mesiac
Streda, 23.1.2019
Meniny má Miloš
SPLN
osvetlených 90% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Lietadlo / Lietadlá (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Lietadlo / Lietadlá. V mnohých kultúrach nájdeme pojmy vzduch a duch ako totožné. Lietadlo sa pohybuje vo vzdušnom živle, ktorý v okultizme symbolizuje mentálnu, duchovnú sféru. A jej obsah tvoria naše myšlienky, názory, ideály a všeobecne všetko, čo vyprodukuje náš mozog. A všetky tieto významy lietadlo vo snoch predstavuje. V astrologickej terminológie je blízke tomuto symbolu vplyv planét Merkúra a Jupitera a pôsobenie vzdušných znamení. Ak vidíte letieť lietadlo, tak farba, typ a jeho správanie mnoho môžu napovedať o vašich myšlienkach, ideách a názoroch. Ak sedíte v lietadle a niekde letíte bez emócií strachu a zhrozenia, tak to môže znamenať nadhľad a schopnosť sa na rôzne situácie pozrieť z vtáčej perspektívy. V niektorých prípadoch to môže mať význam dosiahnutia vyššej úrovne vedomia. A naopak. Ak máte pri preprave lietadlom nepríjemné pocity, tak by to mohlo znamenať, že váš spôsob myslenia vám spôsobuje utrpenie. Pád lietadla predstavuje utopistické tendencie, svojim myslením sme sa príliš vzdialili od skutočnosti symbolizovanej živlom zeme. Bombardovanie lietadiel znázorňuje zničujúce myšlienky, či ideály, ktoré majú negatívny dopad na osobnosť človeka. Štart lietadla symbolizuje zrod nejakej dôležitej myšlienky alebo plánu a pristávanie lietadla ich naplnenie.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

Nevera / Podvádzanie K tomuto činu dochádza väčšinou z troch dôvodov a to buď preto, že náš terajší vzťah nás nenaplňuje alebo túžime po pestrejšom sexuálnom živote. A poslednou... viac »

Vražda / Vrah / Zabiť / Samovražda Zabíjame, keď sa cítime v ohrození alebo keď nám niečo alebo niekto prekáža. Pri vražde pociťujeme hnev, krivdu a zlosť alebo sledujeme nejaké oportunistické ciele.... viac »

Auto / Autá Auto vo sne predstavuje objekt, ktorého symbolika nám hovorí o tom ako si vedieme na životnej ceste. Auto tiež predstavuje Personu, teda masku, ktorú používame v styku... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...