mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Ascendent...

nikav
nikav | 29.11.2014 17:13
Čo znamená - ľudia zo mňa len ťažko vyjdu? Myslím si, že je výhodou mať znamenie a ascendent v rozdielnych živloch, ja som spokojná. Najviac ale s tým, že ich nemám v rovnakom znamení.
neznámy
neznámy | 1.12.2014 17:36
Rada pozorujem ASC u ludi, ktorych cas poznam. Napr. ak ma niekto ASC v rybach, tak sa da dost spolahlivo uhadnut. Maju jemnu, bledu pokozku, a hlavne oci dost daleko od seba. To ale plati hlavne vtedy, ak tam nemaju dalsie planety, ktore by to skreslovali.
neznámy
neznámy | 1.12.2014 18:57
Takze podla fyziognomie zistujes kto ma aky ASC? Ja som o astrologii a fyziognomii toho moc nenasla ani v literature a ani na internete... Akurat zakladne crty ku znameniu a planete...
martinbd
martinbd | 1.12.2014 19:30
neznámy
neznámy » martinbd | 1.12.2014 19:43
toto je veľmi pekný výskum, budem sa naň obracať. Vidím, že sa v ASC rýb zhodujeme.
martinbd
martinbd | 1.12.2014 19:49
áno, hneď som si to všimol
neznámy
neznámy | 1.12.2014 19:49
ASC podľa mňa ovplyvňuje fyziognomiu tak na 30%, udava taky celkovy charakter. Je dobre si to vsimat, ked niekto nevie presnu minutu narodenia, tak to moze pomoct spresnit ASC.
neznámy
neznámy » martinbd | 1.12.2014 20:53
Musel si si dat s tym hodne roboty, ze? Porovnaval si fotky a tak?
Aj planety, ktore su pri MC a vrhaju nejaky aspekt na Slnko a Lunu, ze vraj ovplyvnuju tvar tela, atd... Je toho vela... Ked sa ma na to clovek pozerat ako na jeden celok, tak ano, z kazdeho si nieco najde, co mu pasuje... :) Je to hodne zlozite...

Dik za link...
martinbd
martinbd | 1.12.2014 21:36
Pracoval som na tom asi pol roka, zohnal som knihy o čítaní z tváre, porovnával fotky a to čo sa píše v astroknihách a uvažoval nad tým. Potom som to nejako dal dokopy, ale určite by sa to dalo rozvíjať ďalej, aj napríklad to čo si napísala.
neznámy
neznámy » jana799 | 1.12.2014 21:39
Až na tu bezpáteřnost ve druhém odstavci, vše, jak popisuješ výše, sedí!
Krom Asc v Rybách, mám i Lunu v kon. s Neptunem.
joulutahti
joulutahti | 1.12.2014 22:06
ak je luna blizko mc, tak pozerat charakteristiku raka alebo toho znamenia,kde mam svoj mesiac?

podla vykladu na mna sedi mix môjho ascendentu ( pozn. - nemam male ani uzke oci :P) , slnecneho znamenia (prave tie velke oci) a raka (viac menej skoro vsetko z opisu okrem vlasov)

inak sranda ako sa vie skombinovat genetika s astrológiou -SHINY-
neznámy
neznámy » joulutahti | 2.12.2014 00:03
Myslim si, ze to znamenie v ktorom mas Lunu...

Na mna sedi z kazdeho rozku trosku... -PUH-
neznámy
neznámy | 2.12.2014 00:34
niekde som citala ze ascendent ovlyvnuje vyzor z 2/3 a slnecne znamenie z 1/3
neznámy
neznámy » martinbd | 2.12.2014 00:34
nejde mi nacitat tato stranka
lak
lak | 2.12.2014 02:58
bohuzial, som na astrologov live stastie nemala.. ale vlastnosti, ktore mi prikladali boli skor zasluha ascendentu nez mojho slnka :D
lak
lak | 2.12.2014 04:12
myslis ze aj pluto na asc. ovplyvuje fyzicky vzhlad? :)
neznámy
neznámy » nikav | 2.12.2014 08:05
Poznám pomerne veľa ľudí so slnkom vo vodnárovi a skoro všetci, až na jedného, sú silne rodinne založení a voči partnerovi/ke aj veľmi takní, resp. si svojho životného druha/družku veľmi vážia. Síce sú to zvláštne povahy, ale partnera, ktorý ich ustojí, by asi nesklamali.

Hovorím o tých, čo ich poznám a majú dlhodobé vzťahy. Dokonca u kamarátov mužov vodnárov som si všimla aj silnú morálnu oddanosť, nejaký úlet by im nestál za to, aby prišli o rodinu a aj pri odviazaní myslia hlavou, čo je u muža fakt devízou.
Neviem, ale myslím si, že to má čo-to dočinenia aj s tým, aký je partner/partnerka. Ak je "vodnársky" partner aj kamoš a príliš svoju polovičku nespútava, potom možno práve toto "vodnára/vodnárku" k niekomu silne zaväzuje, ak dostáva dostatok dôvery a voľnosti. A úplne ideálne je, ak so svojou spriaznenou dušou môže prekecať hodiny a objavovať každý deň niečo, bras aj v rozhovoroch -CONFUSED-
neznámy
neznámy » lak | 2.12.2014 12:11
Možná ano, znám člověka (bohužel jenom virtuálně, nikdy jsme se neviděli):D, má Pluto na asc. navíc v opozici na Mars na desc. Měl prý v mládí úraz a málem přišel o oko, má i nějaké jizvy na tváři, nevím ovšem jak vypadá nyní.:)
neznámy
neznámy | 2.12.2014 12:19
Ano, ano, moc pěkně se to čte:), docela souhlasím, ....ještě se tady začnu červenat.-BLUSH-
Jenže my Vodnáři (zejména Vodnářky) to vždy tak růžově nevidíme - právě proto, že svobodu milujeme, dáváme ji i druhým. A protože Vodnář umí se svobodou zodpovědně zacházet, očekává, že úplně stejně to má i jeho protějšek. BOHUŽEL tomu tak velmi často není, právě naopak - náš partner(ka) okamžitě ucítí "volnou ruku" a často toho zneužije. Potvrdili mi to i moji učitelé astrologie ze svých dlouholetých zkušeností. Taky mi doslova říkali, že by každé Vodnářce (zvláště té, která má doma opoziční znamení,) doporučili na partnera "malý dvůr a velký bič". :D
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...