mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Láska a vzťahy - 

príťažlivosť :)

neznámy
neznámy | 21.9.2016 20:53
Podle mne mozek přeceňuješ. Mozek je údajně ještě hodně neprozkoumaný. Může to být i tím, že vlastně není co zkoumat.

Mozek jako takový myšlenky třeba nevytváří. Jen je přijímá a nebo vysílá.
lak
lak | 21.9.2016 22:53
nezabudla som podotknut, ze my carodejnice sa pozname po cuchu;)"

toto je pekne :)
neznámy
neznámy | 22.9.2016 00:37
nuž pritiahla to neviem,,ale vždy si vravím,že ako som si mohla pritiahnúť do života takých debilov ako boli moji ex,ten posledný ma takmer zabil,,,,myslím,že vedome som si ho nepritiahla,,,ale vďaka prežitému fungujem teraz o veľa šťastnejšie,takže som tomu všetkému vďačná.....však bez poznania zimy,by som nevedela plnohodnotne oceniť teplo....teda ak som si ho teda pritiahla,,,,dostala som také zrkadlo a príučku,že som teraz naozaj zmenená-NOSMILE-
neznámy
neznámy | 22.9.2016 01:19
Taky si myslím.-BYE-
milan08
milan08 | 9.10.2016 07:36
u mna sa to potvrdilo!
neznámy
neznámy | 9.10.2016 09:10
ani nie, že rovnakých, ale skôr učiteľov na tú našu nedokonalosť mimo rovnováhy.....napr. ženy je dobrá, milá, len obetuje sa pre druhých, potláča seba, nemyslí vôbec na seba, nie je tým pádom vôbec v rovnováhe, tak dostane do cesty muža, ktorý je utláčateľom, robí jej zle, aby si ona konečne povedala, že tak toto nie...ale zároveň mu musí poodpúšťať, lebo on to robil len pre jej dobro ( v rámci vývoja duše)
neznámy
neznámy | 9.10.2016 12:06
Souhlasím. Se vším. -BOW-
dodo41
dodo41 | 9.10.2016 12:50
Normalne, skus byt viac sama so sebou, udrzuj sa v svojom strede. Napriklad meditaciou. To je jedina cinnost, ako na sebe pracovat. Citanim citatov na fcb sa to este nikomu nepodarilo a ani nepodari. Ani biflovanim duchovnych pouciek. Najhorsie co moze byt, je clovek vyhodeny zo seba...prehnane emocionalne reagujuci na kazdy prd z vonka...
neznámy
neznámy » dodo41 | 10.10.2016 09:02
:) áno :) niekedy si pripadám ako iná ,mám 41 a stále sa hľadám :) meditáciu som ešte neskúšala :) vďaka
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...