mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Ascendent...

neznámy
neznámy | 25.11.2014 16:35
Stalo sa vam niekedy, ze vam ludia hadali, ze ste narodeni v znameni v ktorom mate Ascendent a nie Slnko? Lebo ze vraj Ascendent by mal hovorit o tom, ze ako vas vnimaju druhi ludia a nie ako sa vnimate vy sami... Alebo vam hadali znamenie, v ktorom mate napr. zhluk planet?...
jana799
jana799 | 25.11.2014 16:49
Spíš naopak, já si myslela o někom, že je to jeho sluneční znamení a byl to jeho ascendent, jak se později ukázalo.. a to ve více případech..
Putes
Putes » jana799 | 25.11.2014 17:56
Jen jednou jedinkrát se mi stalo, že mi hádali, že jsem Beran. Nikdo by neřekl, že mám asc ve Štíru, ale všem sedí Vodnář, kde má-FLOWER-m slunce.
joulutahti
joulutahti | 25.11.2014 19:47
mne vela ludi osobne hada skorpiona :D leva absolutne nie. ja som zas uhadla ascendent kamaratke a mala som pravdu.
neznámy
neznámy » joulutahti | 25.11.2014 19:53
Taky mě tak hádají : ) nebo nějaké vodní znamení. Však taky každý z těch prvků mám zvýrazněný.
Myslím si, že jde poznat ascendent nebo slunce, pokud ho nepřebije něco výraznějšího v horoskopu : )
neznámy
neznámy | 25.11.2014 21:00
vobec....niektori hadaju barana (moje slnko v 7.) - vraj kvoli chodzi a obociu, potom casto vodnara (mars v 5.) alebo ryby (venusa ako vladca asc. v 5.)... ale, ze by ma niekto niekedy tipol na vahu (ascendent), tak to si nepamatam
neznámy
neznámy | 25.11.2014 22:20
Myslím si, že na to má rovněž vliv, pokud člověk má na ascendentu nějakou planetu. Já tam mám Slunko, které je ve Vodnáři a navíc v konjunkci s Marsem v tomtéž znamení, přitom asc. mám v Kozorohu. Už pár lidí mi však hádalo, že jsem Lev - delší a husté vlnité vlasy, navíc Marsem zbarvené do zlatočervena. Můj učitel astrologie říká, že lidi se Slunkem na ascendentu mají lví vzhled, asi na tom může něco být, znám Pannu v Panně a rovněž má podobné vlasy - lví hřívu.-YES-
A naopak -můj muž je Lev, na asc. má Venuši a toho Lva by v něm asi nikdo nehádal:D (co se týká vzhledu)
Znám např. několikanásobnou Váhu s Neptunem na asc. a ona je spíše jako mořská víla - dlouhé blond vlasy, modrozelené oči, navíc se ráda obléká do "vodních" barev. Ten Neptun tam má silný vliv.
Můj syn má na asc. Marse a je opravdu "chlap - válečník" - jak vzhledem, tak povahou a i tím, co dělá.
Teď si uvědomuju, že spousta mých dalších známých má na asc. nějakou planetu, budu to muset začít více zkoumat, jaký to má vliv na jejich vzhled.:D
neznámy
neznámy | 25.11.2014 23:07
Sranda... Ja som sa vcera aj dnes pytala ludi, ktori ma dost dobre poznaju, ze k akemu znameniu by ma priradili... Siesti mi povedali ze, Baran/Skorpion (mam Venusu v konjunkcii s Plutom v Skorpionovi) a styria mi povedali ze Baran/Vodnar (Mesiac mam v Baranovi a Uran v 1. dome)... Moje Slnecne znamenie a ASC uplne zavrhli... No a ked som sa doma pytala, tak som dostala odpoved ze k Rybe (hoci ziadnu planetu nemam v tomto znameni), ze vraj preto lebo som empaticka a citliva, ale to som zas ja zavrhla... -PUH-
neznámy
neznámy | 26.11.2014 08:03
Ano, moje masérka. Zná se i s bratrem, kterej je Vodnář a asc ve Štíru a projevuje se naprosto štírsky. No a s masérkou si takhle jednou povídáme a ona prohodila něco ve smyslu, že by od bráchy čekala větší nadhled, že i já jsem víc Vodnář (kde mám asc i Lunu). No a ona má Slunce ve Střelci a toho mám taktéž v kolečku silně obsazeného, takže máme spolu spoustu společného :-)

Jinak mně to poznávání slunečních, nebo jiných znamení v lidech moc nejde. :-)
neznámy
neznámy | 26.11.2014 11:56
čítala som na facebookovej stránke astrologičky, že : ascendent (hodina narodenia)- ten urcuje sled udalosti osudu, a slnecne znamenie urcuje len charakter a len okrajovo doplna osud
- ako si sledujete obidve znamenia, tak v jednom alebo druhom sa musite najst, vidiet to, co sa vam deje..
ale nikdy som sa nestretla s človekom čo by hádal znamenie alebo ma vnímal cez astrologiu
nikav
nikav | 26.11.2014 12:13
Moja známa bola voľakedy veľmi prekvapená, že som Vodnár a zareagovala - "veď to je to najhoršie pre rodinu!?", a to som bola prekvapená zas ja, lebo rodina bola môj život. Mala som vtedy malé deti a nepoznala som ešte môj ascendent. Až neskôr mi došlo, že ja som tú čas života žila prevažne cez môj račí ascendent. :)
neznámy
neznámy » nikav | 26.11.2014 12:16
tak potom na tom ascendente
asi niečo bude :-)
joulutahti
joulutahti | 26.11.2014 12:30
ja mam blizko asc. pluto, takze toho skorpiona mi tam zosiluje :)
Ona
Ona | 26.11.2014 20:26
No ja som si moj ascendent len "tipla", pretoze v skutocnosti neviem ani len hodinu môjho narodenia. Takze by som vas teraz poprosila o vas odhad - mozno mi to odhali skutocnost?
neznámy
neznámy | 26.11.2014 20:32
ahm :)
neznámy
neznámy | 28.11.2014 20:02
Ako sa Vam inac zije s Vasimi ascendentmi? Co Vam pride naozaj zatazujuce?
jana799
jana799 | 28.11.2014 21:04
Tak s mým rybím asc. se mi žije všelijak. S tou citlivostí v kontaktu s lidmi, kdy je často spíš vnímám než poslouchám co říkají se stále teprve učím žít.
Líbí se mi, že jsem více otevřená i nadsmyslovému světu, ale i zde musím být vzhledem k mojí citlivosti více opatrná. Jednou mi jeden astrolog řekl, že kdybych neměla ten Rybí asc., že bych byla velmi tvrdý Kozoroh, což tedy asi díky tomu asc. vážně nejsem..

Ale co mi vážně vadí je, že nemám jasná stanoviska, obvzlášť k dvoum různým objektům. Teda já je i mám poté, co si vyslechnu jednoho člověka, ale poté, co si vyslechnu druhého, který mi to stejné podá třeba úplně naopak, tak to opět pochopím a nemůžu odporovat ani jednomu ani druhému.. pak si připadám, jako člověk bez názoru. Jenomže já to spíš beru tak, že každý má ze svého úhlu pohledu pravdu..chjo.. to mi teda vadí..:)-WINKIE-
Ale zase není to tak pokaždé (ale často..-WINKIE--WINKIE-)
neznámy
neznámy | 28.11.2014 21:13
Jsem se svym ascendentem velice spokojeny:)
neznámy
neznámy » jana799 | 28.11.2014 23:38
No ja si zase hovorim, ake by bolo fajn brat veci jednoducho a zit taky bezny zivot. Ni eze by za to nemohli aj ine veci, ale enchce sa mi rozpisovat co vsetko je podla mna vdaka mojmu ASC. Ale myslim si, ze ludia zo mna len tazko vyjdu.
MandMs
MandMs | 29.11.2014 11:07
Heh, mne hlavne doma hovorili, ze som baran aj ked ascendent mam na konci ryb ale baran mi zabera cely prvy dom :) Ale ostatni to nevideli... ostatni videli ryby alebo rak, lebo v podstate aj jedno aj druhe je citlive znamenie :D
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...