mesiac
Sobota, 27.4.2024
Meniny má Jaroslav

Astrológia a horoskopy - 

Nevera

fiohattu
fiohattu | 7.9.2017 12:55
Ahojte, A. Baudyš zverejnil na nete sériu videí, kde rozpráva o nevere, dosť všeobecne ale zaujal ma jeden aspekt Neptún-Mars kvadratúra hlavne, že už je to priam predobjednávka toho páru na neveru...
Chcem sa spýtať aké sú vaše skúsenosti a ktoré aspekty ešte hovoria v synastrii o nevere vo vzťahu...
Ďakujem
neznámy
neznámy » fiohattu | 7.9.2017 13:35
-FLOWER-Myslim si ze aspekty v synatrii mozu poukazat na vselico ale na neveru rozhodne nie:) pokial radix jedneho alebo druheho nepoukazuje na sklony k nevere ktore sa mozu a nemusia prejavit tak tazko sa k tomu dopatras :) ked je niekto chronicky "zaletnik" tazko asi bude dlhodobo verny a zas aj ten najvernejsi clovek pri vacsej partnerskej krize a "ne-spravnych" tranzitoch moze "zahnut" takze pozriet radix oboch ucasnikov ,tranzity progresie na kombin ( mapuju krizove obdobia celkom dobre) prograsivna synatria zas ako kazdy zvlast sa citi ,preziva vztah moc som ti asi nepomohla ale takto by som to skumala ja ale rudi sa uz niekde vyjadril ze nevera spada oblasti moralky a etickych hodnot co z kolecka nevycitame takze sklony mozno vycitat ale ako to dopadne nevies :D
Este ked sa zamyslime nad tebou spominanym aspektom neptun- mars vies ta marsovska osoba ento aspekt mala s celou jednou generaciou?;)
neznámy
neznámy » fiohattu | 7.9.2017 13:58
to bude skôr o charaktere,,,ako o aspektoch..dúfam
neznámy
neznámy | 7.9.2017 14:37
Celá generácia to nebude...ale pár ročníkov áno:)
neznámy
neznámy | 7.9.2017 14:42
Jj -SHAME-
fiohattu
fiohattu | 7.9.2017 14:44
Ten aspekt vytiahol pán astrológ ako príklad, preto som sa na to pýtam...
Kľudne môže mať, ale zas nežije vo vzťahu s celou jednou generáciou, -LOL-
ale pre ktorúkoľvek osobu z celej generácie bude náchylný na neveru, kým možno sa nepoučí a neporastie aby túto lekciu už neopakoval... :D
neznámy
neznámy » fiohattu | 7.9.2017 14:54
A islo len o synastrický aspekt?...premýšľam, že keď takýto člivek má tento aspekt ešte aj v natíve, tak je to sakra prípad-LOL-
neznámy
neznámy » fiohattu | 7.9.2017 15:00
Aspoň je už na co se vymluvit. ;)
neznámy
neznámy | 7.9.2017 15:01
vidím že se v astrologii už dobře chytáš. :)
fiohattu
fiohattu | 7.9.2017 15:09
Spomína len synastriu... napäťový aspekt - kvadratura, opozicia a konjunkcia -YES-
a veru poznám takého človeka jak si to vytiahla... -ROFL- je to riadne číslo...

https://www.youtube.com/watch?v=Z18-lz4MnVc&feature=youtu.be
okolo 11. minuty
neznámy
neznámy » fiohattu | 8.9.2017 00:02
Tak som si to pozrela:)...veľmi zaujímavé. Hlavne ako hovorí o tom reťazci....
NEVERA - NEÚPRIMNOSŤ - STRACH - STUD ......úžasné-THUMBSUP-...
neznámy
neznámy » fiohattu | 8.9.2017 08:58
Ten aspekt sa vola charakter...
neznámy
neznámy » fiohattu | 8.9.2017 09:15
Inak dobre aj vediet, ze ktorym "astrologom" je lepsie sa oblukom vyhnut, prave pre taketo vyklady...
milan08
milan08 » fiohattu | 8.9.2017 09:24
preco dramatizovat ,nevera bola,je a bude!
neznámy
neznámy » fiohattu | 8.9.2017 09:26
Cheiron v 5 dome :)

Posedlost egem posvěcená Cheirónem v pátém domě je vždy erotickou a tvořivou silou, která může být rozvinuta jedině zkušeností. Cheirón je empirický, pátý dům je empirický - tento vliv je zde zdvojený. Sexuální chování je v těchto případech neobvyklé, je však uchováváno v přísné tajnosti. John Kennedy měl Cheirón v pátém domě a o jeho sexuálních aktivitách jsme se dozvěděli až po jeho předčasné smrti. Pátý dům je mocnou elektrizující silou horoskopu, který povznáší lidi k daru kultury, jedenáctému domu, pokud ovšem správně pochopí jeho energii :)
neznámy
neznámy » fiohattu | 8.9.2017 09:34
Dobre vylozit synastriu je hooodne tazke a urcite sa neda robit statistika typu "aspekt Neptún-Mars kvadratúra hlavne, že už je to priam predobjednávka toho páru na neveru".....
Najpr by sa mali vylozit samotne horoskopy zucastnenych (nie je nad osobne stretnutie (s parom) a potom az synastria... I tak sa da len poukazat na to, kde by mohli byt "slabe miesta", na com by bolo dobre popracovat a tak isto, ze co by mohla byt silnejsia stranka vo vztahu, atd... Ale urcite nie ziadne "priam predobjednavky" :)
neznámy
neznámy | 8.9.2017 10:08
Taky si myslím.
V radixu jsou vidět sklony ne snad přímo k nevěře, ale k větší "aktivitě" v oblasti citů, lásek, sexznámostí. Ne fakta.
Podle mého lze usuzovat na probíhající nevěru při pohledu na progresivní synastrii plus tranzitní, příp. i direkční horoskopy páru. To jo.
fiohattu
fiohattu | 8.9.2017 13:18
samozrejme ;) súhlasím s Tebou... práve preto ma toto zaujalo aj to ako to poňal a preto pýtam aj iných ľudí znalých astrógie ako to vnímajú...
fiohattu
fiohattu » milan08 | 8.9.2017 13:20
žiadna dráma -PUH- skor zvedavosť a záujem o túto tému z pohľadu astrológie...
neznámy
neznámy » fiohattu | 8.9.2017 15:16
uz vela tu bolo povedane... ja neverim na to, ze ked je tento aspekt v synastrii, tak par ma vysoku pravdepodobnost riesit v zivote neveru...
podla mna existuje x-dalsich aspektov a hlavne velicin (ne/dostatok lasky, charakter, povaha jedinca a podobne...)
treba si povedat, co v skutocnosti tema Mars/Neptun znamena.... Neptun, kde vrha aspekt, tak bud nieco v lepsom pripade zjemnuje alebo v horsom pripade oslabuje a casto krat posobi tak, ze nieco oslabi preto, aby clovek mohol energie/archetyp dotycnej planety zjemnit...
Ulohou tohoto aspektu je zjemenie sexualnej energie, toho, koho Mars vrha na Neptun svoj paprsok... Je to v okultnom zmysle v podstate aspekt sexualnej magie, ci tantry...
preto sice mozeme pri tomto aspekte vidiet aj neveru (hlavne preto, ze pri tomto aspekte moze vznikat konflikt medzi sex. tuzbou jedneho a predstavami druheho), ale tento aspekt sa moze vybit aj roznymi inymi sposobmi...casto moze sa jednat o nejake zdravotne hladisko, kde druhy clovek nemoze uspokojit toho druheho... alebo ten druhy moze mat idealy, ktore nekoresponduju s tuzbami toho druheho...v extremnych pripadoch, ak je muz suknickar alebo zena nymfa a nedavaju si pozor, tak prave clovek s neptunom na ich mars moze im "podarovat" nejaku infekciu, ci chorobu, vdaka ktorej budu donuteny zjemnit svoje sexualne potreby.... v tom najvyssom zmysle je to spojenie predstavivosti (neptun) a sexualnej energie (mars), co moze viest k roznym transcedentnym praktikam zalozenych na sexualite...v horsom pripade to moze byt o perverznosti a o "opijani" sa sexom...-PUH-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...