mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

Astrologická signatúra raslín a jej praktické využitie

martinbd | 3.12.2017 11:06
Ďalšie videjko o signatúre rastlín, píšte, komentujte, ťukajte do klávesnice :).

https://youtu.be/k1RickxZs3c
dr. Faustroll » martinbd | 3.12.2017 12:39
tady je seznam rostlinných signatur jednoho z největších odborníků Nicolase Culpepera

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_plants_in_The_English_Physitian
martinbd » dr. Faustroll | 3.12.2017 12:41
áno, poznám
neznámy » martinbd | 3.12.2017 14:20
jjjjjj,teším a ďakujem-FLOWER-
dr. Faustroll » martinbd | 4.12.2017 14:28
prima

pak by měl být ještě někde na webu Porta
martinbd » dr. Faustroll | 4.12.2017 16:55
mám doma dobrú knižku, ktorá sa zaoberá Paracelzom a náukou o signatúrach, neviem ale už ako sa volá, asi "Paracelzus".
marcie » martinbd | 4.12.2017 17:02
a čo pluto? tranzituje mi 6.dom v kozorohovi - niečo plutonsko-saturnské by to chcelo ... ak mi pluto robí kváder na lunu, tak čisto lunárne rastliny? kam by si zaradil prasličku? tá nám hojne začala rásť na záhrade, keďže obsahuje kremík ako základný stavebný prvok, tak bude asi pod saturnom a keď má rada vlhkú pôdu, tak pod lunou? ďakujem
martinbd » marcie | 4.12.2017 17:28
Praslička sa tradične priraďuje k Saturnu, ale napríklad Emil Páleš ju priradil s Slnku, obsahuje vraj aj dosť zlata. Mne sa osvedčilo ju zberať, keď je Luna v Škorpiónovi. Použil by som ju, ak by bola nejaká planéta poškodená v Škorpiónovi. K Lune by som ju asi nepriradil, málo znakov o tom svedčí.
Tranzitu Pluto cez 6. dom by som veľký význam nepriraďoval. Jedine ak zasiahne nejakú planétu. Je potrebné preskúmať, ak sa prejaví nejaká choroba, ktorej planéta patrí, a áno, ak Mesiacu, tak by som použil mesačné rastlinky. Ale niekedy sa problém prejaví skôr v znamení, ktoré zodpovedá časti tela, v ktorej tá Luna je. Takže tam by som hľadal nejakú bylinku pre dané znamenie, alebo kombináciu.
Ak vám začala rásť hojne, tak to je pravdepodobne liek pre vás. Kedysi sa verilo, že liečivé rastliny rastú blízko chorého človeka. Viac krát som sa o tom presvedčil.
Ak človek nie je práve chorý, ale chce podporiť imunitu, tak môže použiť rastliny, ktoré patria k znameniam, v ktorých je Slnko, Mesiac alebo ASC.
marcie » martinbd | 4.12.2017 19:25
Ďakujem, nejako extra by som pluta v 6.dome neriešila, pokiaľ by mi nerobil kvadrát na lunu a začína súčasne robiť kvadrát i na slnko ... skôr to beriem ako možnosť regenerácie.
Eldria1 » martinbd | 5.12.2017 17:12
-LOL-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

REAKTÍVNE DOMY (následné) - ležia uprostred kvadrantu. Sú to domy 2. 5. 8. a 11., čiže zodpovedajú fixným (pevným) znameniam a sú teda konzervatívnejšie zafarbené a symbolizujú... viac »

ASPEKT PLAKTICKÝ - je opakom exaktného aspektu, čiže vzájomný vzťah dvoch astrologických prvkov nie je úplne presný, pričom čím je táto nepresnosť väčšia, tak tým sme schopný mať jeho... viac »

VEĽKORYSOSŤ - je badateľná u aspektov Slnka a Luny s Venušou a Jupiterom, pričom neharmonické vzťahy medzi týmito planétami často poukazujú na prehnanú veľkorysosť až k vlastnej... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...