saturn je v 3.dome v panne...a to uz zodpoveda doslova presne na horoskopy mojich dlhorocnych kamosov...ako som uz niekde spominal, ze takmer vsetci maju slnko v ohnivom znameni, ale potom maju vsetci bud saturn alebo merkur na hlavnej ose, ci v silnom aspekte na slnko, ci ascendent...a prevahu zemskeho zivlu... preto si myslim, ze 7.dom neznamena len manzelstvo, ci partnerstvo ale aj blizsieho spolocnika (napr. vo firme, ci v praci) alebo pri ceste zivotom, co ti nejako nastavuje zrkadlo...
neznámy
neznámy | 11.7.2014 08:02
11.dům v blížencích a zcela prázdný. Ano sedí pořád mluvím k prázdnému publiku. -YES-
neznámy
neznámy | 11.7.2014 08:40
No, na tom 7d něco bude. Mám ho v Blížencích a i když dlouholeté přátelé v tomto znamení nemám, tak když vezmu Lunu na ASC, tak by to odpovídalo Rakům. A když se podívám na to, kde je Merkur (stélium Merkur-Pluto-Slunce-Saturn mezi 10d a 11d.) tak to jsou buď Štíři (nebo plutonici) anebo Váhy, šmrncnutí něčím saturnským (ale jen šmrncnutí :D) což neumím blíže vysvětlit. Ale to už je na mě jakési složité, tak nevím jestli jsem si to dala dohromady správně -ROLL- :D
V mém životě je i dost Panen, ale tam u 90% procent nemůžu říct, že bychom byli opravdu blízcí přátelé, protože mě neskutečně točí. Z jedné strany je mám ráda, z druhé bych po nich něčím mrštila skoro pokaždé co je vidím-YES- Byla by tu jedna výjimka, která má silné plutonické vlastnosti, ale umí prudit taky výborně-LOL-
neznámy
neznámy | 11.7.2014 10:17
Ja si vytváram priateľstvá s ľuďmi, kt. majú trvanie na celý život al. minimálne dlhročné priateľstvá. Na svojich priateľov sa môžem spoľahnúť a zväčša sú to priateľstvá, kt. vznikli ešte z detstva, počas strednej školy al. potom v práci. Prikladám týmto vzťahom hodnotu a vážnosť a pre svojich priateľov by som bola ochotná urobiť čokoľvek, lebo viem, že aj oni pre mňa. Mám tiež veľa známych a kamarátstiev s ľuďmi, s kt. sa však stretávam len občasne, ale tieto vzťahy nie sú pre mňa až také podstatné a tu sa to strieda.
11. dom mám inak prázdny, v akom znamení je jeho hrot záleží od toho, kt. systém usporiadania domov použijem. Podľa Placida mám hrot domu vo Vodnárovi, avšak podľa Regiomontanusa je hrot v Kozorožcovi. Viac sa podľa tohto na mňa hodí ten 11. dom v Kozoržcovi.
Neviem ako je to s tým 7. domom, podľa toho, čo viem tam patria vážne vzťahy avšak neviem či tiež priatelia.
neznámy
neznámy | 11.7.2014 12:51
-THUMBSUP- Dobre vysvetlene, dik -COOL-. Este otazka, okrem tychto dvoch domov, ake prvky v horoskope mozu poukazovat na kamosov?
neznámy
neznámy | 11.7.2014 12:54
Takze najlepsie si rozumies s plutonikmi, co by sa dalo pripisat tomu steliu v 10/11 dome? :)
neznámy
neznámy | 11.7.2014 12:57
Podobne ako pises s tymi domami, mam v tom chaos aj ja. Nejako to v tom horoskope neviem najst, ten odraz skutocnosti.
Neviem, ci tebe to sedi, tieto vyklady? -COOL-
neznámy
neznámy | 11.7.2014 12:59
Prazdny dom v HR neznamena, ze je energeticky prazdny.
neznámy
neznámy | 11.7.2014 13:15
však to se pozná podle toho jestli lítají ze sálu vajíčka pukance nebo květiny. momentálně spíše převládají pukance.
neznámy
neznámy | 11.7.2014 13:20
Podobne ako Baraka. Úplne prázdny a v kozorohovi.
Nikdy som nemala veľa priateľov a aj tých čo mám, zanedbávam. -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 11.7.2014 13:21
Asi by se to tak dalo říct... v dlouhodobějším vztahu, ať už přátelském nebo partnerském potřebuju hloubku a notnou dávku empatie, jinač to nejde... nejvíc mi vyhovuje jak tam je ta plutonická stránka podpořená (hlavně odlehčená) ještě tím Merkurem. Ano, připsala bych to tomu stéliu ... ale přesto si myslím, že to napojení na 7d tam je taky. Nemůžu s jistotou říct, který dům za to v mém případě "může" ;-)
neznámy
neznámy | 11.7.2014 13:36
V 11. dome Slnko v Levovi a Merkúr v Panne.
V 7. dome Cheirón v Baranovi.
Asi dosť veľká potreba priateľov či známych, aj napriek veľkým obmedzeniam.
dodo41
dodo41 | 11.7.2014 13:48
sa cudujes? sak ty vole, ty mas k uplne kazdej teme co povedat, zda sa ze rozumies uplne vsetkemu, vsade si bol, vsetko videl :D keby ta mam doma neviem neviem ci by som ta nevyvrel na balkon minimalne!

ale vazne, tvoje veci uz necitam vobec, je ich prilis mnoho, nic v zlom samozrejme. Ozaj, citas s odstupom casu po sebe co pises?

d.
neznámy
neznámy | 11.7.2014 14:11
Kazdy hodi to, co nosi pri sebe. -COOL-
neznámy
neznámy | 11.7.2014 14:13
Zrejme ti robi dobre samota. A ako ti sedia principy 7 domu k tejto teme?
neznámy
neznámy | 11.7.2014 14:16
A co 5 dom? Nie je tam sautrn alebo pluto, ked mas obmedzenu zabavu? -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 11.7.2014 14:24
V 5. je Mars :)
Pluto na ascendente a Saturn v 9.
Ale čo to všetko znamená, ja neviem :)
neznámy
neznámy | 11.7.2014 14:25
-THUMBSUP- ten nie je zly na zabavu - ten mars v 5.
neznámy
neznámy | 11.7.2014 14:30
Presne tak. Skupinové povrchné priateľstvá, nič pre mňa.
V siedmom dome mám konjunkciu Pluto-Urán v Panne.
Hlboké zvláštne netypické vzťahy s transformačným potenciálom , také sú mi blízke. :)
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...