mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

Ktoré planéty a aspekty ovplyvňujú kožu?

damara | 13.12.2016 11:54
napr. suchá pokožka, vyrážky, svrbenie apod.
neznámy » damara | 13.12.2016 12:22
Aspekty v napojení s Asc, s vnějším obalem.
Saturn.
Planety v Kozorohu (odrazem z Raka problémy se zažíváním).
Venuše v Kozorohu.
Odrazem aspekty v Raku.
Vládce I./VI./XII.d.
neznámy » damara | 13.12.2016 13:05
primarne saturn a znamenie kozorozca a sekundarne kardinalne znamenia, ktore mozu poukazovat na pricinu koznych problemov (napr. osa baran/vahy - hormonalna (ne)rovnovaha.... vela testosteronu suvisi s akne...., travenie potravy luna/raka tiez vplyva silno na kozu).
marcie | 13.12.2016 20:46
to všetko môžem z vlastnej skúsenosti potvrdiť ;)
Boen » damara | 14.12.2016 01:24
R. Dahlke (Krankheit als Symbol, vyšlo v českom preklade tuším pod názvom Nemoc jako symbol) tiež uvádza saturna v súvislosti s kožnými chorobami (saturn ako hranica, koža ako hranica, kontakt s vonkajším prostredím). Aspekty saturna s jednotlivými planétami spája s konkrétnymi kožnými ochoreniami, napr. saturn/venuša a pluto podľa neho súvisia s mykózami.
martinbd » damara | 14.12.2016 10:38
Z generácie Saturna vo Váhach poznám viacero ľudí s kožnými problémami. Ak je tento Saturn v horoskope zakomponovaný vo vzťahu k zdraviu.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

BODY HOROSKOPICKÉ - sú zvýraznené stupne zverokruhu nejakým astrologický prvkom (nepočítajúc planétu), pričom k najdôležitejším patria body hlavných osí horoskopu (Ascendent,... viac »

TRISEPTIL - nastáva vtedy, ak dva astrologické prvky zvierajú medzi sebou uhol 154°2/7´. viac »

DIGNITA (planéty) - je vlastne sila planéty, pričom každá astrologická škola má vlastný systém ako ju podľa špecifických kritérií určiť. Najčastejšie sa prihliada na to, že či... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...