mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Lietadlo / Lietadlá (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Lietadlo / Lietadlá. V mnohých kultúrach nájdeme pojmy vzduch a duch ako totožné. Lietadlo sa pohybuje vo vzdušnom živle, ktorý v okultizme symbolizuje mentálnu, duchovnú sféru. A jej obsah tvoria naše myšlienky, názory, ideály a všeobecne všetko, čo vyprodukuje náš mozog. A všetky tieto významy lietadlo vo snoch predstavuje. V astrologickej terminológie je blízke tomuto symbolu vplyv planét Merkúra a Jupitera a pôsobenie vzdušných znamení. Ak vidíte letieť lietadlo, tak farba, typ a jeho správanie mnoho môžu napovedať o vašich myšlienkach, ideách a názoroch. Ak sedíte v lietadle a niekde letíte bez emócií strachu a zhrozenia, tak to môže znamenať nadhľad a schopnosť sa na rôzne situácie pozrieť z vtáčej perspektívy. V niektorých prípadoch to môže mať význam dosiahnutia vyššej úrovne vedomia. A naopak. Ak máte pri preprave lietadlom nepríjemné pocity, tak by to mohlo znamenať, že váš spôsob myslenia vám spôsobuje utrpenie. Pád lietadla predstavuje utopistické tendencie, svojim myslením sme sa príliš vzdialili od skutočnosti symbolizovanej živlom zeme. Bombardovanie lietadiel znázorňuje zničujúce myšlienky, či ideály, ktoré majú negatívny dopad na osobnosť človeka. Štart lietadla symbolizuje zrod nejakej dôležitej myšlienky alebo plánu a pristávanie lietadla ich naplnenie.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Vystupňovaná pudovosť a živočíšnosť môže spôsobiť problémy vo vzťahoch (napr. nevera) . Pri zábave a erotike je viac drzosti a vulgárnosti, čo mnohých urazí, či rozčúli. Konštelácia ubíja nehu a cit na úkor sebeckého uspokojenia túžob.

SLABOSŤ PLANÉTY - je vyjadrená tým, že sa nachádza v padajúcom (následnom) dome ďaleko od hlavných osí horoskopu, ďalej je umiestnená v nekompatibilnom znamení (čiže je v páde alebo... viac »

FIKTÍVNE BODY - sú to body, ktoré nezodpovedajú skutočnému a konkrétnemu planetárnemu telesu, ale napriek tomu ich mnohí astrológovia vypočítavajú a používajú pri výklade horoskopu,... viac »

ROZVOD - je najčastejšie spájaný s planétou prekvapení a náhlych zmien – Uránom (alebo poškodeným Jupiterom so vzťahom k VII.domu). Jedinec, ktorý je náchylnejší dospieť až k... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...